Jurečka (KDU-ČSL): Betonu se nenajíme

22.06.2020 15:19 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebokovém profilu k návrhu na zpřísnění ochrany půdy

Jurečka (KDU-ČSL): Betonu se nenajíme
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marian Jurečka

Jako KDU-ČSL chceme naši vodu a půdu chránit přímo v Ústavě. V Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky jsem navíc předložil návrh na zpřísnění ochrany půd I. a II. třídy, protože nechci, aby se na naší nejúrodnější půdě stavěly průmyslové zóny a logistická centra.

Ostatně už jako ministr jsem podporoval pozemkové úpravy, pěstování tzv. citlivých komodit, např. ovoce i zeleniny, a snížil jsem o polovinu paušální platbu na plochu pro zemědělce atd., což jsou všechno aktivity, které pomáhají k lepšímu stavu naší půdy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Zákon o podpoře bydlení

Jak byste problém s nedostupným bydlením řešila vy? Nebylo by lepší, kdyby všichni politici, nejen vy, co něco třeba i právem kritizují, také navrhovali řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Realita armády - chybí tisíce vojáků a stovky miliard na obranu

9:15 Vích (SPD): Realita armády - chybí tisíce vojáků a stovky miliard na obranu

Debata o tom, zda by Česká republika měla vydávat na obranu 3,5 procenta, nebo dokonce 5 procent HDP…