Jurečka (KDU-ČSL): Pokud jsem se kohokoliv z vás nějak dotkl, moc se omlouvám

02.04.2019 15:17

Komentář na facebookovém profilu, kde děkuje za podporu při vnitrostranickém klání

Jurečka (KDU-ČSL): Pokud jsem se kohokoliv z vás nějak dotkl, moc se omlouvám
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zemědělství Marián Jurečka

Děkuji všem lidem dobré vůle za podporu, moc si toho vážím i delegátům co mi dali hlas a co mi upřímně děkovali za práci. Já jim děkuji též za důvěru těch osmi let a za spolupráci. Hodně dobrého se podařilo, stranu se nám podařilo postavit na nohy a ja si myslím u toho nikdy nelehl.

Vám co mě kritizujete, byť si myslíte že oprávněně a máte třeba i dnes určitou radost z toho, prosím zkuste někdy s odstupem času vyhodnotit moje působení v politice i na Mze více objektivně, s argumenty a čísly. Jsou veřejně dohledatelná. Pokud vám opravdu záleží na tom znát pravdu, zavolejte, nebo přijďte, pár kritiků to takto udělalo a vždy odcházeli s naprosto jiným pohledem, než přicházeli.

Pokud jsem se kohokoliv z vás nějak dotkl, nebo jste měli pocit, že jsem svým vyjádřením někomu ublížil, moc se omlouvám, nikdy to nebylo myšleno s cílem ublížit. Z tohoto víkendu si odnaším mnoho poučení do života, lidsky to hodně zamrzí a bolí. Nejsem zhrzený, jen to člověk musí vstřebat, díky těm, co to lidsky chápou.

Ale myslím si, že v této době je důležité, aby KDU-ČSL byla jednotná a dokázala v době pragmatismu a naprosté relativizace hodnot přinášet do společnosti na jakékoliv úrovni politiky praktická řešení na základě křesťanských principů a hodnot o tom musí být naše práce, nabídka, komunikace. Pokud mi chcete jakkoliv v mé práci dál pomoci, radou, zkušeností, budu za ni ze srdce rád.

Zdař Bůh

Váš Marian  #ferpolitika

P.S. Ještě jedna taková “rozlučková” fotka, z dob, kdy jsme byli s Pavel Bělobrádek v maximálním zatížení a v super atmosféře. Pavle díky za těch osm a půl roku vzájemné spolupráce.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Krčál (ČSSD): Problémy rodin musí zajímat každého z nás

16:29 Krčál (ČSSD): Problémy rodin musí zajímat každého z nás

Předseda komise Rady Kraje Vysočina pro sociální oblast a krajský předseda ČSSD Petr Krčál se v úter…