KDU-ČSL: Nechceme ministra na 'vedlejšák'

16.07.2020 14:33 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k sérii nehod na železnici

KDU-ČSL: Nechceme ministra na 'vedlejšák'
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Logo KDU-ČSL

8 dní, 3 srážky vlaků. Celkem tři mrtví a desítky zraněných. Co se to děje na tuzemských tratích? Otázky týkající se bezpečnosti jsou namístě.

Ministerstvo dopravy je dlouhodobě na druhé koleji. Odmítáme, aby dva resorty dále vedl jeden člověk! To prostě nejde! Na to je ministerstvo dopravy příliš velké.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Dávky

Co myslíte tím férovějším systémem pro přidělování dávek? Protože to je něco, co u nás fakt nefunguje. Potřební je mnohdy nedostanou nebo málo, za to někteří je hojně zneužívají. Jaké je to vaše řešení? Tvrdíte, že ho máte. Otázkou taky je, proč jste ho za vaší vlády nenastolili?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zwyrtek Hamplová: Obsah testování žáků byl neuvěřitelný

12:04 Zwyrtek Hamplová: Obsah testování žáků byl neuvěřitelný

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k osobním a citlivým otázkám v dotazníku u testu z ma…