KONS: Tomio Okamura nositelem Ceny za propagaci komunismu

13.06.2013 20:50

Nositelem Ceny za propagaci komunismu se stal senátor Tomio Okamura. O její získání se zasloužil svým textem na téma neškodnosti komunismu „Zase tu běhá strašák komunismu“ uveřejněným na jeho blogu 20. listopadu 2012, zejména pak výrokem o komunismu jako nejdemokratičtějším systému, který se ve zmíněném článku nachází.

KONS: Tomio Okamura nositelem Ceny za propagaci komunismu
Foto: Redakce
Popisek: Logo Konzervativní strany

Rozhodnutí o udělení Ceny za propagaci komunismu (dále jen Cena) bylo zasláno lauerátovi na jeho e-mailovou adresu do Senátu Parlamentu ČR spolu s informacemi, kdy a kde si může Cenu převzít. Zástupci Konzervativní strany budou za účelem předání Ceny pana Okamuru očekávat v budově Senátu Parlamentu ČR, ve Frýdlantském salónku, ve čtvrtek 20. června 2013, v době, kdy bude jednání Senátu přerušeno přestávkou na oběd.

Součástí Ceny je tradičně i hodnotná věcná cena, kterou je tentokrát publikace „Budeme dále upevňovat naši drahou stranu“ – projev soudružky Marie Švermové na IX. sjezdu KSČ konaném ve dnech 25. – 29. května 1949.

Cenu již pátým rokem uděluje komise jmenovaná Městským sdružením Konzervativní strany Brno. Prvním nositelem byl primátor Roman Onderka (ČSSD), ve druhém ročníku si Cenu odnesl tehdejší ministr vnitra Martin Pecina, laureátem třetího ročníku Ceny byl Jiří Janeček, který v té době zastával funkci ředitele ČT, a konečně v loňském roce byla Cena udělena starostovi města Semily a poslanci Janu Farskému (TOP09).
Laureátovi pátého, jubilejního ročníku gratulujeme.

Za Konzervativní stranu,

Josef Bílek
předseda Konzervativní strany

Svatopluk Kalužík
předseda MS Konzervativní strany Brno

reklama

autor: KONS

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Diskuze

Dobrý den, pane Bendle. Hned na začátku říkám, že podle mě nemají zemědělci k demonstracím důvod. Vždyť jejich zisky rostou, tak na co si stěžují? Ale proč vás oslovuji je kvůli vašemu komentáři. Tvrdíte, že protest pokus nelegitimních osob o destabilizaci. Proč myslíte, že by se o to někdo snažil? ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šojdrová (KDU-ČSL): Rusové na olympiádu nepatří

22:16 Šojdrová (KDU-ČSL): Rusové na olympiádu nepatří

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k válce na Ukrajině.