KSČM: Komunisty nezastaví!

15.03.2023 4:31 | Tisková zpráva

Komunisté udělali to jediné, co bylo v tuhle chvíli správné – zúčastnili se mezi desetitisíci nespokojených občanů protestu proti asociální vládě Petra Fialy.

KSČM: Komunisty nezastaví!
Foto: kscm.cz
Popisek: KSČM - logo

Přestože sobotní protivládní demonstraci svolala parta antikomunistů, přestože ne se všemi řečníky na pódiu se dalo souhlasit a přestože (jako na každé demonstraci) bylo dole pod pódiem i mnoho různých provokatérů a podivínů, udělali komunisté to jediné, co bylo v tuhle chvíli správné – zúčastnili se mezi desetitisíci nespokojených občanů protestu proti asociální vládě Petra Fialy.

Anketa

Je v pořádku hrozit blokádami vládních budov?

94%
5%
hlasovalo: 49221 lidí

U komunistického petičního stánku na rohu Opletalovy ulice si propisku podávaly stovky rukou, kdo mohl, vyrazil do davu a společně jsme rozdali tisíce komunistických letáků, samolepek a vydání Naší pravdy (ZDE).

Náš hlas nezněl z pódia, ale na mnohem větší síle mu dodával kontakt s lidmi přímo na ulici. A většina z nich byla mile překvapena, že komunisté nerezignovali, že jsou v ulicích i navzdory snahám o rozdrobení protestního hnutí různými prospěcháři, kteří si dělají privátní kampaň, ale o skutečné problémy lidí jim vůbec nejde.

Ve Francii jsou v ulicích statisíce pracujících, studentů i seniorů „jen“ kvůli důchodové reformě.

A teď se podívejte, jaké hanebnosti na nás páchá naše vlastní vláda a my k tomu máme mlčet? Ani omylem! Věříme, že příště si na protivládní demonstraci podáme ruce s ještě více lidmi, kteří mají po krk Fialy, pětikoalice i tohohle nefunkčního systému. Síla je v nás dole, ne v těch, kdo mají zrovna v ruce mikrofon!

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Mgr. Lubomír Metnar byl položen dotaz

Bude válka?

Podle Řehky je válka Ruska s NATO možná. Možné v životě vše, to je pravda. Nakolik je ale podle vás taková válka pravděpodobná? A nebyla by to třetí světová? Nechci nic zlehčovat, ale nesnaží se tak Řehka ospravedlnit jen rekordní výdaje na obranu, minimálně s nimi přichází v době, kdy vláda potřebu...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátorka Kovářová: Výslech, kdo, jak a proč hlasoval, je konec demokracie, senátorko Němcová

23:02 Senátorka Kovářová: Výslech, kdo, jak a proč hlasoval, je konec demokracie, senátorko Němcová

Projev na 12. schůzi Senátu ČR 31. května k žádosti o vyslovení souhlasu Senátu Parlamentu České rep…