KSČM: Plzeňský kraj by měl upřednostnit mobilitu pracovní síly v regionech s nejvyšší nezaměstnaností, ideálně s celými rodinami

13.04.2017 18:50 | Zprávy
autor: PV

Po přehlasování veta pana prezidenta Poslaneckou sněmovnou PČR vstoupí v účinnost novela zákona č. 114 „O ochraně přírody a krajiny“, která v posledních měsících silně rezonovala v médiích a na politické scéně. Na dubnovém jednání ZPK nemohlo toto téma ujít pozornosti zastupitelů Pardubického kraje.

KSČM: Plzeňský kraj by měl upřednostnit mobilitu pracovní síly v regionech s nejvyšší nezaměstnaností, ideálně s celými rodinami
Foto: kscm.cz
Popisek: KSČM - logo

KSČM se jednoznačně připojuje ke snaze tuto novelu v budoucnosti korigovat, či navrhnout legislativní úpravu speciálně pro NP Šumava. Národní park Šumava je aktuální podobou novely zákona č.114 silně poznamenán a v blízké budoucnosti se negativní parametry přijatého zákona mohou velmi výrazně podepsat na podobě Šumavy, jak ji ještě i v tuto chvíli známe. Z těchto důvodů se KSČM v Plzeňském kraji chce podílet na zlepšení této situace a hodláme pomoci, stejně jako v minulosti, ve snaze o zelenou Šumavu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Trafiky

V čem je rozdíl jestli tato vláda zřídí ministerstvo pro sport a tím, když vy jste zřizovali hned několik nových ministerstev? Nebo uznáte, že taky nešlo o nic jiného než o politickou trafiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krutáková (STAN): To není podpora nicnedělání. Dotace by měly zůstat

22:33 Krutáková (STAN): To není podpora nicnedělání. Dotace by měly zůstat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k možnému osekání dotací na sekání luk.