ČSSD zveřejnila svůj program. Není to program, který by mířil do budoucnosti a snažil se zmodernizovat naši zemi. Je zaměřen především na větší přerozdělování, větší dávky, větší zdanění a větší regulace.
ČSSD se snaží tímto programem získat zpět od hnutí ANO své tradiční levicové voliče. Z hlediska krátkodobého cíle to lze pochopit.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Cena dálniční známky.
Dobrý den, kdy navrhnete snížení cen dálničních známek? Máte pocit, že cena 2570 Kč za roční známku odpovídá stavu dálniční sítě v České republice v porovnání s okolními zeměmi? Děkuji.
Další články z rubriky
22:31 Gregor (Motoristé): Zrušení Stratkomu je pouze prvním krokem
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k é zrušení stratkomu.
- 21:01 Sokol (ODS): Z ODS se musí stát nová občanská pravice
- 20:06 Pokorná Jermanová (ANO): Stanjurova sekera je o 49,7 miliardy hlubší
- 19:03 Decroix (ODS): Národ nedělá vláda. Národ dělá soudržnost, společné hodnoty
- 18:02 Zwyrtek Hamplová: Zpráva o zrušení „strategické komunikace státu“ je skvělá
- 17:03 Ženíšek (TOP 09): Andreji Babiši, jste ostudou naší země



