Kalousek (TOP 09): Politická soutěž přestala být v médiích férová

18.09.2022 12:28 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k prostoru, který média poskytují Andreji Babišovi

Kalousek (TOP 09): Politická soutěž přestala být v médiích férová
Foto: Screen: YouTube
Popisek: Miroslav Kalousek

Tak si to ujasněme: Andrej Babiš vlastní největší vydavatelský dům v zemi. Disponuje armádou novinářů, svých zaměstnanců, z nichž mnozí(Kamberský, Plesl, Zvěřina…), se předhánějí v servilnosti vůči svému zaměstnavateli.

Politická soutěž přestala být v médiích férová, když do ní vsoupil Babiš se svou MAFRA. Přesto má tu drzost vřeštět, že premiér vystoupí v televizi s projevem. A najdou se i “experti a politologové”, kteří s ním “moudře a objektivně” souhlasí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jak chcete odříznout politické neziskovky od dotací?

Tvrdíte, že doufáte, že se vám politické neziskovky podaří odříznout od dotací. Zajímalo by mě, jak to chcete udělat? Fandím vám, ale myslím, že je to nereálné.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šichtařová (Svobodní): Žijeme už v době postdemokratické

15:14 Šichtařová (Svobodní): Žijeme už v době postdemokratické

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k polarizaci politického spektra