Kandidátní listiny do Sněmovny: Královéhradecký kraj

08.09.2017 1:17

Kompletní přehled všech kandidátů do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky za Královéhradecký kraj

Kandidátní listiny do Sněmovny: Královéhradecký kraj
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volič u volební urny, ilustrační foto

Občanská demokratická strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Adamec Ivan Mgr. 57 ODS ODS poslanec PS PČR, starosta Trutnova Trutnov
2 Procházka Miroslav Ing. 58 ODS ODS vedoucí odboru informatiky FN HK Hradec Králové
3 Drejslová Jana Mgr. 54 ODS ODS místostarostka Rychnova nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou
4 Škop Jiří Mgr. 41 ODS ODS místostarosta Police nad Metují Police nad Metují
5 Dlabola Josef 38 ODS ODS starosta Staré Paky Stará Paka
6 Vlasák Miroslav 57 ODS ODS starosta Žacléře Žacléř
7 Hroneš Petr MUDr. 58 ODS ODS lékař Dvůr Králové nad Labem
8 Tomášek František Ing. 74 ODS Soukromníci soukromý zemědělec Kunčice
9 Moravec Michal Bc. 44 ODS ODS podnikatel Hradec Králové
10 Král Josef Ing. 58 ODS ODS starosta Velkého Poříčí Velké Poříčí
11 Muthsam Ivo Ing. 61 ODS ODS jednatel společnosti Lupenice
12 Voráček Ondřej PhDr. 44 ODS ODS podnikatel, vystudovaný politolog Nová Paka
13 Doudová Iva Mgr. 52 ODS ODS ředitelka MŠ Hronov, speciální pedagožka Velké Poříčí
14 Hovorka Radovan 53 ODS Soukromníci obchodní zástupce/obchodník Třebechovice pod Orebem
15 Škopová Petra Ing. MBA 49 ODS ODS pojišťovací makléřka, jednatelka firmy Praskačka
16 Dyntar Karel Ing. MBA 47 ODS ODS jednatel a majitel společnosti Jičín
17 Kochan Jozef MUDr. 71 ODS ODS lékař - radiolog Trutnov
18 Matička Jaroslav Ing. 68 ODS ODS lesník, zastupitel města Týniště nad Orlicí
19 Jaroš Emil MUDr. Ph.D. 73 ODS ODS lékař - chirurg Hradec Králové
20 Bém Jan 61 ODS ODS živnostník Dvůr Králové nad Labem

 

Řád národa - Vlastenecká unie

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Hodík Karel MUDr. Ph.D. 54 ŘN - VU ŘN - VU lékař Turnov
2 Hejl Miroslav 62 ŘN - VU ŘN - VU strojník Vamberk
3 Guzek Kamil 47 ŘN - VU ŘN - VU komentátor Hradec Králové
4 Urminský Miroslav 68 ŘN - VU BEZPP důchodce Hradec Králové
5 Hruška Jaroslav 62 ŘN - VU ŘN - VU soustružník Hradec Králové
6 Švarcová Šárka 43 ŘN - VU ŘN - VU podnikatelka Vysoké Veselí
7 Plachý Michal 27 ŘN - VU ŘN - VU zdravotník Jičín
8 Suchánek Vladimír 55 ŘN - VU ŘN - VU dělník Smiřice
9 Macháček Josef 63 ŘN - VU BEZPP důchodce Hradec Králové
10 Merkl Bohuslav 40 ŘN - VU ŘN - VU řidič Šimonovice
11 Matěj Lubomír 58 ŘN - VU BEZPP OSVČ Praha
12 Verner Petr 54 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Deštné v Orlických horách
13 Jáchymová Ivana 53 ŘN - VU ŘN - VU pečovatelka Doudleby nad Orlicí
14 Kyzivát Michal 27 ŘN - VU ŘN - VU lisař Jičín
15 Donát Martin 49 ŘN - VU ŘN - VU dělník Žamberk
16 Hrnčířová Tereza 23 ŘN - VU ŘN - VU administrátorka webových stránek Náchod
17 Plachý Jaroslav 53 ŘN - VU ŘN - VU dělník Jičín
18 Švarc Milan 46 ŘN - VU ŘN - VU řidič Vysoké Veselí
19 Pešková Edita 46 ŘN - VU ŘN - VU prodavačka Mochov
20 Bureš Petr 41 ŘN - VU ŘN - VU asistent výroby Nové Město nad Metují

 

CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Záhora Jaroslav Ing. 53 CESTA CESTA podnikatel Hradec Králové
2 Zima Oldřich 56 CESTA CESTA obchodní zástupce Hradec Králové
3 Novotná Ivana 57 CESTA CESTA OSVČ Hradec Králové
4 Štreklová Věra DiS. 40 CESTA CESTA administrativa v logistice Třebechovice pod Orebem
5 Zimová Veronika 30 CESTA CESTA OSVČ Hradec Králové
6 Novotná Kateřina 21 CESTA CESTA studentka Hradec Králové
7 Burešová Irena 47 CESTA CESTA knihovnice Cerekvice nad Bystřicí
8 Koutníková Martina PharmDr. 52 CESTA BEZPP farmaceutka Hradec Králové
9 Zejdová Jitka 55 CESTA CESTA zdravotní sestra Hradec Králové

 

Česká strana sociálně demokratická

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Birke Jan 48 ČSSD ČSSD starosta města Náchoda Náchod
2 Böhnisch Robin PhDr. 40 ČSSD ČSSD učitel, poslanec PS PČR Mladé Buky
3 Masáková Hana Ing. MBA 42 ČSSD ČSSD starostka města Kopidlna Kopidlno
4 Folk Pavel Ing. 39 ČSSD ČSSD živnostník Jahodov
5 Hejzlar Lubomír MUDr. 58 ČSSD ČSSD lékař Opočno
6 Bílek Ladislav 45 ČSSD ČSSD vychovatel DD Dobruška
7 Hatašová Hana 72 ČSSD ČSSD důchodkyně Chlumec nad Cidlinou
8 Skočovská Soňa Mgr. 53 ČSSD ČSSD speciální pedagog Nová Paka
9 Šklíba Karel 67 ČSSD ČSSD místostarosta Úpice Úpice
10 Hečko Pavel Bc. 50 ČSSD ČSSD radní Královéhradeckého kraje Meziměstí
11 Rechtoriková Lucie 30 ČSSD ČSSD projektant Hradec Králové
12 Illnerová Alena 50 ČSSD ČSSD úřednice samosprávy Trutnov
13 Komárková Jaroslava Bc. 54 ČSSD ČSSD ředitelka ZUŠ J. B. Foerstera Jičín Jičín
14 Tomková Ivana 65 ČSSD ČSSD tlumočnice, překladatelka Kramolna
15 Zimová Michaela Ing. 50 ČSSD ČSSD manažer odpadového hospodářství Rychnov nad Kněžnou
16 Jaroš Milan 50 ČSSD ČSSD náměstek primátora Hradec Králové
17 Cholevová Liana Bc. 48 ČSSD ČSSD vedoucí THP pracovník Broumov
18 John Jiří Mgr. 56 ČSSD ČSSD učitel na ZŠ Hořice
19 Hofmannová Pohlová Monika Mgr. 40 ČSSD ČSSD učitelka na ZŠ Mladé Buky
20 Števková Kateřina 43 ČSSD ČSSD logistik - doprava Rokytnice v Orlických horách

 

Radostné Česko

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Król Roman Ing. 48 hlavní účetní Karviná

 

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Cogan Josef Mgr. 44 STAN STAN starosta, právník, člen správní rady geoparku Nová Paka
2 Šnajdr Libor 65 STAN BEZPP ředitel Sportovního klubu Nové Město nad Metují Nové Město nad Metují
3 Kracíková Dana Ing. 56 STAN BEZPP starostka, bývalá ředitelka nemocnice Jičín Železnice
4 Sobotka Jan Ing. 56 STAN BEZPP starosta, předseda svazku měst a obcí Krkonoše Vrchlabí
5 Pechar Jiří 50 STAN BEZPP starosta, předseda FK Nechanice, ekonom Nechanice
6 Doksanský Denis 44 STAN BEZPP ředitel Centra Sion, provozovatel MŠ, ZŠ, SŠ a DDM Hradec Králové
7 Žďárek Milan Ing. 58 STAN BEZPP starosta, zemědělec České Meziříčí
8 Niangová Ivana MUDr. Ph.D. 54 STAN BEZPP lékařka Hradec Králové
9 Maček Milan 69 STAN místostarosta, předseda hnutí Východočeši Borohrádek
10 Thér Josef Mgr. 48 STAN BEZPP místostarosta, učitel, předseda turistické oblasti Hronov
11 Nosek Miroslav Bc. 48 STAN STAN starosta, předseda sportovníku klubu Miletín Miletín
12 Brandejs Milan 49 STAN BEZPP starosta, místopředseda DSO Broumovsko Teplice nad Metují
13 Potůčková Lucie Mgr. 42 STAN BEZPP starostka, právník Mladé Buky
14 Nádvorník Richard Ing. 56 STAN BEZPP OSVČ, investorský inženýring a projektování Hradec Králové
15 Horáček Josef 43 STAN BEZPP ředitel městského kulturního střediska,radní města Jaroměř
16 Kesner Petr Mgr. 52 STAN BEZPP místostarosta, učitel, předseda oddílu karate Hostinné
17 Červová Helena 48 STAN BEZPP starostka, předsedkyně MAS Brána do Českého ráje Libuň
18 Krafka Zdeněk 59 STAN BEZPP starosta, hodinář, učitel, rybář Pohoří
19 Sazeček Miroslav Ing. 61 STAN STAN bývalý starosta, živnostník v oblasti cest. ruchu Dolní Dvůr
20 Štěrbová Hana 52 STAN BEZPP starostka, předsedkyně Lázeňského mikroregionu Pecka

 

Komunistická strana Čech a Moravy

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Ondráček Zdeněk JUDr. PhDr. Ph.D. 48 KSČM KSČM poslanec Parlamentu České republiky Trutnov
2 Marková Soňa Mgr. 54 KSČM KSČM poslankyně Parlamentu České republiky Náchod
3 Šormová Táňa Mgr. 61 KSČM KSČM učitelka Hradec Králové
4 Ort Václav JUDr. 65 KSČM KSČM hoteliér, OSVČ v oblasti stavebnictví Sobotka
5 Lukášek Josef PaedDr. 65 KSČM KSČM středoškolský učitel Bystré
6 Řezníčková Iva 43 KSČM BEZPP předsedkyně odborové organizace ON Trutnov Trutnov
7 Čapek Daniel 41 KSČM KSČM manažer telekomunikací Nové Město
8 Zakouřilová Petra Bc. 43 KSČM BEZPP ředitelka mateřské školy Kostelec nad Orlicí
9 Vrabec František 65 KSČM KSČM odborník na dopravu kraje Jaroměř
10 Zima Josef Bc. 45 KSČM BEZPP komisař kriminální policie Police nad Metují
11 Pišínová Jana 48 KSČM KSČM manažerka ve farmacii Hradec Králové
12 Winzberger Ladislav DiS. 58 KSČM KSČM technik Týniště nad Orlicí
13 Klacek František 42 KSČM KSČM technik Dětenice
14 Tylš Josef 32 KSČM KSČM elektromechanik Trutnov
15 Olah Gabriel 51 KSČM KSČM osoba samostatně výdělečně činná Třebnouševes
16 Fialová Lenka DiS. 50 KSČM KSČM asistentka poslankyně Parlamentu České republiky Hradec Králové
17 Dušek Josef 46 KSČM BEZPP předseda odborů KOVO Ammann Czech Republic Náchod
18 Forche Petr 39 KSČM KSČM dělník Vamberk
19 Maršík Jiří 43 KSČM KSČM vedoucí střediska údržby Radvanice
20 Typlt Petr 50 KSČM KSČM dělník Jičín

 

Strana zelených

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kudrnáč Michal 43 Zelení Zelení zastupitel města Náchoda a projektový manažer Náchod
2 Hladíková Sofia Mgr. 55 Zelení Zelení ředitelka ZŠ a MŠ Kocbeře Dvůr Králové nad Labem
3 Málek Štěpán Mgr. akad. soch. 50 Zelení BEZPP výtvarník a pedagog Nový Bydžov
4 Ulrichová Olga JUDr. 40 Zelení Zelení právnička - specialistka na veřejné zakázky Praha
5 Křelina František Ing. arch. 66 Zelení Změna architekt - urbanista, soukromý podnikatel Hradec Králové
6 Hanousek Martin Mgr. 34 Zelení Zelení zastupitel a krajinný ekolog Hradec Králové
7 Klímová Soňa Mgr. 58 Zelení BEZPP majitelka a ředitelka lesnicko-dřevařské firmy Kvasiny
8 Sobotka Petr Mgr. 43 Zelení Zelení politolog a zastupitel města Trutnova Trutnov
9 Erbsová Martina Bc. 35 Zelení BEZPP ředitelka neziskové organizace Hradec Králové
10 Záruba Adam Ing. Ph.D. 38 Zelení BEZPP předseda neziskové organizace a opoziční zast.HK Hradec Králové
11 Kulich Jiří RNDr. 56 Zelení Zelení ředitel ekocentra SEVER a zastupitel obce Horní Maršov
12 Richterová Karin Bc. 38 Zelení Zelení lektorka vzdělávání Hradec Králové
13 Číp David 38 Zelení BEZPP ochránce přírody Vítězná
14 Trpkovič Ivo Ing. 54 Zelení Zelení OSVČ - chalupář z Krkonoš Trutnov
15 Hronešová Lenka Bc. 52 Zelení BEZPP ředitelka a lektorka-Střediska ekologické výchovy Hradec Králové
16 Zajíc Jiří MUDr. 55 Zelení BEZPP lékař Hradec Králové
17 Kulichová Barbora 23 Zelení Zelení flétnistka a propagátorka městského zemědělství Horní Maršov
18 Strejčková Simona Ing. 43 Zelení Zelení lektorka dětských výukových progr.a výž. poradkyně Hradec Králové
19 Pýcha Filip 42 Zelení Zelení písničkář, divadelník a výtvarník Dvůr Králové nad Labem
20 Rufer Daniel 23 Zelení Zelení student práv a obchodník se ciderem Náchod

 

ROZUMNÍ - stop migraci a diktátu EU - peníze našim občanům, důchodcům, dětem, zdravotně postiženým...

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Makalouš Václav Mgr. 39 Rozumní BEZPP administrativní pracovník v rodinné firmě Lhota pod Libčany
2 Hornig Petr 59 Rozumní BEZPP starosta obce Mladějov
3 Seidel Petr Ing. 53 Rozumní BEZPP projektant Hradec Králové
4 Ungrád Jiří 54 Rozumní BEZPP zemědělec, bývalý starosta obce Liberk
5 Schejbalová Lenka 57 Rozumní BEZPP finanční poradce Náchod
6 Kočka Jaroslav 58 Rozumní BEZPP podnikatel Trutnov
7 Krejčí Jan 52 Rozumní BEZPP podnikatel Jičín
8 Pajkrt Stanislav 61 Rozumní BEZPP živnostník Sobotka
9 Kuželka Miloš 53 Rozumní BEZPP živnostník Dřevěnice
10 Peovský Robert 30 Rozumní ND strojírenský dělník Česká Skalice
11 Vojtíšek Radomír Ing. 57 Rozumní BEZPP jednatel společnosti Jaroměř
12 Vecková Eva Mgr. 49 Rozumní BEZPP odborný pedagog Potštejn
13 Mašková Alena 58 Rozumní BEZPP účetní Rychnov nad Kněžnou
14 Voda Miroslav 72 Rozumní BEZPP čestný předseda Klubu přátel české písničky Samšina
15 Grulich Martin 27 Rozumní BEZPP brusič kovů Dobruška
16 Daniš Jiří 64 Rozumní BEZPP řidič autobusu Železnice
17 Paseková Eva 37 Rozumní BEZPP živnostník Trutnov
18 Rozhonová Kateřina 48 Rozumní BEZPP pečovatelka Libošovice
19 Karlubíková Andrea 46 Rozumní BEZPP recepční Velké Poříčí
20 Plachetková Iva 72 Rozumní Rozumní důchodkyně Dvůr Králové nad Labem

 

Strana svobodných občanů

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Šebelík Jan RNDr. 62 Svobodní Svobodní matematik, vývojář software Lázně Bělohrad
2 Haberlová Zuzana 34 Svobodní Svobodní podnikatelka, zastupitelka MČ Praha 9 Praha
3 Horák Oldřich Mgr. Ing. Ph.D. 44 Svobodní Svobodní vysokoškolský učitel Dvůr Králové nad Labem
4 Kytýr Jan Ing. 37 Svobodní Svobodní IT specialista, majitel společnosti Trutnov
5 Krejčí Michal Ing. 33 Svobodní Svobodní vodohospodářský technik, zastupitel města Nový Bydžov
6 Hejhálek Jiří RNDr. 60 Svobodní Svobodní vydavatel Hradec Králové
7 Cvetanova Iva Ing. 57 Svobodní Svobodní zahradní architektka Náchod
8 Zatloukal Jan Ing. Ph.D. 34 Svobodní Svobodní vysokoškolský pedagog Rychnov nad Kněžnou
9 Petrů Miroslav 33 Svobodní Svobodní podnikatel Hradec Králové
10 Prokopová Petra 38 Svobodní Svobodní kadeřnice Zlatá Olešnice
11 Jizba Lukáš 35 Svobodní Svobodní konzultant Třebechovice pod Orebem
12 Kyselý Martin MDDr. 25 Svobodní Svobodní zubní lékař Nový Hrádek
13 Pátek Roman Ing. 52 Svobodní BEZPP ekonom Hradec Králové
14 Štochl Petr Ing. 53 Svobodní Svobodní projektový manažer v IT Libníkovice
15 Sedláček Martin Ing. 36 Svobodní Svobodní manažer obchodního týmu Vysoká nad Labem
16 Holas Martin Ing. 59 Svobodní Svobodní živnostník Vrchlabí
17 Hrnčíř Pavel 41 Svobodní Svobodní technolog Nové Město nad Metují
18 Matějka Josef 55 Svobodní Svobodní živnostník - zemní práce Zlatá Olešnice
19 Havrda Miroslav MUDr. 53 Svobodní BEZPP lékař Hradec Králové

 

Blok proti islamizaci - Obrana domova

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Motalová Beatriz 44 BPI ČS ostraha Hradec Králové
2 Baťa Tomáš 46 BPI BEZPP dělník Svoboda nad Úpou
3 Pohl Zdeněk 37 BPI BEZPP technik Hradec Králové
4 Uhlířová Beatrice Bc. 28 BPI BEZPP soukromá podnikatelka Hradec Králové
5 Pohlová Adéla 35 BPI BEZPP mateřská dovolená Hradec Králové
6 Pražáková Beatriz 66 BPI BEZPP fotografka Hradec Králové
7 Hamrová Jana 24 BPI BEZPP studentka Hradec Králové
8 Paděra Pavel 47 BPI BEZPP kuchař Hradec Králové
9 Hamrová Jindra 50 BPI BEZPP OSVČ Hradec Králové
10 Souček Zdeněk 45 BPI BEZPP ostraha Hradec Králové
11 Charvátová Lenka 49 BPI BEZPP invalidní důchodkyně Chlumec nad Cidlinou
12 Bílá Daniela 21 BPI BEZPP operátorka Chlumec nad Cidlinou
13 Janda Petr 44 BPI BEZPP OSVČ Lodín

 

Občanská demokratická aliance

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Staněk Jiří Ing. 60 ODA ODA ekonom Praha
2 Schmied Karel Ing. arch. 48 ODA ODA podnikatel Hradec Králové
3 Erban Zdeněk Bc. 30 ODA ODA zástupce farmaceutické firmy Hradec Králové
4 Koutníková Alena 50 ODA ODA šéfkuchařka Hradec Králové
5 Jonáš Milan 54 ODA BEZPP podnikatel Hořice
6 Prouza Martin 35 ODA BEZPP OSVČ Hradec Králové
7 Miláček Ladislav 53 ODA BEZPP OSVČ Třebechovice pod Orebem
8 Voršilka Radek Bc. 34 ODA ODA manažer ve finanční společnosti Jesenice
9 Kocman Michael Ing. 39 ODA BEZPP bankéř Praha
10 Horáková Jana 25 ODA ODA administrativní pracovnice Praha
11 Pírko František 46 ODA ODA administrativní pracovník Hradec Králové
12 Kolc Stanislav 52 ODA BEZPP podnikatel Hořice
13 Voršilková Marie Bc. 31 ODA ODA manažerka v bankovnictví Jesenice
14 Vondráček Pavel 21 ODA ODA číšník Praha
15 Podzimková Aneta 32 ODA ODA obchodní konzultantka Hradec Králové
16 Daňo Lukáš 32 ODA ODA zaměstnanec Hradec Králové
17 Podzimek Martin 37 ODA BEZPP OSVČ Hradec Králové
18 Benda Lukáš 29 ODA BEZPP informatik Brno
19 Čížek Jan 34 ODA ODA invalidní důchodce Hradec Králové
20 Matulová Žaneta 22 ODA BEZPP mateřská dovolená Mutěnice

 

Česká pirátská strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Jiránek Martin Ing. 39 Piráti Piráti krajský zastupitel, zastupitel města Trutnov Trutnov
2 Bulíček Pavel Bc. 29 Piráti Piráti softwarový konzultant, dobrovolný hasič Hradec Králové
3 Kučera Roman Ing. 53 Piráti Piráti servisní technik Praha
4 Rudolfová Zdeňka Mgr. 64 Piráti BEZPP speciální pedagožka, psycholožka Nový Bydžov
5 Šimral Vít PhDr. Mgr. LL.B., Ph.D.et Ph.D. 31 Piráti Piráti vysokoškolský pedagog, skaut Praha
6 Hůlková Kateřina Bc. 30 Piráti BEZPP propagační grafička, webdesignerka Trutnov
7 Šimralová Irena Mgr. 60 Piráti BEZPP učitelka, lektorka společného vzdělávání Jičín
8 Štipl Stanislav Bc. 28 Piráti Piráti programátor webových aplikací Hradec Králové
9 Jemelíková Jarmila 51 Piráti BEZPP podnikatelka, majitelka ekofarmy Libošovice
10 Pernica Tomáš 35 Piráti BEZPP podnikatel Stárkov
11 Králíček Pavel 25 Piráti Piráti podnikatel, student Trutnov
12 Voltr Adam 28 Piráti BEZPP obchodní manažer Jaroměř
13 Salák Alexander 58 Piráti BEZPP nezávislý badatel Hradec Králové
14 Valenta Adam 34 Piráti Piráti podnikatel v IT Trutnov
15 Tuček Adam Mgr. 25 Piráti BEZPP učitel na gymnáziu Trutnov
16 Paprskárová Jana 55 Piráti Piráti šéfkuchařka Hradec Králové
17 Němeček Petr Bc. 31 Piráti Piráti IT specialista Trutnov
18 Petr Otakar 34 Piráti Piráti lifehacker, renovátor Hradec Králové
19 Hysková Erika 22 Piráti Piráti studentka VOŠZ Mostek
20 Volk Pavel 44 Piráti BEZPP podnikatel Trutnov

 

Referendum o Evropské unii

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Chleborád Pavel 45 Referendum o EU Referendum o EU člen předsednictva hnutí, podnikatel Praha
2 Krstev Nikola Ing. 39 Referendum o EU BEZPP podnikatel Praha
3 Halmel Petr 49 Referendum o EU BEZPP elektrotechnik Hynčice
4 Král Jaroslav Ing. 68 Referendum o EU BEZPP důchodce Kopidlno
5 Žďárský Filip 39 Referendum o EU BEZPP podnikatel Náchod
6 Schuma Jan Mgr. 33 Referendum o EU BEZPP projektový manažer Nové Město nad Metují
7 Malý Michal 23 Referendum o EU BEZPP student Hradec Králové
8 Pavel Petr 22 Referendum o EU BEZPP CNC operátor Hradec Králové
9 Hrdina Roman 25 Referendum o EU BEZPP student Hradec Králové
10 Pavlová Petra 43 Referendum o EU BEZPP účetní Hradec Králové
11 Novák Josef 77 Referendum o EU BEZPP důchodce Litomyšl
12 Nechvíle Jiří 50 Referendum o EU BEZPP automechanik Janov
13 Vodička Josef 72 Referendum o EU BEZPP důchodce Hartmanice
14 Drdaj Ivan 52 Referendum o EU BEZPP finanční poradce Vraclav
15 Sokolová Lenka 63 Referendum o EU BEZPP živnostnice Vysoké Mýto
16 Pechanec Josef 23 Referendum o EU BEZPP skladník Osík
17 Kvapilová Petra 43 Referendum o EU BEZPP zaměstnanec Oldřiš
18 Lišková Ilona 51 Referendum o EU BEZPP učitelka Osová Bítýška
19 Brydlová Dagmar 46 Referendum o EU BEZPP prodavačka Litomyšl
20 Pešina Leonard 22 Referendum o EU BEZPP svářeč Skuteč

 

TOP 09

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Heger Leoš doc. MUDr. CSc. 69 TOP 09 TOP 09 lékař a poslanec Parlamentu ČR Hradec Králové
2 Jelínková Kateřina Mgr. 46 TOP 09 TOP 09 lékárnice, majitelka lékárny Hradec Králové
3 Cabicar Aleš Ing. 51 TOP 09 TOP 09 náměstek hejtmana, ředitel CIAF Náchod
4 Oliva Jiří doc. Ing. Ph.D. 65 TOP 09 TOP 09 vysokoškolský učitel Oucmanice
5 Hrubý Petr 44 TOP 09 LES starosta obce Vítězná Vítězná
6 Švorc Zdeněk Ing. 51 TOP 09 TOP 09 starosta obce Staré Hrady Staré Hrady
7 Zapletal Radek Mgr. 45 TOP 09 TOP 09 jednatel společnosti v oblasti BOZP a PO Velký Vřešťov
8 Grulich Jan Mgr. 42 TOP 09 TOP 09 ředitel ZŠ a MŠ Trivium Plus v Dobřanech Sedloňov
9 Seneta Libor MUDr. 45 TOP 09 TOP 09 lékař záchranné služby Dvůr Králové nad Labem
10 Balcar Jan Mgr. Ph.D. 42 TOP 09 LES ředitel MAS Království - Jestřebí hory, o. p. s. Libňatov
11 Petrák Rostislav Ing. 40 TOP 09 TOP 09 starosta města Červený Kostelec Červený Kostelec
12 Víšková Eva 65 TOP 09 TOP 09 členka sportovní komise statutárního města HK Hradec Králové
13 Klepš Adolf 53 TOP 09 BEZPP náčelník Horské služby ČR,o. p. s. oblast Krkonoše Špindlerův Mlýn
14 Jenček Lubor Ing. 41 TOP 09 BEZPP starosta města Sobotka Sobotka
15 Šidáková Silvie MUDr. 49 TOP 09 TOP 09 primářka rehabilitačního oddělení, radní města Trutnov
16 Sommer Milan Ing. 60 TOP 09 TOP 09 ekonom, radní města HK, krajský zastupitel Hradec Králové
17 Hradecký Jiří Ing. 60 TOP 09 BEZPP starosta města Janské Lázně Janské Lázně
18 Perthen Ervín JUDr. MBA 44 TOP 09 BEZPP advokát Hradec Králové
19 Náhlovský Petr Ing. Mgr. 33 TOP 09 právník Hradec Králové
20 Vošoust Petr 46 TOP 09 TOP 09 vedoucí autoservisu, instruktor odborného výcviku Hradec Králové

 

ANO 2011

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Dostálová Klára Ing. 46 ANO BEZPP náměstkyně Ministerstva pro místní rozvoj Hořice
2 Plzák Pavel MUDr. 57 ANO ANO lékař, poslanec PSP ČR Trutnov
3 Sadovský Petr 48 ANO ANO místostarosta Dobrušky Dobruška
4 Matyášová Eva MUDr. 58 ANO ANO lékařka Hradec Králové
5 Koleta Petr 49 ANO ANO živnostník Hronov
6 Mašek Jiří MUDr. 59 ANO ANO záchranář,ředitel Královéhradecké záchranné služby Hradec Králové
7 Kricnarová Darina 43 ANO ANO starostka Lhoty pod Hořičkami, manažerka KH ANO Lhota pod Hořičkami
8 Kodydek Miroslav 52 ANO ANO živnostník Jičín
9 Štayrová Monika Ing. 54 ANO ANO kontrolorka Nejvyššího kontrolního úřadu Hradec Králové
10 Štěpánová Tereza Mgr. 33 ANO ANO knihovnice Dobruška
11 Friedrich Stanislav 57 ANO ANO invalidní důchodce Trutnov
12 Pourová Věra JUDr. 59 ANO ANO právník společnosti Hradec Králové
13 Berkovcová Jana Mgr. 47 ANO ANO vedoucí metodik pro vzdělávání, Národní institut Nové Město nad Metují
14 Bárta František RNDr. 54 ANO ANO živnostník Syrovátka
15 Marek Pavel 47 ANO ANO podnikatel, jednatel společnosti Hradec Králové
16 Jarolím Jan Ing. 43 ANO ANO starosta Dvora Králové nad Labem Dvůr Králové nad Labem
17 Borůvka Jan 49 ANO ANO tajemník Senátorského klubu hnutí ANO 2011 Dolany
18 Hlavatý Jiří Ing. 69 ANO BEZPP senátor a statutární ředitel společnosti Juta Dvůr Králové nad Labem
19 Malý Jan JUDr. 65 ANO ANO starosta Jičína Jičín
20 Čapek Jaroslav Mgr. 68 ANO ANO advokát Hradec Králové

 

Dobrá volba 2016

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Štěpán David 36 DV 2016 BEZPP podnikatel České Meziříčí
2 Pomezný Milan 37 DV 2016 BEZPP podnikatel Hradec Králové
3 Škaloud Mario Bc. 35 DV 2016 BEZPP podnikatel Lochenice
4 Vejběra Jiří Ing. 60 DV 2016 BEZPP manažer v chemickém průmyslu Hradec Králové
5 Kostlán Jiří Ing. arch. 38 DV 2016 BEZPP architekt Hradec Králové
6 Holotík Pavel Ing. Bc. 58 DV 2016 BEZPP státní zaměstnanec Hradec Králové
7 Majer Zdeněk 36 DV 2016 BEZPP návrhář zahradní architektury Vysokov
8 Kučera Petr 29 DV 2016 BEZPP podnikatel v gastronomii Výrava
9 Šuchová Karin Kateřina PhDr. 42 DV 2016 BEZPP dětský školský psycholog Hradec Králové
10 Tylš Tomáš 27 DV 2016 BEZPP obchodník Náchod
11 Hartmanová Lucie Mia 42 DV 2016 BEZPP podnikatelka Hradec Králové
12 Štěpánová Kristýna 29 DV 2016 BEZPP zdravotní sestra České Meziříčí
13 Mračková Jana 48 DV 2016 BEZPP administrativa Humpolec
14 Šmákalová Nina 39 DV 2016 BEZPP mateřská dovolená Hradec Králové
15 Persyová Šárka 50 DV 2016 BEZPP prodavačka Chrast
16 Šťastný Lukáš 30 DV 2016 BEZPP HR manažer Sopřeč
17 Rohlíček Miroslav 25 DV 2016 BEZPP WEB designer Nevratice
18 Konečná Denisa 44 DV 2016 BEZPP výstupní kontrolorka Hradec Králové
19 Pavlíková Michaela 43 DV 2016 BEZPP zdravotní sestra Hradec Králové

 

Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa Miroslava Sládka

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Falta Radek 43 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka elektromechanik Havlovice
2 Nováková Jana 39 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka operátorka reklamní výroby Hradec Králové
3 Dufková Monika 46 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka operátorka výroby Continental Trutnov
4 Zajíček Milan 44 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka podnikatel Kostelec nad Orlicí
5 Hackl Ladislav 32 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka podnikatel Trutnov
6 Kříž Radek 39 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka OSVČ Jičín
7 Hejzlar Zdeněk 61 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka podnikatel Opočno
8 Drozda Rostislav 35 SPRRSČ M.Sládka BEZPP elektrotechnik Trutnov
9 Prouza Milan 39 SPRRSČ M.Sládka BEZPP automechanik Náchod
10 Prát Martin 31 SPRRSČ M.Sládka BEZPP mechanik seřizovač Opočno
11 Švanda Jiří 43 SPRRSČ M.Sládka BEZPP řidič MKD Borovnička
12 Pail Zdeněk 68 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka podnikatel Opočno

 

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Bělobrádek Pavel MVDr. Ph.D., MPA 40 KDU-ČSL KDU-ČSL vicepremiér, předseda Náchod
2 Maclová Anna Ing. 57 KDU-ČSL BEZPP náměstkyně primátora, krajská zastupitelka Hradec Králové
3 Mišoňová Anežka Mgr. 36 KDU-ČSL KDU-ČSL lektorka němčiny Mladé Buky
4 Čepelková Veronika PhDr. 36 KDU-ČSL KDU-ČSL vedoucí Diecézního centra pro seniory,zastupitelka Týniště nad Orlicí
5 Hamáček Petr Mgr. 39 KDU-ČSL KDU-ČSL 1. místostarosta Jičín
6 Machů Martin Ing. 38 KDU-ČSL KDU-ČSL krajský tajemník KDU-ČSL Černčice
7 Řehák Luboš 49 KDU-ČSL KDU-ČSL projektový manažer MAS POHODA venkova Val
8 Veselý Jiří MUDr. 48 KDU-ČSL KDU-ČSL lékař Broumov
9 Janoušek Jan Ing. 38 KDU-ČSL KDU-ČSL projektant dopravních staveb Jičín
10 Falta Jan Ing. arch. 51 KDU-ČSL KDU-ČSL autorizovaný architekt a památkář Hradec Králové
11 Uchytil Miroslav Ing. 59 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta Chlumec nad Cidlinou
12 Petráček Antonín MUDr. 49 KDU-ČSL BEZPP lékař Dvůr Králové nad Labem
13 Čáp Jan prof. MUDr. CSc. 64 KDU-ČSL KDU-ČSL lékař, vysokoškolský učitel Hradec Králové
14 Maršíková Pavla Ing. 69 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarostka Náchod
15 Jína Jiří Mgr. 27 KDU-ČSL BEZPP pedagog na gymnáziu, muzikant Nová Paka
16 Novotný Antonín 73 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta Podbřezí
17 Krejčí Tomáš MVDr. 60 KDU-ČSL KDU-ČSL veterinární lékař Vítězná
18 Hable Petr 54 KDU-ČSL BEZPP starosta Nové Město nad Metují
19 Kaiser Jan Simeon Mgr. 41 KDU-ČSL KDU-ČSL předseda Klubu českých turistů Jičín Jičín
20 Horníček Jan Ing. 55 KDU-ČSL KDU-ČSL konstruktér ŠKODA AUTO Rychnov nad Kněžnou

 

REALISTÉ

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Lusková Daniela Ing. MPA 44 REAL REAL ředitelka domova pro seniory Chlumec nad Cidlinou
2 Přibyl Petr Ing. 52 REAL REAL podnikatel Hořice
3 Tošovský Lukáš Ing. 35 REAL REAL stavební inženýr Týniště nad Orlicí
4 Novotný Matěj 25 REAL BEZPP projektový manažer Nový Bydžov
5 Vašut Ondřej 37 REAL REAL IT specialista Dvůr Králové nad Labem
6 Šilhánková Lenka Mgr. 36 REAL BEZPP speciální pedagožka Chlumec nad Cidlinou
7 Kropáček Pavel MUDr. 33 REAL REAL lékař Hradec Králové
8 Picek Ivan Mgr. 51 REAL REAL IT specialista Hradec Králové
9 Báchor Marian 41 REAL REAL projektový manažer Hajnice
10 Musílek Michal PhDr. Ph.D. 54 REAL BEZPP proděkan přírodovědecké fakulty Nový Bydžov
11 Dulíček Petr doc. MUDr. Ph.D. 54 REAL BEZPP lékař Hradec Králové
12 Voženílek Petr Mgr. 44 REAL BEZPP poradce Hradec Králové
13 Dočekal Martin Mgr. 33 REAL BEZPP ředitel textilní firmy Hořice
14 Růžičková Iva MUDr. 62 REAL BEZPP lékařka, pracující důchodkyně Jičíněves
15 Termer Petra Mgr. 34 REAL BEZPP projektová manažerka Praha
16 Sirůček Michal 28 REAL BEZPP hudebník Chlumec nad Cidlinou
17 Lokvencová Eva Mgr. 32 REAL BEZPP na mateřské dovolené Hradec Králové
18 Musilová Žaneta Bc. 35 REAL BEZPP sociální pracovnice Chlumec nad Cidlinou
19 Zaňka Tomáš 35 REAL BEZPP podnikatel a starosta obce Nová Ves
20 Konár Jiří kpt. Ing. 74 REAL BEZPP námořní důstojník ve výslužbě Hradec Králové

 

SPORTOVCI

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kreuzig Robert Ing. 59 SPORTOVCI BEZPP OSVČ Hradec Králové
2 Zinke Daniel 33 SPORTOVCI BEZPP asistent trenéra Náchod
3 Sedláček Tomáš 37 SPORTOVCI BEZPP profesionální fotbalista Kopidlno
4 Sekera Petr 32 SPORTOVCI BEZPP OSVČ Bernartice
5 Košťál Pavel 37 SPORTOVCI BEZPP profesionální fotbalista Praskačka
6 Buksa Jiří 35 SPORTOVCI BEZPP trenér mládeže Chropyně
7 Říhová Kateřina 38 SPORTOVCI BEZPP cvičitelka fitness Brno
8 Těžký Patrik 41 SPORTOVCI BEZPP OSVČ Bernartice
9 Látal Josef 55 SPORTOVCI BEZPP OSVČ Brno
10 Ribár Josef 62 SPORTOVCI BEZPP sportovní funkcionář Hradec Králové
11 Stodůlka Lubomír 57 SPORTOVCI BEZPP ledař Brno
12 Hradil Michal 42 SPORTOVCI BEZPP trenér mládeže Kroměříž
13 Neděla Martin 45 SPORTOVCI BEZPP trenér Komořany
14 Nešpor Rostislav 52 SPORTOVCI BEZPP burzovní makléř Brno
15 Studená Lucie 27 SPORTOVCI BEZPP administrativní pracovnice Brno
16 Odehnal Michal 39 SPORTOVCI BEZPP OSVČ Otnice
17 Kroutilová Edita 44 SPORTOVCI BEZPP OSVČ Brno
18 Vrba Jaroslav 67 SPORTOVCI BEZPP fotbalový delegát Koryčany
19 Panský Oldřich 59 SPORTOVCI BEZPP restauratér Brno
20 Sehnal Jindřich 60 SPORTOVCI BEZPP OSVČ Kuřim

 

Dělnická strana sociální spravedlnosti

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Knézel Štěpán Mgr. 67 DSSS BEZPP advokát Teplice
2 Marx Marcel 49 DSSS DSSS místopředseda KO DSSS Královéhradeckého kraje Vrchlabí
3 Havliš Milan 66 DSSS NÁR.SOC. technik Ústí nad Labem
4 Ptáček Vlastimil 52 DSSS DSSS předseda KO DSSS Královéhradeckého kraje Vrchlabí
5 Pelan Ondřej 28 DSSS DSSS kuchař Vrchlabí
6 Charvát Jakub 31 DSSS DSSS strojírenský dělník Vrchlabí
7 Vašíček Zdeněk 65 DSSS DSSS automechanik Hradec Králové
8 Dostálek Zdeněk Jan 57 DSSS DSSS dělník Rychnov nad Kněžnou
9 Šoltysová Iva 46 DSSS NÁR.SOC. podnikatelka Ústí nad Labem
10 Kalenská Magdaléna 33 DSSS DSSS dělnice Čistá u Horek
11 Macnar Zdeněk 44 DSSS BEZPP kuchař Milovice u Hořic
12 Pospíšil Jaroslav 34 DSSS BEZPP zaměstnanec komunálních služeb Nová Paka
13 Novák Oto 57 DSSS BEZPP číšník Dvůr Králové nad Labem
14 Kulhánek Matěj 26 DSSS BEZPP kuchař Vrchlabí
15 Vejnarová Hana 46 DSSS BEZPP kuchařka Vrchlabí
16 Klepšová Blanka 33 DSSS BEZPP kalkulantka Špindlerův Mlýn
17 Miksa Adam 23 DSSS BEZPP číšník Broumov
18 Suchánková Iveta 47 DSSS BEZPP kuchařka Trutnov
19 Kostomlatský Lukáš 30 DSSS BEZPP šéfkuchař Broumov
20 Maršálek Petr 56 DSSS BEZPP kuchař Hořice

 

Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Podal Zdeněk 64 SPD SPD elektrotechnik Hradec Králové
2 Tomešová Luďka 48 SPD SPD ředitelka tiskárny Trutnov
3 Vrzáň Petr Ing. 50 SPD SPD ředitel obchodní společnosti Hradec Králové
4 Gajdošová Nicola 24 SPD SPD pracovnice v gastronomii Bystřice
5 Salay René 49 SPD SPD servisní technik Jaroměř
6 Velička Milan 33 SPD SPD obchodní manažer Týniště nad Orlicí
7 Střelka Valdemar 45 SPD SPD obchodní manažer Hradec Králové
8 Vašatová Pavla 42 SPD SPD specialistka v hypermarketu Jaroměř
9 Chrobáková Lenka 57 SPD SPD optička Hradec Králové
10 Oborníková Pavla 67 SPD SPD řidička z povolání Trutnov
11 Jarošová Hana 60 SPD SPD zaměstnankyně v textilní výrobě Nová Paka
12 Slavka Michal 44 SPD SPD nástrojař Trutnov
13 Pisch Jindřich 58 SPD SPD živnostník Jaroměř
14 Petira Vít Ing. MBA 43 SPD BEZPP specialista na pracovní právo a lidské zdroje Trutnov
15 Bouček Lukáš 36 SPD SPD systémový manažer Nový Bydžov
16 Schubert Dickfeld Ivana 45 SPD SPD vedoucí výroby Trutnov
17 Bláhová Zdeňka 53 SPD SPD účetní Hradec Králové
18 Janků Pavla 67 SPD SPD tkadlena-pletařka Hradec Králové
19 Slavíček Radek Mgr. 53 SPD SPD sociálně pedagogický pracovník Dobřenice
20 Pistorius Petr 53 SPD SPD živnostník Vrchlabí

 

Strana Práv Občanů

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Galbičková Jana Ing. 48 SPO SPO podnikatelka,zastupitelka města,bývalá starostka Týniště nad Orlicí
2 Matějka Miroslav Bc. DiS. 47 SPO SPO krajský zastupitel, ředitel mhf České doteky hudby Jičín
3 Münsterová Margareta Mgr. 47 SPO BEZPP profesorka na VŠ Býšť
4 Jaroš Břetislav 41 SPO SPO obchodní zástupce Lhota pod Libčany
5 Horváthová Petra 28 SPO SPO obchodní manažerka Žacléř
6 Florian Roman 40 SPO SPO marketingový specialista Náchod
7 Paulíková Marie 74 SPO SPO důchodce Jičín
8 Kováčiková Veronika Bc. 25 SPO SPO cestovatelka Náchod
9 Pfeiferová Gabriela 37 SPO SPO specialistka prodeje Studenec
10 Malá Marie 25 SPO SPO mateřská dovolená Vrchlabí
11 Čeliš Jan Mgr. 68 SPO BEZPP editor, muzikolog Jičín
12 Skořepová Jiřina 59 SPO BEZPP asistentka na VŠ Smiřice
13 Pakandlová Markéta JUDr. 56 SPO BEZPP advokátka Hradec Králové
14 Klůz David 22 SPO SPO student Smiřice
15 Najmanová Gabriela Mgr. Bc. LL.M. 42 SPO SPO jednatelka, mediátorka Mořice
16 Marková Lucie 32 SPO SPO pracovnice ve výrobě Mladé Buky
17 Klůzová Vítězslava 71 SPO SPO důchodce, exposlankyně Smiřice
18 Kollert Slavomír 21 SPO SPO student Náchod
19 Fejglová Marie 55 SPO BEZPP ekonomka Smiřice
20 Janásek Václav 76 SPO SPO podnikatel Náchod

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Niedermayer (TOP 09): Doufám, že nás s Čínou nečeká další deja vu...

22:02 Niedermayer (TOP 09): Doufám, že nás s Čínou nečeká další deja vu...

Komentář na facebookovém profilu k některým obchodním strategiím Číny.