Kandidátní listiny do Sněmovny: Středočeský kraj

06.09.2017 14:57

Kompletní přehled všech kandidátů do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky za Středočeský kraj

Kandidátní listiny do Sněmovny: Středočeský kraj
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volič u volební urny, ilustrační foto

Občanská demokratická strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Skopeček Jan Ing. et Ing. 37 ODS ODS ekonom a pedag.,radní pro vzděl. a sport Stč.kraje Hořovice
2 Vrecionová Veronika Ing. 52 ODS ODS předsedkyně Spolku pro obnovu venkova Přezletice
3 Munzar Vojtěch Ing. 40 ODS ODS ekonom Kladno
4 Bendl Petr Ing. 51 ODS ODS poslanec Parlamentu ČR Bratronice
5 Fajmon Hynek Mgr. 49 ODS ODS podnikatel Lysá nad Labem
6 Pavlík Pavel Ing. 47 ODS ODS jednatel společnosti Benešov
7 Martinec Tomáš Ing. Ph.D. 39 ODS ODS podnikatel Mělník
8 Kulhánek Rudolf 51 ODS ODS ředitel společnosti Suchdol
9 Vaněk Tomáš RNDr. Mgr. CSc. 66 ODS ODS vědecký pracovník Statenice
10 Živnůstek Josef Ing. 52 ODS Soukromníci OSVČ, konzultant ve vodárenství a veřejné správě Mělník
11 Havrančík Zdeněk 48 ODS ODS podnikatel Příbram
12 Chalupová Soňa RNDr. 61 ODS ODS geolog Beroun
13 Rak Lukáš Mgr. 33 ODS ODS právník, podnikatel Kolín
14 Bendl Karel PhDr. Ing. Mgr. MBA, LL.M. 46 ODS ODS ředitel Správy městských lesů, mediátor Benátky nad Jizerou
15 Nejdl Zdeněk Ing. 58 ODS ODS hospodář sportovního klubu Rakovník
16 Benešová Libuše PhDr. 69 ODS ODS literární historička Lešany
17 Chrpová Marcela 65 ODS Soukromníci OSVČ, majitelka agentury pro sport. a kultur. akce Šestajovice
18 Vomastek Jaroslav Ing. MBA 48 ODS ODS ekonom Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
19 Smetana Martin 45 ODS ODS majitel montážní firmy Kolín
20 Vodňanský Ondřej 37 ODS ODS učitel odborných předmětů, správa IT Sedlčany
21 Lang Petr Ing. 52 ODS ODS podnikatel Dolní Břežany
22 Šanda Jakub Ing. 32 ODS ODS marketingový specialista Kutná Hora
23 Paták Petr Mgr. DiS. 32 ODS ODS ředitel střední školy Stochov
24 Pleskač Jan Mgr. 28 ODS ODS politolog Sadská
25 Listík Petr Ing. 50 ODS ODS živnostník, stavební technik Kralupy nad Vltavou
26 Prokůpek Michal Ing. 38 ODS ODS manažer a vysokoškolský pedagog Králův Dvůr
27 Štěpánek Daniel Mgr. 41 ODS ODS starosta Bystřice
28 Renc Zdeněk 70 ODS Soukromníci podnikatel, oční optik a optometrista Rakovník
29 Jiránek Dan Ing. 54 ODS ODS zaměstnanec nestátní neziskové organizace Kladno
30 Hanuš Petr Mgr. 45 ODS ODS ředitel sekcí Unie zaměstnavatelských svazů ČR Mělník
31 Kupka Martin Mgr. 41 ODS ODS radní pro zdravotnictví Středoč. kraje, starosta Líbeznice
32 Patočka Tomáš 43 ODS ODS starosta Loukovec
33 Luxa Pavel 44 ODS Soukromníci živnostník od Slapské přehrady Rabyně
34 Magera Petr Ing. 51 ODS ODS projektový manažer Příbram

 

Řád národa - Vlastenecká unie

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kadluba Michal 43 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Vyšehořovice
2 Venušová Jana 60 ŘN - VU ŘN - VU bezpečnostní referentka Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
3 Koller Evžen 57 ŘN - VU ŘN - VU bezpečnostní referent Vrbčany
4 Hanzálek Karel Ing. 44 ŘN - VU BEZPP voják Samopše
5 Nečasová Ivana 52 ŘN - VU ŘN - VU bankovní referentka Plaňany
6 Kantner Jiří Ing. 47 ŘN - VU BEZPP voják Bašť
7 Jiroutová Jiřina 56 ŘN - VU ŘN - VU pečovatelka Neratovice
8 Páclová Jana 50 ŘN - VU ŘN - VU správce budov Kutná Hora
9 Kelt Vojtěch 47 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Praha
10 Mařasová Jana 35 ŘN - VU ŘN - VU referentka kvality Benátky nad Jizerou
11 Nikles Vladimír 66 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Veltruby
12 Ryneš Jaroslav Ing. 66 ŘN - VU ŘN - VU důchodce Čelákovice
13 Oplt Rostislav 49 ŘN - VU ŘN - VU strážník Mělník
14 Hubinger Vojtěch 61 ŘN - VU ŘN - VU správce Beroun
15 Bohatec Tomáš 52 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Jevany
16 Janata Jiří 51 ŘN - VU ŘN - VU zámečník Kutná Hora
17 Šuláková Karolína 43 ŘN - VU ŘN - VU podnikatelka Nehvizdy
18 Dastych Otto 60 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Kutná Hora
19 Holá Jitka 44 ŘN - VU ŘN - VU obsluha čerpací stanice Poděbrady
20 Nekuda Slavomír Vavřinec 57 ŘN - VU ŘN - VU důchodce Kolín
21 Lebrová Vlasta 34 ŘN - VU ŘN - VU mateřská dovolená Libovice
22 Zikmund Josef 54 ŘN - VU ŘN - VU invalidní důchodce Veltruby
23 Pelc Stanislav 42 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
24 Žiška Bedřich 39 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Neratovice
25 Dvořáková Naděžda 51 ŘN - VU ŘN - VU pečovatelka Mochov
26 Musil Zdeněk 38 ŘN - VU ŘN - VU elektrikář Vykáň
27 Sojková Alice 52 ŘN - VU ŘN - VU bezpečnostní referentka Konárovice
28 Dastych Richard 57 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Kutná Hora
29 Kadeřábková Barbora 29 ŘN - VU ŘN - VU mateřská dovolená Čelákovice
30 Dlabač Hubert 37 ŘN - VU ŘN - VU technik Vrbčany
31 Štěpán Roman 50 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Praha
32 Sura Kateřina 43 ŘN - VU ŘN - VU podnikatelka Mnichovice
33 Pokorný David 48 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Praha
34 Henyš David 26 ŘN - VU ŘN - VU geodet Vyšehořovice

 

CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kuchař Jaroslav Mgr. 54 CESTA CESTA podnikatel, strategický konzultant Přišimasy
2 Mrhač David Mgr. DiS. 41 CESTA BEZPP manažer ve st. sektoru, předseda outdoorové org. Praha
3 Fialová Ilona 60 CESTA CESTA knihkupec Zásmuky
4 Zelený Jan Ing. 46 CESTA CESTA OSVČ v oblasti IT, vedoucí skautského oddílu Praha
5 Javůrek Jiří 43 CESTA CESTA řidič Praha
6 Dvořák Oldřich 41 CESTA BEZPP produkční Jílové u Prahy
7 Zahradníková Jitka MUDr. 58 CESTA CESTA lékařka Praha

 

Česká strana sociálně demokratická

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Hamáček Jan 38 ČSSD ČSSD předseda Poslanecké sněmovny Mladá Boleslav
2 Valachová Kateřina Mgr. Ph.D. 41 ČSSD ČSSD právnička, ministryně školství v letech 2015-2017 Brno
3 Zemek Václav Ing. 43 ČSSD ČSSD poslanec Parlamentu ČR Vlašim
4 Syblík Zdeněk Bc. 61 ČSSD ČSSD poslanec Parlamentu ČR Kladno
5 Petržílek Petr JUDr. Ing. Ph.D. 46 ČSSD ČSSD advokát Úvaly
6 Langr Ladislav PhDr. 58 ČSSD BEZPP starosta města Poděbrady Poděbrady
7 Urban Milan Ing. 59 ČSSD ČSSD poslanec Parlamentu ČR Čáslav
8 Buchetka Oldřich Mgr. et Mgr. 30 ČSSD ČSSD tiskový mluvčí Úhonice
9 Fára Milan JUDr. 48 ČSSD ČSSD vedoucí oddělení prevence kriminality Nečín
10 Dukay Lukáš Mgr. 30 ČSSD ČSSD sociální pracovník Cerhenice
11 Komárková Regina Mgr. 51 ČSSD ČSSD ředitelka školy Benešov
12 Filip Karel Mgr. 62 ČSSD ČSSD starosta města Nové Strašecí Nové Strašecí
13 Hančarová Jiřina Mgr. 34 ČSSD ČSSD koordinátorka ŠKODA AUTO Mladá Boleslav
14 Becherová Miloslava Mgr. 58 ČSSD ČSSD starostka města Stochov Stochov
15 Volenec Jiří 55 ČSSD ČSSD starosta obce Církvice Církvice
16 Bělinová Vanda Mgr. 31 ČSSD ČSSD starostka obce Těchařovice Těchařovice
17 Otava Karel Ing. 66 ČSSD ČSSD starosta města Lysá nad Labem Lysá nad Labem
18 Patera Petr 48 ČSSD ČSSD strážník MP Mělník
19 Schenk Pavel Bc. BBA 50 ČSSD ČSSD vedoucí servisní oblasti Beroun
20 Csermelyi Jiří Mgr. 63 ČSSD ČSSD OSVČ Tuchoměřice
21 Nymburský Lubomír Bc. MBA 27 ČSSD ČSSD projektový manažer Kolín
22 Krejčíková Lucie Mgr. 31 ČSSD ČSSD dopravní referentka a účetní Čáslav
23 Medřická Dana 54 ČSSD ČSSD starostka obce Lišany Lišany
24 Netíková Tereza Mgr. 32 ČSSD ČSSD ředitelka MŠ Byšice
25 Šmídová Lenka Mgr. 60 ČSSD ČSSD učitelka Tetín
26 Král Pavel 64 ČSSD ČSSD místostarosta obce Sedlec-Prčice Sedlec-Prčice
27 Mandovcová Kateřina JUDr. 65 ČSSD ČSSD právnička Kolín
28 Brabcová Václava Bc. DiS. 55 ČSSD ČSSD tajemnice Výboru pro zdravot. a soc. polit. Senátu Černošice
29 Dzamková Michaela 69 ČSSD ČSSD důchodkyně Příbram
30 Pelcová Renata 47 ČSSD ČSSD účetní Lysá nad Labem
31 Koryta David Mgr. 26 ČSSD ČSSD učitel Slaný
32 Femiaková Dagmar 68 ČSSD ČSSD důchodkyně Bělá pod Bezdězem
33 Modes Radek Bc. 49 ČSSD ČSSD teamleader a Okresní starosta hasičstva Nelahozeves
34 Ottová Soňa 52 ČSSD ČSSD starostka obce Klobuky Klobuky

 

Radostné Česko

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Vlček Martin 36 ředitel společnosti, manažer Praha
2 Čebišová Radka Bc. 36 sociální pedagog, vedoucí sociální služby Kladno
3 Baroch Martin 45 podnikatel v geodezii Kladno
4 Majringer Erik 37 podnikatel Praha
5 Koutník Petr 35 obchodní zástupce Jílové u Prahy
6 Zímová Naděžda Ing. 55 daňová poradkyně Kladno
7 Alač Kamil Ing. 48 podnikatel Karviná
8 Hrabovský Daniel 46 BEZPP živnostník, překladatel Ostrava

 

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Rakušan Vít Mgr. 39 STAN STAN starosta Kolína, středoškolský učitel Kolín
2 Kovářová Věra Ing. 53 STAN STAN poslankyně, ekonomka, řed. obecně prospěš. společ. Chýně
3 Hraba Zdeněk JUDr. Ing. Ph.D. 42 STAN BEZPP místostar. Říčan, vysokoškolský pedagog, advokát Říčany
4 Fojtík Pavel PhDr. 42 STAN BEZPP starosta Nymburka, historik Nymburk
5 Boloňský Stanislav Mgr. 69 STAN SNK ED pedagog, publicista Roztoky
6 Mrzílková Lenka Mgr. 56 STAN BEZPP starostka Neratovic, středoškolská pedagožka Neratovice
7 Zahradníček Zdeněk Mgr. 67 STAN BEZPP ředitel gymnázia v letech 1990 - 2014 Benešov
8 Lochman Ondřej Mgr. Ph.D. 36 STAN BEZPP starosta Mnichova Hradiště, pedagog Mnichovo Hradiště
9 Šrámková Jana Mgr. 66 STAN BEZPP středoškolská profesorka Kladno
10 Šebek Jaroslav 62 STAN BEZPP obchodní manažer Mladá Boleslav
11 Michalik Věslav Ing. CSc. 54 STAN STAN starosta Dolních Břežan, fyzik Dolní Břežany
12 Šanc Ivo RNDr. CSc. 62 STAN BEZPP krajský radní, geolog Kutná Hora
13 Tichota Ondřej Mgr. DiS. 37 STAN BEZPP radní, zástupce ředitelky ESC ČR Mělník
14 Halada Petr 55 STAN BEZPP starosta Kamýku nad Vltavou, učitel Kamýk nad Vltavou
15 Trešl Ivo MUDr. 45 STAN BEZPP lékař chirurg, traumatolog Rakovník
16 Červinka Jaroslav 57 STAN BEZPP referent stavebního úřadu Poděbrady
17 Macháček Martin RNDr. CSc. 68 STAN BEZPP krajský radní, fyzik, autor učebnic Ondřejov
18 Štěpánek Petr 53 STAN STAN starosta Petrovic Petrovice
19 Pecková Petra Mgr. 42 STAN BEZPP starostka Mnichovic, žurnalistka Mnichovice
20 Štrobachová Pavla Mgr. MPA 57 STAN BEZPP starostka Smečna, zdravotní sestra Smečno
21 Liška Viktor Mgr. 45 STAN BEZPP starosta Ratměřic, učitel Ratměřice
22 Nič Miloslav Ing. Ph.D. 48 STAN STAN vysokoškolský učitel, vědecký konzultant Slaný
23 Šibrava Petr 58 STAN STAN starosta Sázavy Sázava
24 Vácha Milan 41 STAN BEZPP starosta Psár, projektový manažer Psáry
25 Hajná Hana 56 STAN STAN starostka Kroučové, policistka Kroučová
26 Digrin Petr Ing. Ph.D. 47 STAN BEZPP starosta, kastelán - správce památkového objektu Mníšek pod Brdy
27 Semanský Rudolf 49 STAN STAN člen, starosta Mukařova, grafik Mukařov
28 Borecký Petr Mgr. 44 STAN BEZPP starosta Úval Úvaly
29 Hrabě Václav 48 STAN STAN místostarosta Sedlce, soukromý zamědělec Sedlec
30 Kadrnožka Martin Mgr. 44 STAN BEZPP starosta Týnce nad Sázavou, učitel Týnec nad Sázavou
31 Pošta Jaroslav Mgr. 55 STAN BEZPP starosta Tuchlovic, učitel Tuchlovice
32 Balková Markéta 43 STAN BEZPP star. Hvožďan - Vesnice roku 2017, manaž. cest.r. Hvožďany
33 Jiskra Jan 51 STAN STAN star. Starkoče, specialista na rozvoj Mikroregionu Starkoč

 

Komunistická strana Čech a Moravy

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Grospič Stanislav JUDr. 53 KSČM KSČM právník Mladá Boleslav
2 Vostrá Miloslava Ing. 52 KSČM KSČM ekonomka Braškov
3 Klán Jan Mgr. 34 KSČM KSČM sociolog Záboří nad Labem
4 Hubený Pavel 63 KSČM KSČM starosta obce Hudlice Hudlice
5 Čechová Humpolcová Tereza Mgr. Ing. Ph.D. 30 KSČM KSČM vedoucí analytického oddělení Tišice
6 Štefek Zdeněk Ing. 42 KSČM KSČM vedoucí IT oddělení Buštěhrad
7 Hála Josef RSDr. 64 KSČM KSČM starosta městyse Jince Jince
8 Matyáš Miroslav Bc. 41 KSČM KSČM ředitel společnosti pro úklid a údržbu Praha
9 Kváč David Ing. 36 KSČM KSČM elektrotechnik Lysá nad Labem
10 Bechynská Dana Ing. 62 KSČM BEZPP soudní znalkyně Kounov
11 Budlovský Michal 50 KSČM KSČM stavební technik Benešov
12 Urban Jiří Bc. 47 KSČM KSČM ministerský rada Vrbčany
13 Fidler Rudolf 43 KSČM KSČM soukromý zemědělec Mělník
14 Machálek Jan Ing. 27 KSČM KSČM OSVČ - zprostředkování obchodu a služeb Slaný
15 Chaloupková Petra 42 KSČM BEZPP celní deklarantka Hudlice
16 Turanský Karel Bc. 22 KSČM KSČM bankovní úředník Kladno
17 Dovolil Josef Ing. 60 KSČM KSČM technik Mladá Boleslav
18 Bochníčková Lenka 53 KSČM KSČM živnostnice - zakázkové krejčovství Vrdy
19 Cinka Ivan Mgr. 60 KSČM KSČM zástupce šéfredaktora Benešov
20 Kudrna Luboš MVDr. 56 KSČM KSČM odborný veterinární rada Hostivice
21 Havelka Jindřich Mgr. DiS. 43 KSČM KSČM řidič - záchranář Trhové Dušníky
22 Hanák Jiří Dr. Ing. 65 KSČM KSČM OSVČ v oboru poradenství Průhonice
23 Posolda Pavel Ing. 58 KSČM KSČM projektový manažer Říčany
24 Brich Karel 41 KSČM KSČM operátor logistiky Mladá Boleslav
25 Lahodová Magdalena Dr. Ing. 46 KSČM BEZPP vedoucí laboratoří Družec
26 Carvan Rudolf Bc. 61 KSČM BEZPP státní zaměstnanec Kladno
27 Grygarová Lenka Mgr. Bc. 49 KSČM BEZPP úřednice Čelákovice
28 Krajdl Martin 37 KSČM KSČM elektrotechnik Roztoky
29 Prchalová Hocková Romana 45 KSČM KSČM ekonomka Benešov
30 Hejduk Stanislav 61 KSČM KSČM technik Kralupy nad Vltavou
31 Kukla Josef Mgr. 53 KSČM BEZPP místostarosta obce Nelahozeves Nelahozeves
32 Peltan Rudolf JUDr. 74 KSČM KSČM státní zaměstnanec Zdice
33 Podhorský Boris 46 KSČM KSČM OSVČ - obchodní činnost Český Brod
34 Václavů Jindřiška JUDr. 61 KSČM BEZPP právnička Zásmuky

 

Strana zelených

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Štěpánek Petr Mgr. CSc. 52 Zelení Zelení starosta, přírodovědec Praha
2 Davis Magdalena Mgr. Ph.D. 41 Zelení Zelení bioložka Mníšek pod Brdy
3 Čejka Jiří Ing. 63 Zelení Zelení aplikační specialista pro zdravotnictví Semčice
4 Krumpholcová Jana Ing. 37 Zelení Zelení koordinátorka lesní školky Mladá Boleslav
5 Mach Martin Ing. 49 Zelení Zelení starosta, ekonom Mšeno
6 Zůnová Jana Mgr. 38 Zelení Zelení učitelka, speciální pedagog Slaný
7 Cemper Jan 31 Zelení Zelení chemik a občanský aktivista Kolín
8 Göttelová Daniela Ing. 52 Zelení BEZPP lektorka kurzů pro děti a seniory Černošice
9 Vaculík Ondřej 63 Zelení BEZPP místostarosta, publicista Hořovice
10 Šálová Alena Ing. 58 Zelení Zelení OSVČ Příbram
11 Češpivová Eva 45 Zelení Zelení lektor komunitního a individualiz. vzděl., tlumoč. Kladno
12 Sailer Milan Ing. 54 Zelení Zelení ekonom Beroun
13 Kofroňová Iva Mgr. Ing. 52 Zelení Zelení vedoucí daňové kanceláře Maršovice
14 Vedral Vladimír Ing. 49 Zelení Zelení projektový manažer Milovice
15 Hynek David 42 Zelení Zelení výrobce regálových systémů Žehušice
16 Pazderů Kateřina Ing. Ph.D. 44 Zelení Zelení VŠ pedagog Zákolany
17 Chmela Stanislav Bc. 31 Zelení Zelení logistik Dobrovice
18 Brož Petr Mgr. Ph.D. 33 Zelení Zelení vědecký pracovník Jesenice
19 Payeur Michaela 40 Zelení Zelení bankovní administrátor Mělnické Vtelno
20 Karásek Michal 40 Zelení Zelení produktový manažer obnovitelných zdrojů Církvice
21 Špetlák Jakub Ing. 43 Zelení Zelení stavební inženýr Černošice
22 Klemešová Jana 44 Zelení Zelení OSVČ Dobrovice
23 Vidím Václav 24 Zelení Zelení student Jesenice
24 Verner František 32 Zelení Zelení referent odbytu Kosmonosy
25 Podhradská Narcisa RNDr. 61 Zelení Zelení odborná knihovnice Praha
26 Fajfr Marek Mgr. Ph.D. 36 Zelení Zelení pedagog Benátky nad Jizerou
27 Hrabec Pavel 50 Zelení BEZPP strojní mechanik Jílové u Prahy
28 Vidímová Jana Ing. 54 Zelení Zelení podnikatelka v cestovním ruchu, kronikářka Jesenice
29 Šenk Robert Ing. 40 Zelení Zelení vedoucí odd. a lesník na Správě CHKO Kokořínsko Mělník
30 Kožíšek Luboš Mgr. 31 Zelení Zelení pracovník v neziskovém sektoru Mníšek pod Brdy
31 Nováková Karolína 25 Zelení Zelení studentka lékařské fakulty Říčany
32 Klemeš Jiří 45 Zelení Zelení manager Dobrovice
33 Robeš Martin Bc. 44 Zelení Zelení projektový manažer, člen rady města Lysá nad Labem
34 Ušela Vojtěch Bc. 36 Zelení Zelení country manažer CZ & SK Mníšek pod Brdy

 

ROZUMNÍ - stop migraci a diktátu EU - peníze našim občanům, důchodcům, dětem, zdravotně postiženým...

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Lenková Jitka JUDr. 54 Rozumní BEZPP právník Statenice
2 Somberg Jiří MUDr. 56 Rozumní BEZPP chirurg, vedoucí lékař Kosmonosy
3 Drvotová Alena Ing. 62 Rozumní ND OSVČ, soudní znalec Kladno
4 Hudec Miloslav 50 Rozumní BEZPP předseda představenstva, instruktor lukostřelby Nymburk
5 Rubeš Martin Bc. 50 Rozumní ZpL politolog Doubravčice
6 Janů Jiří Ing. 63 Rozumní Rozumní odborný lesní hospodář Kosova Hora
7 Mušková Jaromíra Ing. 52 Rozumní BEZPP středoškolská učitelka Dolní Bousov
8 Kratochvíla Jaroslav DiS. 53 Rozumní BEZPP učitel hudby Kolín
9 Pomma Václav Ing. 56 Rozumní BEZPP středoškolský učitel Hořovice
10 Vaštová Veronika MUDr. 45 Rozumní BEZPP lékař, ortoped Tuchlovice
11 Čížek Jan 30 Rozumní BEZPP univerzální obráběč strojů Mladá Boleslav
12 Froněk Roman 59 Rozumní BEZPP živnostník Beroun
13 Tobiáš Pavel 48 Rozumní ND brusič skla Nymburk
14 Rainer Miroslav 71 Rozumní ND důchodce Vrbová Lhota
15 Čápová Andrea 45 Rozumní BEZPP podnikatelka Slaný
16 Musil Josef 51 Rozumní BEZPP živnostník, zednický mistr Nový Knín
17 Pivoňka Václav 65 Rozumní BEZPP kovář Kšely
18 Pužmanová Hana 57 Rozumní BEZPP živnostník Rakovník
19 Majerová Drahomíra 62 Rozumní BEZPP stavař Příbram
20 Bořil Martin 48 Rozumní BEZPP pracovník ostrahy Kutná Hora
21 Vališová Sandra 35 Rozumní BEZPP propagační výtvarnice, skladatelka a textařka Mladá Boleslav
22 Šimůnek Patrik DiS. 27 Rozumní ND herec a moderátor Dobrovice
23 Vlašicová Dagmar 44 Rozumní BEZPP asistentka prodeje Benešov
24 Burian Jaroslav Ing. 54 Rozumní BEZPP projektový manažer Dubenec
25 Bernard Petr 43 Rozumní BEZPP podnikatel Mladá Boleslav
26 Krešne Pavel 50 Rozumní KSH dělník, předseda KSH Kladno
27 Šedý Ladislav 49 Rozumní BEZPP přijímací technik Všetaty
28 Semerád Petr 32 Rozumní ND OSVČ Čáslav
29 Žejdlík Martin 46 Rozumní ND OSVČ Žáky
30 Hucek František 45 Rozumní BEZPP administrativní pracovník, zastupitel obce Přezletice
31 Hladká Věra 50 Rozumní BEZPP provozní technik Přezletice
32 Červenka Pavel 42 Rozumní BEZPP stavební technik, technik bytových staveb Nymburk
33 Ort Michal 37 Rozumní ND technik 3D měření Mladá Boleslav
34 Jandová Lenka 52 Rozumní BEZPP pracovnice skladu Bakov nad Jizerou

 

Strana svobodných občanů

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště Přednostní hlasy
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
1 Zálom Luboš Mgr. 36 Svobodní Svobodní IT specialista, živnostník Beroun 0 0,00
2 Zavadil Petr 57 Svobodní Svobodní živnostník, člen Kontrolního výboru zastupitelstva Měšice 0 0,00
3 Šíma Daniel Ing. 28 Svobodní Svobodní ekonomický analytik Hostivice 0 0,00
4 Oukropec Jiří Ing. 28 Svobodní Svobodní oceňování v oboru ekonomika Králův Dvůr 0 0,00
5 Fedorovič Radim 32 Svobodní Svobodní jednatel obchodní společnosti a radní města Kutná Hora 0 0,00
6 Chvalovská Markéta 35 Svobodní Svobodní vedoucí výroby a vývoje, zastupitelka obce Zlonín Zlonín 0 0,00
7 Vodička Milan Ing. CSc. 68 Svobodní Svobodní ekonom Říčany 0 0,00
8 Loder Jan 33 Svobodní Svobodní podnikatel Rakovník 0 0,00
9 Beneš Karel MUDr. 66 Svobodní Svobodní lékař Příbram 0 0,00
10 Matějka Jan 27 Svobodní Svobodní programátor Kladno 0 0,00
11 Cyrani Jakub 38 Svobodní Svobodní živnostník Roztoky 0 0,00
12 Kovařík Martin Ing. 47 Svobodní Svobodní ekonom Kladno 0 0,00
13 Burešová Marková Ivana 41 Svobodní Svobodní živnostník Mladá Boleslav 0 0,00
14 Vodička Jiří Ing. 55 Svobodní Svobodní chemický inženýr Liteň 0 0,00
15 Abík Lukáš 40 Svobodní Svobodní živnostník Mladá Boleslav 0 0,00
16 Morozovič Martin Ing. 53 Svobodní Svobodní IT konsultant Beroun 0 0,00
17 Mattivi Pavel 37 Svobodní Svobodní IT manažer Milovice 0 0,00
18 Pavlis Tomáš Ing. 35 Svobodní Svobodní živnostník, informační technologie Vlašim 0 0,00
19 Otta Pavel Ing. 28 Svobodní Svobodní Výzkumník Velký Osek 0 0,00
20 Javůrek Martin 29 Svobodní Svobodní student psycho., asist. poslance EP, předs. organ. Kostelec nad Labem 0 0,00
21 Duchoň Oldřich 51 Svobodní Svobodní elektromontér Tmaň 0 0,00
22 Kettner František 41 Svobodní Svobodní dělník Horní Počaply 0 0,00
23 Matyásko Jan Bc. 29 Svobodní Svobodní energetický analytik, lektor Mladá Boleslav 0 0,00
24 Vlk Karel Mgr. 49 Svobodní Svobodní Analytic Business Intellingence Nehvizdy 0 0,00
25 Krešňák Petr Ing. 56 Svobodní Svobodní technický ředitel Vestec 0 0,00
26 Trochta Josef Ing. et Ing. MBA 41 Svobodní Svobodní OSVČ Vlašim 0 0,00
27 Rathouský Jan 33 Svobodní Svobodní system administrator Říčany 0 0,00
28 Urzová Jana Mgr. 46 Svobodní Svobodní asistentka ČVUT, učitelka na VŠ a SŠ Kladno 0 0,00
29 Chromec Jakub Ing. 25 Svobodní Svobodní elektrotechnik, ekonom, podnikatel Bradlec 0 0,00
30 Hamouz Lukáš 25 Svobodní Svobodní obchodník Rakovník 0 0,00
31 Krňávek Tomáš Ing. 31 Svobodní Svobodní Key Account Manager Hýskov 0 0,00
32 Pánek Jan Bc. 49 Svobodní Svobodní informatik Slaný 0 0,00
33 Gumulák Matěj 35 Svobodní Svobodní koordinátor štíhlé výroby Luštěnice 0 0,00
34 Sikora Rostislav 41 Svobodní Svobodní business development director Vysoký Újezd 0 0,00
 

 

Blok proti islamizaci - Obrana domova

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Volfová Jana Mgr. 59 BPI ČS učitelka, místopředsedkyně Bloku proti islámu Praha
2 Skružný Libor 50 BPI BEZPP tiskař Zlonín
3 Eliáš Ladislav 40 BPI BEZPP jednatel firmy Mladá Boleslav
4 Foff Roman Ing. 50 BPI BEZPP jednatel Týnec nad Labem
5 Havránek Pavel 42 BPI ČS místostarosta obce, IT specialista Ptice
6 Mansfeldová Pavla 51 BPI BEZPP účetní Stráž pod Ralskem
7 Smělý Lukáš 38 BPI BEZPP správce budov Křesetice
8 Zikmund Josef 42 BPI ŘN - VU OSVČ Mladá Boleslav
9 Hofmanová Michaela 37 BPI BEZPP managerka Milovice
10 Doba Roman Ing. 46 BPI BEZPP státní zaměstnanec Kladno
11 Spálenka Peter Ing. 70 BPI Úsvit technik Praha
12 Kuřátko Jan 22 BPI BEZPP student Praha
13 Syrový Josef 57 BPI BEZPP majitel autodopravy Uhlířské Janovice
14 Houha Libor 28 BPI BEZPP student Slaný
15 Kormošová Veronika 31 BPI BEZPP recepční Kutná Hora
16 Šmejcová Milena 56 BPI BEZPP dělnice Kralupy nad Vltavou
17 Šůcha Miroslav 40 BPI BEZPP technik Kolín
18 Šmejc Pavel 61 BPI BEZPP zaměstnanec bezpečnostní agentury Kralupy nad Vltavou
19 Edrová Zdeňka 58 BPI BEZPP operátorka Kolín
20 Melichar Pavel 31 BPI BEZPP řidič Úmonín
21 Veselovská Eva 43 BPI BEZPP signalistka SŽ Slaný
22 Vojík Pavel Ing. 50 BPI ČS státní zaměstnanec Úžice
23 Bártová Hana 38 BPI BEZPP mateřská dovolená Křesetice
24 Houhová Monika 46 BPI BEZPP rehabilitační sestra Slaný
25 Horský Slavomír 57 BPI BEZPP důchodce Kolín
26 Špirk Richard 60 BPI BEZPP důchodce Praha
27 Vybíral Jiří 23 BPI BEZPP dělník ve výrobě Kolín
28 Večeřa Pavel 29 BPI BEZPP seřizovač CNC Kolín
29 Pospíšil Petr 34 BPI BEZPP pomocná síla Žleby
30 Smělý Václav 60 BPI BEZPP automechanik Křesetice
31 Novotný Petr 51 BPI BEZPP podnikatel Praha
32 Marek Petr 53 BPI Úsvit instalatér Jíloviště
33 Štefek Radim 51 BPI BEZPP automechanik Praha

 

Občanská demokratická aliance

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Novák Vladimír 40 ODA ODA ředitel hotelu Lány
2 Kladivová Petra Ing. 27 ODA ODA podnikatelka Kopřivnice
3 Mrzena Přemysl 40 ODA ODA vydavatel časopisu Světice
4 Waisser Karel Mgr. 46 ODA BEZPP ředitel pojišťovny Nučice
5 Resl Michal Dr. 64 ODA ODA ředitel firmy Řevnice
6 Balák Pavel 51 ODA BEZPP ekonom Čerčany
7 Herbst Radim 53 ODA BEZPP manažer v pojišťovnictví Praha
8 Bahenský David 35 ODA ODA manažer Říčany
9 Maule Petr Ing. LL.M., MBA 53 ODA BEZPP ředitel české fotovoltaické asociace Plzeň
10 Malý Martin M.Sc., BA 45 ODA ODA manažer Chyňava
11 Zahajský Aleš 59 ODA ODA organizátor soutěže Stavba roku Kolín
12 Jíša Pavel Ing. 29 ODA ODA podnikatel Praha
13 Navrátil Ondřej 30 ODA ODA investiční poradce Praha
14 Horáčková Markéta DiS. 35 ODA ODA manažerka obchodu Kamenice
15 Sehnalová Iva Ing. 52 ODA ODA vzdělávání dospělých Praha
16 Hyhlík Jiří 58 ODA ODA pojišťovací zprostředkovatel Nymburk
17 Radoň Jaroslav 60 ODA ODA technik Nymburk
18 Kowalská Petra 41 ODA BEZPP vedoucí ubytovacího zařízení Neratovice
19 Naď Otto 30 ODA ODA bankovní úředník Slaný
20 Biskupová Radka 48 ODA ODA zaměstnanec v pohostinství Slaný
21 Navrátil Radek 35 ODA ODA pojišťovací makléř Praha
22 Šercl Tomáš 53 ODA ODA sportovní ředitel Straky
23 Čepeláková Lenka 47 ODA ODA účetní Kolín
24 Filip Jaroslav Ing. 61 ODA BEZPP pojišťovací makléř Praha
25 Bártová Pavla Ing. 46 ODA ODA ředitelka provozu Březová-Oleško
26 Houbová Veronika 36 ODA ODA účetní Hostivice
27 Jansová Kateřina 41 ODA ODA pojišťovací makléř Kolín
28 Mašková Dagmar 44 ODA BEZPP vedoucí čerpací stanice Klecany
29 Novotný Miroslav 63 ODA ODA důchodce Semice
30 Hejduková Eva 42 ODA ODA odborná referentka Zvole
31 Doubek Vojtěch 21 ODA BEZPP finanční poradce Načeradec
32 Lavická Tereza 42 ODA ODA mateřská dovolená Praha
33 Houba Ivo 54 ODA ODA provozní technik Hostivice
34 Bastlová Gabriela 40 ODA ODA mateřská dovolená Kněževes

 

Česká pirátská strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Bartoš Ivan PhDr. Ph.D. 37 Piráti Piráti systémový architekt Praha
2 Kozlová Lenka 56 Piráti Piráti pedagog Milín
3 Kopřiva František 21 Piráti Piráti laboratorní specialista, copywriter Mladá Boleslav
4 Procházka Petr 36 Piráti Piráti vlakvedoucí mezinárodních vlaků, promotér Nymburk
5 Lukášek Jan Bc. 38 Piráti Piráti místostarosta obce, zemědělský podnikatel Kmetiněves
6 Zmuda Tomáš Ing. 29 Piráti Piráti projektový manažer, vývojář Jinočany
7 Smutná Petra Bc. 39 Piráti Piráti ekonomka Mladá Boleslav
8 Schejbal Antonín 21 Piráti Piráti promotér, DJ Příbram
9 Chaluš Petr Mgr. 44 Piráti BEZPP předseda fóra rodičů Praha
10 Vopařil Vojtěch Ing. 28 Piráti Piráti programátor Beroun
11 Prim Daniel 34 Piráti Piráti webař Poděbrady
12 Lajbner Zdeněk RNDr. Ph.D. 39 Piráti Piráti vědecký pracovník Chyňava
13 Pektorová Magda Ing. 41 Piráti 5 % sekretářka, office manager, praktický vizionář Praha
14 Kozák Miroslav 64 Piráti 5 % důchodce, OSVČ, trenér Praha
15 Jurik Jan 32 Piráti Piráti elektrikář, provozovatel e-shopů Kladno
16 Lička Jan Ing. 36 Piráti Piráti projektový manažer, konzultant logistiky Struhařov
17 Václavovič Jakub 22 Piráti Piráti volnočasový pedagog, žonglér Plzeň
18 Ertl Vojtěch Ing. arch. 30 Piráti Piráti architekt Kolín
19 Mládek Pavel DiS. 26 Piráti Piráti zdravotnický záchranář Křeč
20 Krejčí Tomáš 28 Piráti Piráti IT databáze, konzultant Kladno
21 Limberk Michal 35 Piráti Piráti OSVČ, otec v domácnosti Nový Knín
22 Šíp Robert 29 Piráti Piráti kuchař, prodavač Žatec
23 Malínský Petr 29 Piráti Piráti provozovatel klubu, promotér Dolní Branná
24 Felix Tomáš 28 Piráti Piráti saunový mistr Kralupy nad Vltavou
25 Mendl Pavel Ing. 53 Piráti Piráti softwarový inženýr Ptice
26 Kvíz Pavel 30 Piráti Piráti barman, hudební producent Kostelní Lhota
27 Valenčíková Kateřina 37 Piráti BEZPP rodičovská dovolená Kladno
28 Přikrylová Jiřina Mgr. 34 Piráti BEZPP učitelka ZŠ Dolní Cerekev
29 Klejzar Antonín 27 Piráti BEZPP specialista technické podpory Praha
30 Vodrhánková Jana Ing. 54 Piráti evropani zemědělec, provozovatelka první pomoci v krizi Ondřejov
31 Koželský Robert Ing. Bc. LL.M., DBA 41 Piráti evropani podnikatel ve stavebnictví a dopravě, lektor Dolní Břežany
32 Korecký Petr 25 Piráti BEZPP nástrojař Příbram
33 Polák Martin 32 Piráti BEZPP polygraf Kolín
34 Janeček Pavel 52 Piráti evropani strážník MP Hl. m. Prahy Dobřichovice

 

Unie Hrdosti, Aktivity, Vlastenectví, Empatie a Lidskosti 2017

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Chalupa Ferdinand 61 Unie H.A.V.E.L. Unie H.A.V.E.L. OSVČ Žiželice
2 Chalupa Ferdinand 34 Unie H.A.V.E.L. Unie H.A.V.E.L. OSVČ Žiželice

 

Referendum o Evropské unii

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Zvára Karel Ing. 41 Referendum o EU Referendum o EU ekonom, jednatel, systémový architekt Týnec nad Sázavou
2 Rohanová Denisa 42 Referendum o EU BEZPP asistentka poslance, prezidentka Čes. asoc. povin. Kralupy nad Vltavou
3 Radoňský Milan Bc. 48 Referendum o EU BEZPP kriminalista Tuřany
4 Rudolecká Michaela Mgr. 32 Referendum o EU BEZPP právnička, chovatelka irských vlkodavů Lužná
5 Žák Petr Bc. DiS. 38 Referendum o EU BEZPP bezpečnostní konzultant, novinář a fotograf Jesenice
6 Jirásková Jordanka 32 Referendum o EU BEZPP publicistka Velké Přílepy
7 Javná Hedvika 51 Referendum o EU BEZPP veterinární sestra, asistentka Praha
8 Puchmertl Jan 65 Referendum o EU BEZPP důchodce, živnostník Pyšely
9 Štěpánek Jan 39 Referendum o EU BEZPP manažer Praha
10 Dusilová Iveta 51 Referendum o EU BEZPP v domácnosti Hrusice
11 Tauš Radek 42 Referendum o EU BEZPP podnikatel, konzultant Velké Přílepy
12 Jelínková Alena 46 Referendum o EU BEZPP zástupce vedoucí prodejny Kladno
13 Sůkup Rudolf 70 Referendum o EU BEZPP důchodce, dělník (opravář) Praha
14 Synková Petra 46 Referendum o EU BEZPP referentka zákaznického centra Běrunice
15 Duraidiová Hana 63 Referendum o EU BEZPP lektorka anglického jazyka, důchodkyně Kladno
16 Piškule Zdeněk 41 Referendum o EU BEZPP IT specialista Neratovice
17 Kolka Václav 63 Referendum o EU BEZPP důchodce Mnichovice
18 Masák Petr 48 Referendum o EU BEZPP odborný konzultant Neratovice
19 Trejbal Oto 61 Referendum o EU BEZPP elektrotechnik, podnikatel Statenice
20 Heřman Radek 40 Referendum o EU BEZPP elektrikář Bezno
21 Elstner Marek 43 Referendum o EU BEZPP mechanik seřizovač Mladá Boleslav
22 Táborský Pavel 36 Referendum o EU BEZPP vedoucí pracovník IT Praha
23 Králík Robert 24 Referendum o EU BEZPP student Praha
24 Hejl Martin 40 Referendum o EU BEZPP obchodní manažer Brno
25 Danišová Renata 42 Referendum o EU BEZPP provozní Brno
26 Mičánek Jaroslav 51 Referendum o EU BEZPP realitní makléř Rousínov
27 Hromčík Adam 28 Referendum o EU BEZPP fitness trenér Brno
28 Horáček Kryštof 34 Referendum o EU BEZPP specialista kurzových sázek Praha
29 Rizmanová Andrea 21 Referendum o EU BEZPP servírka Brno
30 Paulík Michal 29 Referendum o EU BEZPP konzultant Blažovice
31 Řezníčková Věra 63 Referendum o EU BEZPP podnikatelka Praha
32 Popela Radomír 60 Referendum o EU BEZPP řidič Brno
33 Luffer Filip 23 Referendum o EU BEZPP barman Brno
34 Delios Nikolas 33 Referendum o EU BEZPP barman Brno

 

TOP 09

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kalousek Miroslav Ing. 56 TOP 09 TOP 09 poslanec, předseda TOP 09 Bechyně
2 Jakob Jan 34 TOP 09 TOP 09 starosta Roztok Roztoky
3 Švenda Václav Mgr. 43 TOP 09 TOP 09 místostarosta Příbrami, pedagog Příbram
4 Matušina Petr MVDr. MBA 62 TOP 09 TOP 09 soukromý veterinární lékař Lysá nad Labem
5 Langšádlová Helena Mgr. 54 TOP 09 TOP 09 poslankyně, místopředsedkyně TOP 09 Černošice
6 Havelková Jana Ing. 58 TOP 09 TOP 09 projektová manažerka, zastupitelka Kostelce n.Č.l. Kostelec nad Černými lesy
7 Trč Tomáš prof. MUDr. CSc., MBA 62 TOP 09 BEZPP lékař - ortoped, předseda kliniky Praha
8 Suk Jaroslav Ing. 57 TOP 09 TOP 09 ředitel letecké přehlídky CIAF Kutná Hora
9 Klinecký Tomáš Mgr. 37 TOP 09 TOP 09 místostarosta Českého Brodu, advokát Český Brod
10 Nohel Petr Mgr. Ph.D. 39 TOP 09 univerzitní prac., genealog, předseda Koruny České Roztoky
11 Jansta Marek JUDr. LL.M. 42 TOP 09 TOP 09 advokát Mnichovo Hradiště
12 Kocourek Aleš Ing. 48 TOP 09 TOP 09 ekonom, podnikatel Kly
13 Švácha Jan Ing. 52 TOP 09 TOP 09 vrchní ministerský rada MMR, zastupitel Rakovníka Rakovník
14 Procházková Marcela MUDr. 57 TOP 09 BEZPP lékařka - pediatrička Kutná Hora
15 Janák Tomáš 43 TOP 09 TOP 09 manažer ve státní správě, zastupitel Čelákovic Čelákovice
16 Tolkačev Antonín Ing. 50 TOP 09 TOP 09 podnikatel, krizový management Libušín
17 Mužíková Jana Mgr. 43 TOP 09 BEZPP pedagog, zastupitelka Neveklova Neveklov
18 Herčík Bohumil Mgr. 56 TOP 09 TOP 09 ředitel ZŠ Kolín Kolín
19 Ječmínek Jan Martin MUDr. 73 TOP 09 BEZPP lékař - chirurg, zaklad. Strany zelených, kaktusář Kolín
20 Schmidt Pavel 55 TOP 09 TOP 09 starosta Černolic Černolice
21 Hondl Radek 49 TOP 09 TOP 09 manažer logistiky Nové Strašecí
22 Mistoler Petr MUDr. 43 TOP 09 TOP 09 ambulantní psychiatr Mladá Boleslav
23 Neubergerová Petra Mgr. 50 TOP 09 TOP 09 místostarostka Dobříše, advokátka Dobříš
24 Lojka Petr Ing. 49 TOP 09 TOP 09 konstruktér, programátor Beroun
25 Jeřábek Zdeněk 56 TOP 09 TOP 09 hudebník Kutná Hora
26 Kotková Kateřina Mgr. 26 TOP 09 TOP 09 učitelka češtiny pro cizince, studentka FF UK Rakovník
27 Křemen Petr Bc. 28 TOP 09 TOP 09 průvodce CK Kolín
28 Steinbach Jaroslav 43 TOP 09 TOP 09 stavitel Velké Popovice
29 Valentová Jana 35 TOP 09 TOP 09 ekonomka na ZUŠ Bradlec
30 Müller Tomáš 59 TOP 09 KONS provozovatel penzionu v Krkonoších Lány
31 Blažek Oskar 23 TOP 09 TOP 09 student PF UK, pořadatel Olympiády lidských práv Mělník
32 Školoud Marek Mgr. 29 TOP 09 TOP 09 jednatel textil. spol., před. spolku Pražské ulice Příbram
33 Rynt Pavel Mgr. 74 TOP 09 KAN pedagog Kralupy nad Vltavou
34 Tiso Petr MUDr. MBA 50 TOP 09 TOP 09 lék.,manaž.Ústavu pro péči o matku a dítě, zastup. Jesenice

 

ANO 2011

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Babiš Andrej Ing. 63 ANO ANO předseda hnutí ANO 2011, poslanec Průhonice
2 Hnilička Milan 44 ANO BEZPP manažer hokejové reprezentace Velká Dobrá
3 Brzobohatá Andrea 46 ANO BEZPP manažerka neziskových organizací Brno
4 Pokorná Jermanová Jaroslava Ing. 47 ANO ANO hejtmanka Středočeského kraje Benešov
5 Petrtýl František Ing. 58 ANO ANO poslanec Mladá Boleslav
6 Špičák Julius prof. MUDr. CSc. 65 ANO ANO přednosta kliniky Ptice
7 Berkovec Stanislav Mgr. 61 ANO ANO poslanec Slaný
8 Melková Marcela 46 ANO ANO členka Pražského filharmonického sboru, zpěvačka Kamenice
9 Mališ Přemysl 37 ANO ANO projektový manažer Černošice
10 Pour Milan Ing. 52 ANO ANO starosta města Milovice Milovice
11 Samaš Miroslav 51 ANO ANO místostarosta města Rakovník Rakovník
12 Gabrielová Adriena Mgr. 44 ANO ANO místostarostka města Nymburk Nymburk
13 Babiš Miloš 57 ANO ANO poslanec Mnichovice
14 Dobešová Ivana PaedDr. 57 ANO BEZPP poslankyně Votice
15 Karen Igor MUDr. 53 ANO ANO lékař Mělník
16 Vladyková Radka Mgr. 44 ANO ANO starostka města Jesenice Jesenice
17 Blažej Drahomír Ing. MBA 55 ANO ANO dopravní pilot Čáslav
18 Strakula Dušan Mgr. 42 ANO ANO speciální pedagog Příbram
19 Herman Martin 47 ANO ANO senior manažer Ovčáry
20 Müller Jiří Ing. 58 ANO ANO starosta města Kosmonosy Kosmonosy
21 Karban Petr Ing. 50 ANO ANO podnikatel Hořovice
22 Martínek František 59 ANO ANO podnikatel Kolín
23 Čermáková Markéta Ing. MBA 48 ANO ANO radní pro bezpečnost a správu majetku města Dobříš Dobříš
24 Sedláček Zdeněk Ing. MBA 52 ANO BEZPP vedoucí technického oddělení Kutná Hora
25 Porazík Václav 38 ANO ANO starosta obce Kolešov Kolešov
26 Landa Jiří MUDr. 61 ANO ANO lékař - fytoterapeut Praha
27 Stolín Martin Mgr. Ph.D. 52 ANO ANO jednatel nestátního zdravotnického zařízení Loděnice
28 Hostek Jakub Mgr. 33 ANO ANO bezpečnostní ředitel Benešov
29 Hájek Václav 60 ANO ANO bezpečnostní ředitel Český Brod
30 Fischerová Romana 48 ANO ANO obchodní specialista Lysá nad Labem
31 Starý Jakub Ing. 32 ANO ANO koordinátor controllingu Mladá Boleslav
32 Daňhová Barbora MUDr. 43 ANO ANO primářka Příbram
33 Luksík Martin Mgr. 50 ANO ANO ředitel ZŠ Kralupy nad Vltavou
34 Neumann Jindřich 62 ANO ANO podnikatel Postřižín

 

Dobrá volba 2016

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kuruc Martin 28 DV 2016 BEZPP Ředitel Chomutov
2 Kučera Tomáš Ing. 30 DV 2016 BEZPP Podnikatel Praha
3 Kurucová Romana 35 DV 2016 BEZPP Podnikatelka Jesenice
4 Volný Jiří 53 DV 2016 BEZPP Podnikatel Brno
5 Sotáková Jitka 53 DV 2016 BEZPP Kontrolorka Mariánské Lázně
6 Skála Jiří 74 DV 2016 BEZPP Podnikatel Praha
7 Kácha Miloslav 53 DV 2016 BEZPP Podnikatel Kněževes
8 Chlada Martin 59 DV 2016 BEZPP Podnikatel Mariánské Lázně
9 Soták Milan 66 DV 2016 BEZPP Důchodce Mariánské Lázně
10 Kettner Stanislav 44 DV 2016 BEZPP Podnikatel Kněževes
11 Benda Robert 45 DV 2016 BEZPP Podnikatel Plzeň
12 Novotná Růžena 63 DV 2016 BEZPP Důchodkyně Dolní Třebonín
13 Fagalová Lucie 25 DV 2016 BEZPP Servisní technik Přídolí
14 Bukovský Jiří 60 DV 2016 BEZPP Profesionální hasič Kostelec nad Labem
15 Šebek Michal 28 DV 2016 BEZPP Automechanik Ústí nad Labem
16 Prousek Jan 51 DV 2016 BEZPP Řidič Povrly
17 Grus Petr 33 DV 2016 BEZPP Podnikatel Hradec Králové
18 Pomeisl Michal 40 DV 2016 BEZPP IT Technik Povrly
19 Rohrbach Jan 23 DV 2016 BEZPP Prodavač Dubí
20 Voráčková Zdeňka 57 DV 2016 BEZPP Vedoucí prodejny Teplice
21 Jáchimová Lenka 44 DV 2016 BEZPP Vedoucí prodejny Teplice
22 Vandlíčková Pavla 39 DV 2016 BEZPP Zástupkyně vedoucího Žim
23 Tarnóczi Jan 23 DV 2016 BEZPP Prodavač Dubí
24 Záveský Petr 45 DV 2016 BEZPP Obráběč kovů Ústí nad Labem
25 Záveská Romana 47 DV 2016 BEZPP Strážná Ústí nad Labem
26 Hnízdilová Romana 36 DV 2016 BEZPP Prodavačka Bžany
27 Hnízdil Stanislav 47 DV 2016 BEZPP Údržbář Bžany
28 Pospíšil Jindřich 65 DV 2016 BEZPP Strojvedoucí na šachtě Chomutov
29 Pospíšilová Naďa 62 DV 2016 BEZPP Krejčová Chomutov
30 Hamouzová Růžena 67 DV 2016 BEZPP Inspektorka Hrušovany
31 Zelenková Jana 38 DV 2016 BEZPP Realitní makléř Hrušovany
32 Černá Štěpána 26 DV 2016 BEZPP Prodavačka Ústí nad Labem
33 Makovcová Václava Mgr. 61 DV 2016 BEZPP učitelka ZŠ Třebotov

 

Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa Miroslava Sládka

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kučera Dušan Mgr. 55 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka podnikatel Beroun
2 Franěk Tomáš 31 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka podnikatel Týnec nad Sázavou
3 Jursová Miroslava 61 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka zdravotní sestra Milovice
4 Novosádová Stanislava 51 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka zdravotnice Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
5 Sahula Josef Bc. 48 SPRRSČ M.Sládka BEZPP technik Teplýšovice
6 Bobková Jana Xénie 24 SPRRSČ M.Sládka BEZPP manažerka Mělník
7 Rýč Jan 25 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka pracovník České pošty Milovice
8 Kočí Jiří 38 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka invalidní důchodce Mladá Boleslav
9 Kloc David 31 SPRRSČ M.Sládka BEZPP produkční Bystřice
10 Jirák Zdeněk 30 SPRRSČ M.Sládka BEZPP technik Bukovany
11 Sýkora Josef 48 SPRRSČ M.Sládka BEZPP pracovník údržby Benešov
12 Gožo Vasil 39 SPRRSČ M.Sládka BEZPP dělník Týnec nad Sázavou
13 Hradil Lubomír 35 SPRRSČ M.Sládka BEZPP vedoucí pracovník Čtyřkoly
14 Petrlík Vojtěch 22 SPRRSČ M.Sládka BEZPP dělník Benešov
15 Heřmanová Jaroslava 69 SPRRSČ M.Sládka BEZPP důchodkyně Týnec nad Sázavou
16 Voslář Jan 36 SPRRSČ M.Sládka BEZPP operátor výroby Zruč nad Sázavou
17 Venhauer Radek DiS. 36 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka IT specialista Kutná Hora
18 Matějka Radek 43 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka operátor výroby Kolín
19 Chudáček Miloslav 69 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka důchodce Rožmitál pod Třemšínem

 

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Gabal Ivan PhDr. 66 KDU-ČSL BEZPP sociolog, poslanec PSP Praha
2 Růžička Tomáš PhDr. 47 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta Kolín
3 Kroupa Karel 57 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta Vlašim
4 Borguľa Jan Ing. 43 KDU-ČSL KDU-ČSL jednatel společnosti Ondřejov
5 Dupal Vladimír Mgr. 37 KDU-ČSL KDU-ČSL ekonom Praha
6 Koubská Patricie Mgr. 44 KDU-ČSL KDU-ČSL učitelka, výtvarnice Kutná Hora
7 Průša Daniel 49 KDU-ČSL KDU-ČSL pojišťovací makléř Beroun
8 Volf Zdeněk Mgr. 36 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta městyse Bezno
9 Lebedová Dobromila MUDr. 70 KDU-ČSL KDU-ČSL dětská lékařka Čáslav
10 Souček Viktor 58 KDU-ČSL KDU-ČSL OSVČ Kladno
11 Urbánková Marie Mgr. Bc. MBA 55 KDU-ČSL KDU-ČSL učitelka Mělník
12 Jindra Jiří Bc. 32 KDU-ČSL KDU-ČSL IT support supervisor Újezd
13 Hlavinka David 38 KDU-ČSL KDU-ČSL stavební technik Kutná Hora
14 Mácha Slavomír Mgr. 48 KDU-ČSL KDU-ČSL středoškolský učitel Dobříš
15 Šimková Ludmila Mgr. 44 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitelka Rodinného centra Milovice Milovice
16 Dudka Tomáš Mgr. 40 KDU-ČSL KDU-ČSL jednatel společnosti Mnichovice
17 Mandáková Michaela MUDr. 51 KDU-ČSL BEZPP lékařka Čáslav
18 Ryza Tomáš Mgr. 28 KDU-ČSL KDU-ČSL asist. poslance, předs. Mladých lidovců Stč. kraje Rájec-Jestřebí
19 Bahníková Markéta Ing. arch. 49 KDU-ČSL KDU-ČSL architekt, středoškolský pedagog Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
20 Schönauerová Karolína 40 KDU-ČSL KDU-ČSL jednatelka personální agentury Roztoky
21 Mužíková Marie 53 KDU-ČSL KDU-ČSL osobní pokladník Točník
22 Zavřel Petr Mgr. 28 KDU-ČSL KDU-ČSL sociální pracovník Pečky
23 Šeligová Alena 53 KDU-ČSL KDU-ČSL starostka Konětopy
24 Salcman Ivo Ing. 56 KDU-ČSL KDU-ČSL finanční analytik Dobříš
25 Blecha Karel Ing. 62 KDU-ČSL KDU-ČSL ministerský rada MMR, zastupitel města Kosmonosy Kosmonosy
26 Ziovská Dana Mgr. 57 KDU-ČSL KDU-ČSL regionální manažerka Příbram
27 Jankovský Zbyněk JUDr. Ph.D. 45 KDU-ČSL KDU-ČSL právník Benešov
28 Kašparová Lucie 32 KDU-ČSL KDU-ČSL asistentka Krakovany
29 Křížek Jan 61 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel sociálních služeb Hořovice
30 Kučera Patrik 21 KDU-ČSL KDU-ČSL student ČVUT Krakovany
31 Štumpf Stanislav Ing. 42 KDU-ČSL KDU-ČSL investiční technik Žiželice
32 Mikušek Vít 21 KDU-ČSL BEZPP student VŠE, předs. Mladých křesťanských demokratů Lysá nad Labem
33 Špaček Jan Ing. 50 KDU-ČSL KDU-ČSL učitel Čáslav
34 Vašků Alois 45 KDU-ČSL KDU-ČSL servisní technik Tetín

 

Česká strana národně sociální

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Janko Karel Ing. 74 ČSNS ČSNS zastupitel, ekonom Podolanka
2 Souček Filip Bc. 25 ČSNS BEZPP logistik Kladno
3 Vít Antonín 61 ČSNS ČSNS akreditovaný stavitel Humpolec
4 Michalicová Jolana 67 ČSNS BEZPP spojařský technik Unhošť
5 Drobný Jaroslav Ing. 44 ČSNS BEZPP agronom Rakovník
6 Rückaufová Marcela 69 ČSNS BEZPP koordinátor ANS pro vystoupení z EU a NATO Praha
7 Zdobinský Josef Bc. 24 ČSNS ČSNS učitel Mladá Boleslav

 

REALISTÉ

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Fryč Antonín Ing. CSc. 64 REAL REAL ředitel společnosti Psáry
2 Bartek Daniel Ing. 56 REAL REAL marketingový specialista Roztoky
3 Kubiska Martin 40 REAL REAL vedoucí provozu skladů Praha
4 Marková Jana Bc. 40 REAL REAL majitelka společnosti Mladá Boleslav
5 Svítil Václav MVDr. 53 REAL REAL ředitel farmaceutické společnosti Velké Popovice
6 Hejl Martin Bc. DiS. 24 REAL REAL strážník Mníšek pod Brdy
7 Šafařík Pavel Ing. 48 REAL BEZPP IT manažer Kolín
8 Hradský Daniel MVDr. 48 REAL REAL veterinární lékař Nečín
9 Hynková Eliška Mgr. MBA 38 REAL BEZPP projektový manažer Jesenice
10 Pachman Jan Ing. 47 REAL BEZPP ředitel společnosti, spolumajitel Chrustenice
11 Beneš Milan Ing. 49 REAL REAL OSVČ obchod s textilem Praha
12 Maxera David Ing. 47 REAL REAL programátor Beroun
13 Binder Jan Vojtěch 50 REAL REAL specialista IT Tišice
14 Hlubocký Stanislav Ing. 56 REAL REAL OSVČ, výpočetní technika Kolín
15 Ženatý Emil 55 REAL REAL vedoucí oddělení Poděbrady
16 Musil Ivan Ing. 59 REAL BEZPP ředitel společnosti Jesenice
17 Kašpar Miloslav 47 REAL BEZPP živnostník Bělá pod Bezdězem
18 Babáková Helena Mgr. 53 REAL BEZPP učitelka ZŠ Velký Osek
19 Skřivan Petr 42 REAL BEZPP programátor Psáry
20 Hedrlínová Nikola 23 REAL BEZPP studující Nečín
21 Rettinger Vladimír Bc. 42 REAL BEZPP manažer řízení kvality Příbram
22 Maceška Ota 56 REAL REAL živnostník - majitel firmy Olbramovice
23 Přibyl Václav 55 REAL BEZPP ředitel IT společnosti Kladno
24 Novák Marek 48 REAL BEZPP vedoucí obchodního odd. Sedlčany
25 Klein Josef MUDr. 32 REAL BEZPP lékař Mladá Boleslav
26 Jadwiszczok Vladislav 59 REAL REAL podnikatel Kladno
27 Králová Alena 55 REAL BEZPP pěstounka Svinařov
28 Strnad Jan 46 REAL BEZPP majitel IT společnosti Český Brod
29 Rathouský Jan Ing. 72 REAL BEZPP auditor Šestajovice
30 Procházka Petr 56 REAL BEZPP živnostník Kladno
31 Valentová Dagmar 55 REAL BEZPP administrativní pracovnice Vinařice
32 Šíchová Zdenka Mgr. 67 REAL BEZPP jednatelka, spolumajitelka spol. Roztoky
33 Kryšpín Ondřej Ing. 47 REAL BEZPP podnikatel Praha
34 Čertík Jiří RNDr. 61 REAL REAL důchodce Ořech

 

SPORTOVCI

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Daniel Miroslav Ing. 53 SPORTOVCI BEZPP ředitel společnosti Brno
2 Drápela Michal Mgr. 32 SPORTOVCI BEZPP trenér Brno
3 Němec Jaroslav 63 SPORTOVCI BEZPP fotbalový trenér Petrovice II
4 Bobek Ladislav 63 SPORTOVCI BEZPP trenér Loučeň
5 Sedláček Vladimír 48 SPORTOVCI BEZPP fot. trenér Klášter Hradiště nad Jizerou
6 Černý Jaroslav 38 SPORTOVCI BEZPP fot. trenér Horní Benešov
7 Morawska Petra MUDr. 32 SPORTOVCI BEZPP lékařka Praha
8 Sehnalová Renáta BA 33 SPORTOVCI BEZPP fitnes trenérka Lipůvka
9 Rada Petr 59 SPORTOVCI BEZPP prvoligový trenér Praha
10 Falta Matěj 27 SPORTOVCI BEZPP prof. fotbalista Mladá Boleslav
11 Jirků Pavlín 61 SPORTOVCI BEZPP rozhodčí Mladá Boleslav
12 Rája Michal 32 SPORTOVCI BEZPP restauratér Brno
13 Lupínek Zdeněk 39 SPORTOVCI BEZPP prof. fotbalista Kutná Hora
14 Svobodová Michala Ing. 26 SPORTOVCI BEZPP atletická rozhodčí Vlašim
15 Vesecký Petr 53 SPORTOVCI BEZPP mechanik Tichonice
16 Trval Marek 50 SPORTOVCI BEZPP fotbalový trenér Nová Ves
17 Drápela Pavel 57 SPORTOVCI BEZPP trenér Mladá Boleslav
18 Koloušková Miloslava 65 SPORTOVCI BEZPP administrativní pracovnice Mladá Boleslav
19 Vesecká Aneta Ing. 26 SPORTOVCI BEZPP školitelka Tichonice
20 Grygarová Lucie 41 SPORTOVCI BEZPP trenérka Mladá Boleslav
21 Stejskal Jindřich 34 SPORTOVCI BEZPP trenér mládeže Praha
22 Sadílek Jan 34 SPORTOVCI BEZPP trenér Brno
23 Sedláček Michal 28 SPORTOVCI BEZPP prof. fotbalista Mladá Boleslav
24 Klimek David 37 SPORTOVCI BEZPP trenér Racková
25 Pazio Michal 38 SPORTOVCI BEZPP asistent trenéra Brno
26 Zlámal Zbyněk Ing. 49 SPORTOVCI BEZPP ředitel společnosti Kroměříž
27 Sedláčková Edita 46 SPORTOVCI BEZPP administrativní pracovnice Mladá Boleslav
28 Holzäpfelová Sehnalová Marcela 52 SPORTOVCI BEZPP obchodní asistentka Kratochvilka
29 Schindler Jaroslav Ing. 47 SPORTOVCI BEZPP trenér Vyškov
30 Zavadil Zdeněk 67 SPORTOVCI BEZPP delegat Kroměříž
31 Sedláček Marek 25 SPORTOVCI BEZPP prof. fotbalista Mladá Boleslav
32 Pochylý Stanislav 39 SPORTOVCI BEZPP rozhodčí Kroměříž
33 Menšík Vojtěch 54 SPORTOVCI BEZPP trenér Kroměříž
34 Frkal Jiří 43 SPORTOVCI BEZPP vedoucí mužstva Kroměříž

 

Dělnická strana sociální spravedlnosti

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Poláčková Alena dr. h. c. 56 DSSS DSSS předsedkyně KO DSSS Středočeského kraje Týnec nad Sázavou
2 Sojka Libor 62 DSSS DSSS podnikatel Davle
3 Votava Přemysl 74 DSSS NÁR.SOC. publicista Praha
4 Konečný Miroslav Bc. 31 DSSS DSSS pracovník v leteckých službách Slaný
5 Jánský Aleš 48 DSSS DSSS razič-střelmistr Čelákovice
6 Poláček Jan dr. h. c. 35 DSSS DSSS předseda občanského sdružení Zbýšov
7 Dupák Jaroslav 62 DSSS DSSS karosář Příbram
8 Andres Radek 47 DSSS NÁR.SOC. strojvedoucí Ústí nad Labem
9 Kastely Petr 64 DSSS DSSS bezpečnostní pracovník Týnec nad Sázavou
10 Aubrecht Martin DiS. 33 DSSS DSSS chemik Mělník
11 Jůdlová Romana 53 DSSS DSSS stewardka Velká Dobrá
12 Radochová Kateřina 26 DSSS NÁR.SOC. prodavačka Ústí nad Labem
13 Niesner Martin 42 DSSS BEZPP mistr obráběcí dílny Týnec nad Sázavou
14 Srb Jan 46 DSSS DSSS manažer Slaný
15 Stárka Petr 41 DSSS DSSS montér Týnec nad Sázavou
16 Sojková Daniela 61 DSSS DSSS sekretářka Davle
17 Kapek Josef 61 DSSS DSSS technolog Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
18 Papicová Hana 29 DSSS NÁR.SOC. obchodnice Ústí nad Labem
19 Hňup Bohumil 61 DSSS DSSS vrtmistr Kamenný Přívoz
20 Kop Jaroslav 43 DSSS DSSS operátor Čelákovice
21 Škarvada Josef 60 DSSS DSSS OSVČ Bukovany
22 Uher Radek 48 DSSS DSSS dělník Čelákovice
23 Němcová Lenka 49 DSSS DSSS kadeřnice Svémyslice
24 Jiruš Petr 66 DSSS DSSS důchodce Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
25 Kastely Lukáš 28 DSSS DSSS kuchař Týnec nad Sázavou
26 Jenšovský Jindřich 73 DSSS DSSS stavbyvedoucí Ústí nad Labem
27 Štoček Josef 53 DSSS NÁR.SOC. strojní zámečník Čelákovice
28 Beneš Roman 53 DSSS DSSS tavič Týnec nad Sázavou
29 Jelínková Kateřina 23 DSSS BEZPP na rodičovské dovolené Týnec nad Sázavou
30 Slunský Lukáš 38 DSSS DSSS opravář-údržbář Kamenný Přívoz
31 Hloušek Jaroslav 63 DSSS DSSS důchodce Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
32 Ulrichová Hana 30 DSSS DSSS prodavačka Praha
33 Hašek Jan 52 DSSS BEZPP palič Netvořice
34 Karda Ivan 59 DSSS BEZPP koordinátor veřejné služby Týnec nad Sázavou

 

Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Okamura Tomio 45 SPD SPD poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Praha
2 Rozvoral Radek 50 SPD SPD místostarosta obce Všechlapy, jednatel společnosti Všechlapy
3 Černý Oldřich 52 SPD SPD jednatel společnosti Kladno
4 Bakošová Julie BA (Hons) 44 SPD SPD ekonom Zásmuky
5 Nedvěd Robert 53 SPD SPD mistr směny Obříství
6 Štraub Jan 46 SPD SPD operátor ve výrobě Kladno
7 Novotný Jiří Bc. 41 SPD SPD živnostník Příbram
8 Hulicius Miroslav 41 SPD SPD technický pracovník Zásmuky
9 Čejková Blanka 50 SPD SPD živnostník Čáslav
10 Kroužek František 54 SPD SPD bankovní pracovník Olbramovice
11 Staněk Vlastimil 51 SPD SPD živnostník Řevničov
12 Páša Jan 58 SPD SPD dispečer Luštěnice
13 Křeček Miroslav 59 SPD SPD živnostník Benešov
14 Zíka Jiří Ing. 43 SPD SPD IT analytik Zlatníky-Hodkovice
15 Štefcová Vladimíra 54 SPD SPD živnostník Církvice
16 Paima Jaroslav 50 SPD SPD programátor Čenkov
17 Slavíčková Ivana 56 SPD SPD zdravotní asistentka Kladno
18 Fober Petr 32 SPD SPD živnostník Obříství
19 Mudrochová Jarmila 50 SPD SPD živnostník Zvoleněves
20 Kafka Petr Ing. 67 SPD SPD konstruktér Velim
21 Domasová Květa 50 SPD SPD zdravotní sestra Kladno
22 Hošna Jan 48 SPD SPD živnostník Příbram
23 Sedláček Jiří 46 SPD SPD živnostník Neratovice
24 Žák Pavel 41 SPD SPD zámečník Kralupy nad Vltavou
25 Havelková Ilona 45 SPD SPD prodavačka Příbram
26 Chvalkovský Ladislav 73 SPD SPD živnostník Praha
27 Černý Jakub 36 SPD SPD projektant Kladno
28 Vališ Přemysl 56 SPD SPD obchodní zástupce Libeř
29 Randík Tomáš 39 SPD SPD živnostník Kutná Hora
30 Veselá Renata 47 SPD SPD obsluha čerpací stanice Votice
31 Skalický Michal 39 SPD SPD administrativní pracovník Slaný
32 Konvalinková Markéta Bc. 26 SPD SPD učitelka v mateřské školce Vraňany
33 Vach Aleš 51 SPD SPD statistik Zvánovice
34 Moravec Miloslav 50 SPD SPD mistr výroby Věšín

 

Strana Práv Občanů

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Blaško Hynek genmjr. v.v. Ing. 62 SPO BEZPP krajský zastupitel Třebíč
2 Tůmová Stanislava 59 SPO SPO Jednatelka obchodní společnosti Horoušany
3 Chvála Jan Ing. 36 SPO SPO zkušební technik elektro Březnice
4 Čurdová Anna Mgr. 55 SPO SPO učitelka Odolena Voda
5 Rossbach Martin 41 SPO SPO ex diplomat, manažer Hostivice
6 Pondělíček Lubomír 34 SPO SPO regionální obchodní manažer Řevničov
7 Falář Pavel Bc. 24 SPO BEZPP manažer stavební firmy Praha
8 Matějková Klára 29 SPO SPO na mateřské dovolené Křešín
9 Černohorský Jiří 47 SPO BEZPP soukromý podnikatel Brno
10 Adamec Miloš Prof. MUDr. CSc. 58 SPO SPO lékař Pohoří
11 Zeman František 70 SPO SPO důchodce Křešín
12 Rossbachová René 41 SPO SPO soukromá podnikatelka Hostivice
13 Tůma Antonín 58 SPO SPO jednatel obchodní společnosti Praha
14 Pondělíčková Petra 27 SPO SPO na mateřské dovolené Řevničov
15 Vaněk Petr 31 SPO SPO vedoucí gastro provozovny Jílové u Prahy
16 Bínová Alexandra Bc. 24 SPO SPO studentka Křešín
17 Doležalová Ivana 50 SPO BEZPP manažerka prodeje Havlíčkův Brod
18 Francová Václava 51 SPO SPO dělnice Komárov
19 Zemanová Milada 55 SPO SPO soukromá podnikatelka Křešín
20 Jakab Jozef 57 SPO SPO revizor Praha
21 Bínová Lenka 58 SPO SPO zdravotní sestra Křešín
22 Filípková Michaela 29 SPO BEZPP kosmetička Praha
23 Franc Miloš 54 SPO SPO personalista Komárov
24 Neoral Jan 75 SPO BEZPP důchodce Dolní Břežany
25 Sochor Miloslav 62 SPO SPO důchodce Hořesedly
26 Neuwirth Jiří 33 SPO BEZPP nástrojař Křešín
27 Soldát Michal 35 SPO BEZPP manažer bezpečnosti Praha
28 Košťáková Miluše 76 SPO BEZPP důchodce Kopidlno
29 Zeman Ondřej 31 SPO SPO kuchař Křešín
30 Endršt Vladimír 64 SPO SPO důchodce Křešín
31 Šulc Martin Bc. 36 SPO SPO daňový analytik Praha
32 Konečná Naděžda 54 SPO BEZPP soukromá podnikatelka Zeleneč
33 Habarta Antonín 35 SPO BEZPP soukromý podnikatel Kunovice
34 Dolejšová Hana Mgr. 46 SPO SPO personalistka Praha
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Primátor Hřib: Bydlení není jen obchodovatelná komodita

6:32 Primátor Hřib: Bydlení není jen obchodovatelná komodita

Komentář na facebookovém profilu k projektu bydlení pro dospívající autisty