Kandidátní listiny do Sněmovny: Ústecký kraj

07.09.2017 23:27

Kompletní přehled všech kandidátů do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky za Ústecký kraj

Kandidátní listiny do Sněmovny: Ústecký kraj
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volič u volební urny, ilustrační foto

Občanská demokratická strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Krejza Karel Mgr. 49 ODS ODS místostarosta města Litoměřice Litoměřice
2 Miklošová Drahomíra 64 ODS ODS ekonomka, starostka obce Obrnice Obrnice
3 Rieger Tomáš Mgr. Bc. 43 ODS ODS vedoucí oddělení vnějších vztahů a marketingu Chabařovice
4 Dvořáková Iva Mgr. LL.M. 41 ODS ODS advokátka, radní města Teplice Teplice
5 Jindřich Petr 53 ODS ODS starosta městyse Cítoliby Cítoliby
6 Kalous Jiří Ing. 41 ODS ODS hlavní technik dispečinku sítí VN a NN Jílové
7 Voltr Michal Mgr. 43 ODS ODS vedoucí obchodní skupiny, zastupitel města Kadaň Kadaň
8 Jeništa Miroslav Ing. 53 ODS ODS vedoucí odboru, specialista veřejných zakázek Rumburk
9 Voláková Ivana Mgr. 52 ODS Soukromníci administrativní pracovnice Klášterec nad Ohří
10 Hrbek Filip PhDr. 30 ODS ODS historik Litoměřice
11 Podéšť David Ing. 30 ODS ODS specialista stavby Jirkov
12 Hapštáková Pavlína Bc. 46 ODS ODS environmentální specialista Duchcov
13 Ozaňák Jakub Bc. 30 ODS ODS ředitel školy Most
14 Mimrová Růžena Bc. 36 ODS ODS jednatelka společnosti Česká Kamenice
15 Hase Roland Ing. 47 ODS ODS vedoucí logistiky Jiříkov
16 Šidák Michal Ing. Mgr. 47 ODS ODS ředitel školy, místostarosta obce Velké Březno
17 Javorček Milan Bc. 26 ODS Soukromníci OSVČ, projektový manažer Chomutov
18 Binter Tomáš 39 ODS ODS manažer v sociálních službách, učitel Chomutov
19 Horáková Jitka 56 ODS ODS účetní Děčín
20 Kutner Zdeněk 57 ODS ODS starosta obce Domoušice Domoušice
21 Rulíšková Zdeňka Ing. 67 ODS ODS bývalá starostka města Štětí Štětí
22 Aulický Rostislav 53 ODS ODS směnový inženýr Bílina
23 Podhajský Miroslav Ing. 50 ODS Soukromníci ředitel společnosti Chomutov
24 Zemánková Týřová Helena Mgr. 43 ODS ODS ředitelka společnosti, ekonomka Litvínov
25 Sucharda Jiří 53 ODS ODS požární preventista města, prezident Asoc. hasičů Varnsdorf
26 Drbal Jiří 61 ODS ODS ředitel obchodní společnosti Ústí nad Labem

 

Řád národa - Vlastenecká unie

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Musil Martin 41 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Děčín
2 Čuřín Michal 47 ŘN - VU ŘN - VU skladník Písek
3 Paul Leo 50 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Slapy
4 Boháč Jaroslav 45 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Ústí nad Labem
5 Sieber Jiří Maria 58 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Most
6 Vitouš Roman 50 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Klášterec nad Ohří
7 Slánská Michaela 21 ŘN - VU ŘN - VU studentka Mělník
8 Václavík Petr Ing. 55 ŘN - VU ŘN - VU učitel Most
9 Vyšínská Barbora 48 ŘN - VU ŘN - VU vedoucí skladu Martiněves
10 Kočová Stanislava 47 ŘN - VU ŘN - VU prodavačka Lkáň
11 Chrástková Květoslava 43 ŘN - VU ŘN - VU technička Chomutov
12 Tejml Martin 46 ŘN - VU ŘN - VU truhlář Louny
13 Kozel Jan 64 ŘN - VU ŘN - VU důchodce Most
14 Pilnaj Ladislav 22 ŘN - VU ŘN - VU skladník Štětí
15 Rajman František 40 ŘN - VU ŘN - VU bezpečnostní pracovník Doubravčice
16 Hrdlička František 59 ŘN - VU ŘN - VU strážník Střemy
17 Machůrka František 71 ŘN - VU ŘN - VU důchodce Most
18 Kolínská Marie 31 ŘN - VU ŘN - VU mateřská dovolená Neratovice
19 Brynych Vlastimil 45 ŘN - VU ŘN - VU masér Chlumec
20 Kroha Marek Ing. 31 ŘN - VU ŘN - VU jednatel Sokolov
21 Cenzov Tomáš 25 ŘN - VU ŘN - VU zedník Chodov
22 Popovič Ladislav 23 ŘN - VU ŘN - VU zdravotnický asistent Habartov
23 Vaněček Pavel 48 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Karlovy Vary
24 Propílková Králičová Monika 43 ŘN - VU ŘN - VU kvalitářka Sokolov
25 Kučerová Ivana 50 ŘN - VU ŘN - VU dělnice Chomutov
26 Vitoušová Aneta 21 ŘN - VU ŘN - VU dělnice Klášterec nad Ohří

 

CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Dubanič Jan Bc. 43 CESTA CESTA konzultant a lektor Ústí nad Labem
2 Kapoun Petr Ing. 52 CESTA BEZPP podnikatel v oblasti stavebnictví Děčín
3 Šup Milan 55 CESTA CESTA projektant Velemín
4 Towtýn Josef 43 CESTA BEZPP poradenství v oblasti reklamy Ústí nad Labem
5 Plameníková Klára 36 CESTA CESTA konzultantka v oblasti osobního rozvoje Těchlovice

 

Česká strana sociálně demokratická

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Foldyna Jaroslav 57 ČSSD ČSSD Poslanec sněmovny Parlamentu ČR,náměstek hejtmana Děčín
2 Matouš Zdeněk PhDr. Ing. Ph.D., MBA 53 ČSSD ČSSD Starosta města Krupka, Vysokoškolský pedagog Krupka
3 Nekolová Gabriela DiS. 39 ČSSD ČSSD Náměstkyně ministryně práce a sociálních věcí Most
4 Pour Vojtěch Václav Ing. 28 ČSSD ČSSD Ekonom, učitel Ročov
5 Krákora Jaroslav MUDr. 61 ČSSD ČSSD Dětský lékař, Poslanec sněmovny Parlamentu ČR Chomutov
6 Ryšánek Tomáš Mgr. 53 ČSSD ČSSD Starosta města Štětí Štětí
7 Čápová Marie Mgr. 47 ČSSD ČSSD Ředitelka základní školy Ústí nad Labem
8 Mareš Jan Mgr. MBA 58 ČSSD ČSSD Náměstek primátora Statutárního města Chomutov Chomutov
9 Vaňková Michaela MUDr. 58 ČSSD ČSSD Ženská lékařka Ústí nad Labem
10 Rouček Karel Bc. 54 ČSSD ČSSD Místostarosta města Krupka Krupka
11 Dvořák Dalibor Mgr. 26 ČSSD ČSSD Student Rumburk
12 Vlčková Andrea Bc. 46 ČSSD ČSSD Asistentka advokáta Louny
13 Novotný Karel Mgr. LL.M., MBA 51 ČSSD ČSSD Náměstek ministra průmyslu a obchodu Most
14 Znojemský Lukáš Ing. 37 ČSSD ČSSD Zástupce ředitele základní školy Litoměřice
15 Štefl Vítězslav PhDr. Mgr. Ph.D. 57 ČSSD ČSSD Ředitel střední školy Velké Březno
16 Smetanová Zděnka 59 ČSSD ČSSD Starostka obce Havraň Havraň
17 Honzl Karel Ing. 61 ČSSD ČSSD Místostarosta města Podbořany Podbořany
18 Růžičková Radka PhDr. Ph.D. 46 ČSSD ČSSD Náměstkyně primátora Statutárního města Teplice Teplice
19 Pasečiaková Lenka Bc. 50 ČSSD ČSSD Ekonomka Roudnice nad Labem
20 Horák Jaroslav Bc. 39 ČSSD ČSSD Vedoucí střediska Městských služeb Děčín Děčín
21 Štejnar Radek Ing. 50 ČSSD ČSSD Starosta města Jirkov Jirkov
22 Šlégl Jiří PhDr. Ph.D. 39 ČSSD ČSSD Vysokoškolský učitel Vrbice
23 Jirchářová Dana Ing. MBA 31 ČSSD ČSSD Asistentka poslance Děčín
24 Bednaříková Jana Mgr. 27 ČSSD ČSSD Učitelka Chomutov
25 Sahulová Milada Ing. 67 ČSSD ČSSD Strojní inženýrka Krupka
26 Klika Martin Mgr. MBA 47 ČSSD ČSSD Náměstek hejtmana Ústeckého kraje Litvínov

 

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Šťovíček Milan Mgr. 59 STAN STAN místostarosta města Litvínov, učitel Litvínov
2 Oubrechtová Jana Mgr. 54 STAN STAN starostka města Trmice, učitelka Trmice
3 Černý Daniel Ing. 44 STAN BEZPP obchodní ředitel, bývalý primátor města Chomutov Chomutov
4 Liška Petr Ing. 47 STAN STAN starosta obce Malé Žernoseky, projektant staveb Malé Žernoseky
5 Štejnarová Hana Ing. 64 STAN BEZPP starostka města Česká Kamenice, ekonomka Česká Kamenice
6 Betka Václav Ing. 48 STAN BEZPP soudní znalec a lektor v dopravě, zastupitel obce Proboštov
7 Hadraba Petr 55 STAN BEZPP starosta obce Povrly Povrly
8 Klepiš Petr MUDr. 48 STAN BEZPP lékař Most
9 Cermonová Hana Mgr. 54 STAN BEZPP náměstkyně primátorky města Děčín Děčín
10 Suchý Miroslav 67 STAN BEZPP starosta obce Dolní Zálezly, technik Dolní Zálezly
11 Čech Petr Mgr. 49 STAN STAN archeolog Akademie věd České republiky Žatec
12 Drašner Karel 63 STAN STAN starosta, předseda Sdružení místních samospráv ČR Háj u Duchcova
13 Biolek Jiří MUDr. 68 STAN STAN lékař, primář dětského oddělení Nemocnice Most Litvínov
14 Jurajda Jindřich Ing. Bc. DiS. 27 STAN STAN pedagog, radní města Jiříkov Jiříkov
15 Červín Václav Mgr. 47 STAN STAN ředitel ZŠ, místostarosta města Litoměřice,trenér Litoměřice
16 Dalecký Roman Ing. 32 STAN TOR reprezentační trenér slopestyle lyžování Most
17 Rejšková Ladislava Ing. 32 STAN STAN starostka obce Libotenice Libotenice
18 Sembdner Jan Ing. Bc. 55 STAN SNK ED ředitel Domova "Srdce v dlaních" - sociální služby Jiříkov
19 Moravec František 54 STAN STAN starosta obce Staré Křečany Staré Křečany
20 Kundrát Pavel 58 STAN HNHRM starosta města Úštěk Úštěk
21 Zoser Josef 68 STAN HNHRM bývalý senátor a dlouholetý starosta obce Jiřetín Jiřetín pod Jedlovou
22 Ušák Filip 28 STAN JsmePRO! starosta města Benešov nad Ploučnicí Benešov nad Ploučnicí
23 Hausenblas Martin MBA 43 STAN BEZPP podnikatel, zastupitel města Ústí n. L., filantrop Ústí nad Labem

 

Komunistická strana Čech a Moravy

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Aulická Jírovcová Hana Ing. 36 KSČM KSČM poslankyně Parlamentu České republiky Most
2 Hubáčková Gabriela 42 KSČM KSČM poslankyně Parlamentu České republiky Ústí nad Labem
3 Kubeš Petr Bc. 28 KSČM KSČM skladník, logista výroby Žatec
4 Kohout Jaroslav Ing. 46 KSČM KSČM státní zaměstnanec Klášterec nad Ohří
5 Zíka Tomáš 44 KSČM KSČM designér interiérů Dubí
6 Šír Jiří Bc. 44 KSČM KSČM samostatný referent krajského úřadu Malšovice
7 Šenfeld Josef Ing. 55 KSČM KSČM poslanec Parlamentu České republiky Hoštka
8 Sedláčková Erika RSDr. 62 KSČM KSČM místostarostka města Litvínov Litvínov
9 Minárik František 51 KSČM KSČM analytik Ústí nad Labem
10 Beneš Václav 64 KSČM KSČM starosta obce Blatno Blatno
11 Fricová Andrea Mgr. 43 KSČM KSČM učitelka základní školy Chomutov
12 Schalková Nataša 62 KSČM KSČM pokojská Duchcov
13 Kamarytová Vršitá Jaroslava Bc. 29 KSČM KSČM finanční účetní Děčín
14 Černý Radek 45 KSČM KSČM starosta obce Lovečkovice Lovečkovice
15 Nétek Josef Ing. 63 KSČM KSČM správce budov Lom
16 Janeček Jan 34 KSČM KSČM projektový manažer Ústí nad Labem
17 Krčmárik Karel JUDr. 69 KSČM KSČM právní poradce Žatec
18 Pilařová Honsová Jana 51 KSČM KSČM odborná referentka Málkov
19 Zigmundová Martina 46 KSČM KSČM uklízečka Duchcov
20 Stojan Martin Bc. DiS. 44 KSČM KSČM strážník městské policie Rumburk
21 Bureš Petr 40 KSČM KSČM referent zahraničního obchodu Štětí
22 Jelínková Iveta 48 KSČM KSČM učitelka Most
23 Buldra Miloslav 59 KSČM KSČM provozní zámečník Ústí nad Labem
24 Chmara Václav 71 KSČM KSČM občanský zaměstnanec Vojenské správy Lubenec
25 Janega Petr 34 KSČM KSČM mistr výroby Klášterec nad Ohří
26 Brázda Lukáš Bc. 27 KSČM KSČM student vysoké školy, finanční management Bílina

 

Strana zelených

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Globočník Petr 35 Zelení Zelení sociální pracovník, krajský před. Strany zelených Litvínov
2 Žákovská Karolína JUDr. Ph.D. 41 Zelení Zelení vysokoškolská pedagožka, právnička, radní Ústí nad Labem
3 Buřt Vladimír Ing. 53 Zelení Zelení starosta města Horní Jiřetín, stavební technik Horní Jiřetín
4 Simerská Lenka PhDr. 41 Zelení Zelení socioložka, expertka na trh práce, koučka Litoměřice
5 Souček Adam 41 Zelení Zelení koordinátor zdravotnických projektů, zastupitel Teplice
6 Zemanová Kateřina MUDr. 47 Zelení Zelení lékařka Most
7 Panaš Petr Mgr. 48 Zelení Zelení vedoucí odboru MěÚ Terezín,zastupitel města Litom. Litoměřice
8 Moudrá Wünschová Irena MUDr. 59 Zelení Zelení lékařka, 1. místopředsedkyně Strany zelených Ústí nad Labem
9 Holienčinová Alena Ing. 39 Zelení Zelení krajinná ekoložka Žatec
10 Šlapka Lubomír 52 Zelení BEZPP pracovník v sociálních službách Hora Svaté Kateřiny
11 Krejčová Hana Mgr. 53 Zelení Zelení kastelánka zámku Jezeří Horní Jiřetín
12 Dopitová Michaela Mgr. 32 Zelení BEZPP studentka postgraduálního studia UK Labská Stráň
13 Kraus Jiří 42 Zelení BEZPP herec Městského divadla v Mostě Most
14 Cuc Michal Ing. 39 Zelení Zelení provozní vedoucí stanice technické kontroly Moldava
15 Hubertová Štěpánka Mgr. 47 Zelení Zelení učitelka Klášterec nad Ohří
16 Rygl Milan MVDr. 56 Zelení Zelení veterinární lékař, zastupitel města Štětí Štětí
17 Škoda Jiří 37 Zelení Zelení šéfredaktor časopisu Už víš proč?, zastup. MO UL Ústí nad Labem
18 Palán David 38 Zelení Zelení úředník Magistrátu hl. m. Prahy, zastupitel Chom. Chomutov
19 Žalud Jan Ing. 39 Zelení Zelení IT analytik, zastupitel města Louny Louny
20 Hon Matěj Mgr. 27 Zelení Zelení konzultant v oblasti sociálních politik Teplice
21 Kutina Vášová Renata Mgr. 39 Zelení Zelení ved. obchodního odd. Činoher. studia města Ústí Litoměřice
22 Končel Petr MUDr. 59 Zelení Zelení lékař - internista Most
23 Pácaltová Hana MUDr. 72 Zelení Zelení lékařka Teplice
24 Filípek Vratislav 26 Zelení Zelení knihovník Louny
25 Bajger Martin Bc. 31 Zelení BEZPP podnikatel Trmice
26 Karika Karel 56 Zelení Zelení místostarosta městského obvodu Ústí n. L.-centrum Ústí nad Labem

 

ROZUMNÍ - stop migraci a diktátu EU - peníze našim občanům, důchodcům, dětem, zdravotně postiženým...

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Bartoš Adam Benjamin 37 Rozumní ND OSVČ, publicista, předseda Národní demokracie Kadaň
2 Svoboda Pavel 74 Rozumní BEZPP vydavatel měsíčníku Trefa Teplice
3 Kundľová Šlégrová Lucie 27 Rozumní BEZPP mateřská dovolená Libčeves
4 Kandel František MUDr. 62 Rozumní BEZPP lékař, gynekolog - porodní konzultant Kadaň
5 Kotyzová Petra Mgr. 52 Rozumní BEZPP středoškolská učitelka Chomutov
6 Fišer Petr 57 Rozumní Rozumní vedoucí kulturního zařízení města Krupka Krupka
7 Přichystal Ivo RSDr. 63 Rozumní BEZPP vysokoškolský učitel, sociální pedagog Novosedlice
8 Hanichová Veronika 26 Rozumní BEZPP živnostník Ústí nad Labem
9 Folget Pavel Ing. 75 Rozumní BEZPP předseda bytového družstva Most
10 Korejtko Roman Ing. 51 Rozumní BEZPP učitel odborných předmětů, masér Litoměřice
11 Freimann Eugen Sigismund PhDr. ThDr. Mgr. Ph.D., M.A. 56 Rozumní BEZPP vysokoškolský pedagog, vydavatel Teplický kurýr Teplice
12 Kotáb Petr 41 Rozumní ND lamelář Kadaň
13 Vlásek František 60 Rozumní BEZPP technik Jirkov
14 Vrabec Juraj MVDr. 52 Rozumní ND veterinář, soukromá praxe Dubí Dubí
15 Žák Petr 64 Rozumní BEZPP živnostník Děčín
16 Patrovská Lenka 31 Rozumní BEZPP živnostník Louny
17 Šavrda Marek 43 Rozumní ND jednatel společnosti Bystřany
18 Steiden Jaroslav 51 Rozumní BEZPP operátor v chemickém průmyslu Teplice
19 Hensch František 51 Rozumní Rozumní osoba spolupracující Křešice
20 Doubravský Petr 44 Rozumní BEZPP živnostník Teplice
21 Buchal Viktor 69 Rozumní BEZPP důchodce Žatec
22 Vainová Dagmar 63 Rozumní BEZPP stavební technik v. v. Úštěk
23 Brezovská Pavlína 32 Rozumní BEZPP vedoucí masny Rumburk
24 Cinkl František 53 Rozumní BEZPP živnostník, revizní technik Teplice
25 Mareš Jaroslav 29 Rozumní ND operátor výroby Chomutov
26 Minář Oldřich 55 Rozumní BEZPP montér Děčín

 

Strana svobodných občanů

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Gregor Vladimír Ing. 59 Svobodní Svobodní ekonom Děčín
2 Ottová Helena 49 Svobodní Svobodní servírka Kadaň
3 Votoček Filip Ing. 34 Svobodní Svobodní živnostník, ekonomický poradce Štětí
4 Červená Lenka 55 Svobodní BEZPP poštovní doručovatelka Litvínov
5 Kuna Aleš 38 Svobodní Svobodní překladatel Ústí nad Labem
6 Šarközyová Marcela 21 Svobodní Svobodní student Most
7 Holub Jan Mgr. 30 Svobodní Svobodní obchodník Roudnice nad Labem
8 Bradáč Marek 41 Svobodní Svobodní kontrolor Chomutov
9 Chmel Elmar 48 Svobodní Svobodní správce apartmánů na Klínovci Ústí nad Labem
10 Červenka Miroslav Mgr. 61 Svobodní Svobodní podnikatel Děčín
11 Horáková Miluše 44 Svobodní Svobodní kontrolor Chomutov
12 Pilc Jindřich 41 Svobodní Svobodní živnostník v oblasti IT Čížkovice
13 Holešta Pavel 66 Svobodní Svobodní starobní důchodce Ústí nad Labem
14 Rybníček Petr 39 Svobodní Svobodní ředitel společnosti Varnsdorf
15 Stieranka Milan Bc. 28 Svobodní Svobodní technik zakázek Ústí nad Labem
16 Vršínský Jiří Ing. 29 Svobodní Svobodní vývojový pracovník v automobilovém průmyslu Chlumec
17 Rybka Jan Bc. 26 Svobodní Svobodní manažer v expresní zásilkové přepravě Ústí nad Labem
18 Kozel Bohumil Ing. 69 Svobodní Svobodní vodohospodář, důchodce Roudnice nad Labem
19 Dittrich Pavel 41 Svobodní Svobodní živnostník - obráběč kovů, zámečník, zvukař Libochovice
20 Zelycz Radek 46 Svobodní Svobodní technik Ústí nad Labem
21 Klíma Libor 46 Svobodní Svobodní mistr, živnostník Most
22 Bezvoda Petr 43 Svobodní Svobodní lodní kapitán Ústí nad Labem
23 Vodička František 42 Svobodní Svobodní ošetřovatel ve FN v Motole Lom
24 Vyčítal Daniel 40 Svobodní BEZPP účetní Rumburk

 

Blok proti islamizaci - Obrana domova

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Procházková Iva 47 BPI BEZPP operátor Teplice
2 Dračka Ota 62 BPI BEZPP oblastní ředitel Benešov nad Ploučnicí
3 Račok Ladislav Bc. 59 BPI BEZPP zdravotník Rumburk
4 Beširevičová Eva 66 BPI ČS administrativní pracovnice Chomutov
5 Vokšay Marek 47 BPI ČS speditér Ústí nad Labem
6 Mašek Vít 24 BPI BEZPP agronom Žiželice
7 Petříček Petr 61 BPI BEZPP elektromontér Varnsdorf
8 Kubešová Naděžda 60 BPI ČS kuchařka Chomutov
9 Marek Václav 33 BPI ČS elektrikář, člen obecní rady Kovářská
10 Šott Radek 30 BPI BEZPP automechanik Rumburk
11 Mezei Karel 38 BPI ČS strojník Kovářská
12 Šittich Pavel 71 BPI BEZPP taxikář Děčín
13 Šott Miroslav 56 BPI BEZPP podnikatel Rumburk
14 Lišková Lucie 44 BPI BEZPP mateřská dovolená Krupka
15 Bek Radomil Bc. 41 BPI BEZPP ekonom Kraslice
16 Moutelík Zdeněk 26 BPI BEZPP zástupce vedoucího prodejny Chomutov
17 Liška Petr 39 BPI BEZPP tiskař Ústí nad Labem
18 Moutelíková Lucie 32 BPI BEZPP cukrářka Praha 9
19 Vorel Antonín 66 BPI BEZPP památkář Benešov nad Ploučnicí
20 Posekaná Denisa 53 BPI BEZPP pečovatelka Chomutov
21 Moutelík Josef 40 BPI BEZPP dispečer Praha 9

 

Občanská demokratická aliance

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Pohanková Klára MUDr. 30 ODA PRO ZS Oční lékařka, Krajská zdravotní Ústí nad Labem Ústí nad Labem
2 Mertinová Nicole Ing. 28 ODA ODA Manažerka Ústí nad Labem
3 Kacerovský Pavel MUDr. 55 ODA PRO ZS Lékař ortoped, pořadatel medicin. kongresů, vinař Ústí nad Labem
4 Bertlík Jaromír MUDr. N.D. 65 ODA BEZPP Lékař, specialista na zdravou výživu Třinec
5 Ševcovic Michal Mgr. 52 ODA BEZPP Ředitel ZŠ Stříbrnická v Ústí nad Labem Ústí nad Labem
6 Chramosta Jan Ing. arch. 48 ODA ODA Architekt Teplice
7 Šťastný Zdeněk Ing. arch. 57 ODA PRO ZS Architekt Ústí nad Labem
8 Toncarová Dagmar 64 ODA PRO ZS Fyzioterapeutka,radní města Děčín,cvičitelka Sokol Děčín
9 Perner Oto 54 ODA ODA Ředitel společnosti Kadaň
10 Jiráček Petr Mgr. 61 ODA PRO ZS Ředitel ZŠ v Jirkově Jirkov
11 Cihlář David Mgr. 40 ODA PRO ZS Vysokoškolský pedagog UJEP Ústí nad Labem Ústí nad Labem
12 Valentová Michaela 30 ODA ODA Designérka Ústí nad Labem
13 Balach Vladimír Ing. MBA 60 ODA BEZPP Ředitel strojírenské společnosti Ústí nad Labem
14 Stružinský Roman Mgr. et Bc. 45 ODA PRO ZS Ředitel ZŠ, VŠ pedagog UJEP Ústí nad Labem Děčín
15 Hlinovský Zdeněk 55 ODA PRO ZS Volejbalový trenér, předseda klubu Jirkov
16 Fesslová Martina Mgr. 45 ODA PRO ZS Učitelka ZŠ v Jirkově Jirkov
17 Michálek Ondřej Mgr. 31 ODA PRO ZS Učitel ZŠ v Děčíně Děčín
18 Dobrá Eva Mgr. DiS. 29 ODA BEZPP Manažerka zubní kliniky Ústí nad Labem
19 Marek Roman Mgr. 48 ODA BEZPP Ředitel společnosti, předseda ČUS okr. Litoměřice Litoměřice
20 Hřebík Marek Ing. 35 ODA PRO ZS Ekonom, zastupitel města Lovosice Lovosice
21 Pohanka Jiří MUDr. 30 ODA PRO ZS Praktický lékař Most
22 Thiel Petr 54 ODA PRO ZS Trenér plavání, trenér reprezentantů ČR Ústí nad Labem
23 Šimák Zbyněk 55 ODA PRO ZS Ředitel společnosti, předseda ČUS okresu Děčín Varnsdorf
24 Voříšek Petr 38 ODA PRO ZS Trenér fotbalové akademie,medailista ME ve fotbale Kamenice
25 Řebíček Jan Mgr. 35 ODA BEZPP Sekretář ČUS okresu Litoměřice Brozany nad Ohří
26 Adámek Roman 65 ODA PRO ZS Prodej a servis jízdních kol Ústí nad Labem

 

Česká pirátská strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Peksa Mikuláš Mgr. 31 Piráti Piráti Biofyzik, vývojář software Litoměřice
2 Navrkal František Bc. 25 Piráti Piráti Datový analytik, student ČVUT Děčín
3 Schwarzová Michaela 31 Piráti Piráti Sociální pracovnice Chomutov
4 Holodňák Radek 24 Piráti Piráti Student filozofické antropologie Žatec
5 Charvát Vladimír 37 Piráti Piráti Strojní konstruktér, člen rady MO Ústí n.L.-město Ústí nad Labem
6 Vlčková Romana 64 Piráti BEZPP Lektorka Ústí nad Labem
7 Přibylová Kočková Barbora 35 Piráti Piráti Koordinátorka dobrovolníků a projektů Ústí nad Labem
8 Weidisch Tomáš 24 Piráti Piráti IT specialista Žatec
9 Konečný Vít 30 Piráti BEZPP Rastaman, barman a provozní hudebního klubu Žatec
10 Kranda Jan Mgr. 43 Piráti Piráti Učitel, hudebník Žatec
11 Shánělová Adéla DiS. 25 Piráti BEZPP Studentka sociální pedagogiky a politologie Žatec
12 Köchert Jan 39 Piráti Piráti OSVČ Novosedlice
13 Štěpánek Zdeněk Bc. 34 Piráti Piráti Odborník v IT Varnsdorf
14 Beutelová Ludmila 29 Piráti Piráti Operátorka call centra Ústí nad Labem
15 Stibal Aleš 39 Piráti Piráti Konzultant IT bezpečnosti Michalovice
16 Krous Jindřich Mgr. 55 Piráti BEZPP Učitel Chuderov
17 Blažková Kristýna Bc. 25 Piráti BEZPP Správkyně PC sítě Most
18 Rubinstein Tomáš 44 Piráti Piráti Obchodně technický poradce Ústí nad Labem
19 Škorpilová Karla Ing. 63 Piráti BEZPP Rostlinolékařská inspektorka Děčín
20 Pávek Jindřich Ing. 30 Piráti Piráti Vedoucí lesní správy Vyškov
21 Karban Vojtěch 38 Piráti Piráti Prodejce semen léčivých bylin Ústí nad Labem
22 Doucha Martin Mgr. 30 Piráti BEZPP Programátor Chomutov
23 Ketner Michal 26 Piráti Piráti Student, bohém s bílým kloboukem Štětí
24 Macháček Tomáš 22 Piráti Piráti Elektromechanik Ústí nad Labem
25 Kotas Jan 35 Piráti Piráti Operátor call centra Ústí nad Labem
26 Blažej Lukáš 21 Piráti Piráti Student Právnické fakulty UK, člen kontrol. výboru Ústí nad Labem

 

Referendum o Evropské unii

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Hartmann Richard Dr. Ing. 48 Referendum o EU Referendum o EU člen předs.hnutí,elektrotechnický inženýr, manažer Vědomice
2 Pátková Pavla 35 Referendum o EU BEZPP manažerka prodeje Litoměřice
3 Danyi Julius 42 Referendum o EU Referendum o EU manažer, jednatel společnosti Údlice
4 Rogula Zdeněk Ing. 51 Referendum o EU BEZPP daňový poradce Lužice
5 Ringelhánová Jitka Mgr. 37 Referendum o EU BEZPP policistka Kleneč
6 Nosek Michal 42 Referendum o EU BEZPP správce IT Děčín
7 Šedivec Jan 51 Referendum o EU BEZPP hasič Jirkov
8 Tonar Jakub 40 Referendum o EU BEZPP invalidní důchodce Kadaň
9 Valachová Jana RNDr. 55 Referendum o EU BEZPP inženýrský geolog Duchcov
10 Strejcovský Adam 25 Referendum o EU BEZPP živnostník Vilémov
11 Porschová Eva 54 Referendum o EU BEZPP obchodní ředitel Děčín
12 Pilek Lukáš 23 Referendum o EU BEZPP správce interních informačních systémů Chomutov
13 Veselý Ivo Ing. 57 Referendum o EU BEZPP hygienik Ústí nad Labem
14 Orgoník Jan Ing. 55 Referendum o EU BEZPP revizní technik elektro Dubí
15 Honska Zdeněk Ing. 57 Referendum o EU BEZPP jednatel společnosti Vejprty
16 Gellnerová Lenka Mgr. 55 Referendum o EU BEZPP učitelka angličtiny Žatec
17 Šefránek Miloš 53 Referendum o EU BEZPP živnostník, realitní makléř Louny
18 Jaša Ondřej 24 Referendum o EU BEZPP pracovník u lisu Velké Meziříčí
19 Kuchtíček Petr 25 Referendum o EU BEZPP operátor call centra Litomyšl
20 Sedláček Michal 54 Referendum o EU BEZPP realitní makléř Brno
21 Huňa Marek 26 Referendum o EU BEZPP investiční poradce Lednice
22 Nosek Adam 24 Referendum o EU BEZPP pošťák Hrušovany u Brna
23 Chylík Josef 22 Referendum o EU BEZPP svářeč Jívoví
24 Nováková Marie 76 Referendum o EU BEZPP důchodkyně Litomyšl
25 Dvořáková Vanesa 24 Referendum o EU BEZPP servírka Brno
26 Rychlík Ivan 51 Referendum o EU BEZPP vědecký pracovník Velešovice

 

TOP 09

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kučera Michal Ing. 49 TOP 09 TOP 09 poslanec PSP ČR, člen rady města Louny
2 Skálová Irena Bc. 39 TOP 09 TOP 09 oční optik, optometrista, zastupitelka MO Ústí n.L Ústí nad Labem
3 Najman Petr MUDr. 44 TOP 09 TOP 09 primář ORL, ředitel zdravotní péče Nemocnice Most Teplice
4 Vlach Michal Mgr. 45 TOP 09 TOP 09 ředitel základní a mateřské školy Chomutov
5 Rosenkranc Milan Mgr. 68 TOP 09 TOP 09 historik, zastupitel města Děčín
6 Hrdina Martin Mgr. 41 TOP 09 TOP 09 zástupce ředitele základní školy, člen rady města Litoměřice
7 Červený Richard Ing. 33 TOP 09 TOP 09 ředitel střední školy, zastupitel města Roudnice nad Labem
8 Kačer František Ing. 59 TOP 09 TOP 09 ekonom Most
9 Knorr Petr Bc. 42 TOP 09 TOP 09 vedoucí programátor, zastupitel města Duchcov
10 Tesařová Monika Ing. 52 TOP 09 TOP 09 specialistka reportingu, členka finančního výboru Děčín
11 Novotný Jan Ing. DiS. 38 TOP 09 TOP 09 ekonom, personalista Žatec
12 Stehlíková Džamila MUDr. 55 TOP 09 LES lékařka Praha
13 Králová Dita Mgr. 45 TOP 09 TOP 09 učitelka základní školy Tisá
14 Vlasák Pavel MUDr. 58 TOP 09 TOP 09 primář ortopedie Nemocnice Most Litvínov
15 Jedinák David Ing. Mgr. 43 TOP 09 TOP 09 právník, jednatel projektové a staveb. společnosti Modlany
16 Roll Bohuslav Mgr. 42 TOP 09 TOP 09 advokát Chomutov
17 Trefný Martin PhDr. Ph.D. 44 TOP 09 BEZPP vysokoškolský pedagog, ředitel Podřipského muzea Roudnice nad Labem
18 Kučerová Dagmar Mgr. 50 TOP 09 BEZPP ředitelka Městské knihovny Louny Cítoliby
19 Hodničák Jan Ing. Mgr. 63 TOP 09 TOP 09 středoškolský pedagog Varnsdorf
20 Kaše Petr 45 TOP 09 TOP 09 majitel lékárny, předseda představenstva a.s. Most
21 Peterka Leo 54 TOP 09 TOP 09 finanční ředitel, zastupitel města Podbořany
22 Pochmanová Šárka 49 TOP 09 KAN učitelka mateřské školy Oloví
23 Mrzílek Jan 64 TOP 09 důchodce, ředitel nadace Jirkov
24 Pánek Petr Mgr. 34 TOP 09 TOP 09 učitel základní školy, zastupitel města Mikulášov. Mikulášovice
25 Harák Ivo PaedDr. Ph.D. 52 TOP 09 TOP 09 spisovatel, vysokoškolský pedagog na UJEP v Ústí Benátky nad Jizerou
26 Šoral Zdeněk Ing. 40 TOP 09 TOP 09 vedoucí výroby Lovosice

 

ANO 2011

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Brabec Richard Mgr. 51 ANO ANO ministr životního prostředí Malíč
2 Richter Jan Mgr. Bc.et Bc.et Bc. 49 ANO ANO předseda finančního výboru Kadaň
3 Růžička Pavel Ing. 47 ANO ANO bezpečnostní inženýr Postoloprty
4 Fialová Eva Ing. 35 ANO BEZPP asistentka náměstka primátorky Ústí nad Labem
5 Kohoutek Tomáš Mgr. MBA 34 ANO ANO notář Děčín
6 Bžoch Jaroslav Bc. 33 ANO ANO key account manager Teplice
7 Schiller Jan Ing. 45 ANO ANO provozní ředitel Most
8 Plecitý Zdeněk 54 ANO ANO vedoucí závodu Sulejovice
9 Zalabáková Jindra Ing. 47 ANO ANO středoškolský pedagog Kadaň
10 Elias Pavel Ing. 64 ANO ANO ekonom Roudnice nad Labem
11 Puntová Jaroslava 59 ANO ANO vedoucí rehabilitačního stacionáře pro děti Most
12 Bařtipánová Zuzana Mgr. 39 ANO ANO místostarostka Bíliny Bílina
13 Horáček Stanislav Ing. 53 ANO ANO starosta Varnsdorfu Varnsdorf
14 Laibl Radim Ing. 36 ANO ANO středoškolský pedagog Žatec
15 Hrabáč Marek JUDr. 44 ANO ANO primátor Chomutova Chomutov
16 Dian Milan Ing. Ph.D. 49 ANO ANO starosta Lovosic Lovosice
17 Bláhová Kamila Mgr. 41 ANO ANO starostka Litvínova Litvínov
18 Ježek Bohumil Ing. 41 ANO ANO realitní makléř Litoměřice
19 Kubelka Jaromír 46 ANO ANO starosta Vroutku Vroutek
20 Kováčová Darina Mgr. 31 ANO ANO středoškolský pedagog Jirkov
21 Řezníček Jiří Mgr. 53 ANO ANO místostarosta Roudnice nad Labem Roudnice nad Labem
22 Andrš Radek Ing. 48 ANO ANO poradce pro informační technologie Rumburk
23 Štěrba Ondřej MUDr. 46 ANO ANO lékař Litoměřice
24 Hrouda Jaroslav 47 ANO ANO ředitel společnosti Děčín
25 Valenta Petr Bc. MBA 48 ANO ANO starosta Liběšic Liběšice
26 Prokešová Patricie DiS. 24 ANO BEZPP studentka Most

 

Dobrá volba 2016

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Novotná Lucie 40 DV 2016 BEZPP Podnikatelka Ústí nad Labem
2 Hoffmann Václav 57 DV 2016 BEZPP Podnikatel Lkáň
3 Řiháková Miluše 67 DV 2016 BEZPP Důchodkyně Povrly
4 Bártová Jitka 64 DV 2016 BEZPP Finanční makléř Litoměřice
5 Novotná Eva 71 DV 2016 BEZPP Důchodce Lovosice
6 Dřevěná Denisa 22 DV 2016 BEZPP Obchodní zástupce Teplice
7 Novotný Martin 47 DV 2016 BEZPP Strážník městské policie Ústí nad Labem
8 Kučera Lukáš 25 DV 2016 BEZPP Obchodní zástupce Proboštov
9 Eliáš Jaroslav 42 DV 2016 BEZPP Instalatér Ústí nad Labem
10 Černý Jiří 27 DV 2016 BEZPP Dřevorubec Kladruby
11 Řihák Robert 46 DV 2016 BEZPP Stavební mistr Slavičín
12 Staněk Radek 39 DV 2016 BEZPP Podnikatel (Vodoinstalace) Povrly
13 Řihák Ladislav 75 DV 2016 BEZPP Důchodce Povrly
14 Šárková Světluše 57 DV 2016 BEZPP Pečovatelka Ústí nad Labem
15 Kyralová Alena 31 DV 2016 BEZPP Mateřská dovolená Povrly
16 Bouček Josef 74 DV 2016 BEZPP Důchodce Povrly
17 Siruček Miroslav 56 DV 2016 BEZPP Školník Povrly
18 Formánková Miloslava 63 DV 2016 BEZPP Důchodkyně Povrly
19 Müllerová Veronika 39 DV 2016 BEZPP Kuchařka Povrly
20 Kyral Jan 40 DV 2016 BEZPP Výpravčí Povrly
21 Orosová Kamila 43 DV 2016 BEZPP Invalidní důchodce Povrly
22 Markevičová Marie 44 DV 2016 BEZPP Obchodní zástupce Ústí nad Labem
23 Šindelářová Anna 59 DV 2016 BEZPP Důchodkyně Ústí nad Labem
24 Eisenhammer Jiří 53 DV 2016 BEZPP Správce koupaliště Povrly
25 Hlaváček Vladimír 72 DV 2016 BEZPP Důchodce Ústí nad Labem
26 Markevič Serkij 38 DV 2016 BEZPP Dělník Ústí nad Labem

 

Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa Miroslava Sládka

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Sládek Miroslav PhDr. 66 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka předseda strany SPR-RSČ Miroslava Sládka Brno
2 Dohnal Jiří 49 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka podnikatel Teplice
3 Zahradník Josef Bc. 32 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka operátor výroby Výškov
4 Valášek Pavel 48 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka řidič MKD Most
5 Tomek Michal 29 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka vedoucí teamu Albert Staňkovice
6 Volenec Eva 44 SPRRSČ M.Sládka BEZPP FC associate I. Amazon Logistic Prague Krásná Lípa
7 Šimáčková Lenka 53 SPRRSČ M.Sládka BEZPP zástupce vedoucího provozovny Dubí
8 Bludský Pavel 47 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka technik Štětí
9 Raiskupová Ivana 58 SPRRSČ M.Sládka BEZPP invalidní důchodkyně Litvínov
10 Mikisch Jiří 50 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka technik Šluknov
11 Hradecký Zdeněk 51 SPRRSČ M.Sládka BEZPP invalidní důchodce Ústí nad Labem
12 Foltýn Vlastimil 32 SPRRSČ M.Sládka BEZPP manažer prodeje Kraslice
13 Valášková Viléma 76 SPRRSČ M.Sládka BEZPP důchodkyně Most
14 Dědeček Dalibor 52 SPRRSČ M.Sládka BEZPP technik Liberec
15 Vodička Lukáš 30 SPRRSČ M.Sládka BEZPP podnikatel Liberec
16 Cidrych Jan 65 SPRRSČ M.Sládka BEZPP důchodce Liberec
17 Čedíková Marie 43 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka pokladní Děčín

 

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Pehr Michal PhDr. Ph.D. 40 KDU-ČSL KDU-ČSL vědecký pracovník, historik, člen rady města Louny
2 Antošová Alenka 70 KDU-ČSL KDU-ČSL krajská předsedkyně, zastupitelka obce Proboštov
3 Skřivánek Jiří MBE 28 KDU-ČSL KDU-ČSL ekonomický a účetní poradce, student VŠ Děčín
4 Růžička František Ing. 58 KDU-ČSL KDU-ČSL tajemník MÚ Krupka Krupka
5 Černý František Mgr. 38 KDU-ČSL KDU-ČSL vrchní ministerský rada Litoměřice
6 Jílek Dalibor MUDr. CSc. 61 KDU-ČSL BEZPP vedoucí lékař Ústí nad Labem
7 Šembera Kamil Ing. 33 KDU-ČSL KDU-ČSL pedagog Jílové
8 Štěpanovský Antonín 23 KDU-ČSL KDU-ČSL student VŠ Terezín
9 Jára Václav MUDr. 64 KDU-ČSL KDU-ČSL lékař Varnsdorf
10 Posledníková Věra 42 KDU-ČSL BEZPP starostka obce, vedoucí laboratoře Veltěže
11 Komenda Adam Bc. 26 KDU-ČSL KDU-ČSL student VŠ Most
12 Svobodová Vilemína 69 KDU-ČSL KDU-ČSL manažerka senior klubu Pomoc bližnímu Louny
13 Zvalová Hana JUDr. 57 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitelka galerie, etnoložka Jirkov
14 Racety Patrik Bc. 46 KDU-ČSL KDU-ČSL technolog poštovního provozu Louny
15 Liška Tomáš Mgr. 44 KDU-ČSL BEZPP ředitel školy, radní města Krupka
16 Novotná Pavla Mgr. Bc. 30 KDU-ČSL KDU-ČSL projektový manager Ústí nad Labem
17 Pištěková Dagmar RNDr. 60 KDU-ČSL KDU-ČSL mikrobioložka, radní a zastupitelka města Podbořany
18 Kozlík Pavel MUDr. 68 KDU-ČSL KDU-ČSL lékař Děčín
19 Ševčík Jan MUDr. 80 KDU-ČSL KDU-ČSL lékař, zastupitel města Teplice
20 Šnapková Věra 74 KDU-ČSL KDU-ČSL předsedkyně sdružení žen Děčín
21 Antošová Hana Ing. 57 KDU-ČSL KDU-ČSL projektant a energetický specialista Děčín
22 Růžičková Nikola Mgr. 26 KDU-ČSL BEZPP kronikář města, historik, archivář Krupka
23 Novotná Jana 63 KDU-ČSL KDU-ČSL farmaceutka Ústí nad Labem
24 Kirbsová Zdeňka 40 KDU-ČSL KDU-ČSL účetní Litoměřice
25 Chaloupek Tomáš 68 KDU-ČSL KDU-ČSL okresní předseda, zastupitel města Louny
26 Zelenková Václava 55 KDU-ČSL KDU-ČSL starostka obce Račiněves

 

Česká strana národně sociální

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Podmanický Pavel 54 ČSNS ČSNS stavební technik Všestudy
2 Reiberová Ivana 35 ČSNS BEZPP realitní makléřka Rumburk
3 Plass Alois 61 ČSNS BEZPP provozní manažer Drahobuz
4 Eichhorn Adolf 47 ČSNS BEZPP zámečník Zlonín
5 Lacko Dušan 46 ČSNS BEZPP OSVČ Droužkovice
6 Malá Šárka 49 ČSNS BEZPP účetní Chomutov
7 Vebr Jiří Ing. 60 ČSNS BEZPP občanský aktivista, sociální pracovník Hradec Králové

 

REALISTÉ

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Hynek Jiří RNDr. 56 REAL REAL Prezident Asociace obranného a bezpečnost.průmyslu Jesenice
2 Soukup Zdeněk Ing. 55 REAL REAL Obchodní manažer Litvínov
3 Brand Roman Ing. 28 REAL REAL Ekonom - analytik Spořice
4 Filip Zdeněk 35 REAL REAL Obchodní manažer Louny
5 Kirsch Tibor PharmDr. 36 REAL REAL vedoucí lékárník Děčín
6 Sedláčková Alena Mgr. 50 REAL REAL Šéfredaktorka - referentka Most
7 Klener Ivan MUDr. 57 REAL REAL Praktický lékař Litoměřice
8 Iljuk Anatolij Mgr. 51 REAL REAL Zubní technik Rumburk
9 Gröschell Roland 67 REAL REAL Soukromý podnikatel Ústí nad Labem
10 Šmahelová Kateřina Mgr. 33 REAL BEZPP Specialistka na lidské zdroje Domašín
11 Lacl Petr MUDr. 63 REAL REAL Praktický lékař Litvínov
12 Škoulová Monika Mgr. 34 REAL BEZPP Na rodičovské dovolené Ústí nad Labem
13 Špalková Pavlína 30 REAL BEZPP Pracovnice retenčního odd. telefonního operátora Louny
14 Kadeřávková Lucie MDDr. 30 REAL BEZPP Zubní lékař Litoměřice
15 Novotný Ján 54 REAL REAL Manažer v Automotive průmyslu Chomutov
16 Voženílková Martina 52 REAL BEZPP Zdravotní sestra Ústí nad Labem
17 Bartáček Petr 46 REAL BEZPP Jednatel společnosti Rumburk
18 Tomčík Karel 66 REAL BEZPP Důchodce Litvínov
19 Sobotka Jaroslav 24 REAL BEZPP Manažer kvality Jirkov
20 Moule Karel 25 REAL BEZPP Inženýr kvality Louny
21 Šulc Milan 72 REAL BEZPP Strojvedoucí v. v. Děčín
22 Lojík Miroslav MUDr. 52 REAL BEZPP Intervenční radiolog Hradec Králové
23 Peřina Miroslav Ing. 60 REAL BEZPP Technik Ústí nad Labem
24 Veselovskyj Vladislav 24 REAL BEZPP Administrativní pracovník zákaznického servisu Teplice
25 Kronforst Jana Carla 45 REAL BEZPP Účetní Most
26 Šmahel Jaroslav Mgr. 43 REAL REAL Středoškolský učitel na gymnáziu Domašín

 

SPORTOVCI

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Dragojevič Petr 42 SPORTOVCI BEZPP podnikatel Osek
2 Dovalil Jakub 43 SPORTOVCI BEZPP sportovní ředitel Praha
3 Resl Ladislav 62 SPORTOVCI BEZPP trenér boxu Ústí nad Labem
4 Kratěk Martin 48 SPORTOVCI BEZPP mechanik Ústí nad Labem
5 Hevera Dušan 27 SPORTOVCI BEZPP zedník Meziboří
6 Zborníková Kateřina 24 SPORTOVCI BEZPP prodavačka Meziboří
7 Gűrtlerová Petra 21 SPORTOVCI BEZPP prodavačka Louka u Litvínova
8 Nedvěd Alois 56 SPORTOVCI BEZPP revizní technik Dubí
9 Havlík Karel 52 SPORTOVCI BEZPP důchodce Teplice
10 Kopecký Václav 47 SPORTOVCI BEZPP zámečník Teplice
11 Danč Karel 37 SPORTOVCI BEZPP nezaměstnaný Hrob
12 Němec Petr 60 SPORTOVCI BEZPP trenér fotbalu Teplice
13 Danč Marian 53 SPORTOVCI BEZPP nezaměstnaný Ústí nad Labem
14 Zborník František 43 SPORTOVCI BEZPP montér Osek
15 Schiller Karel 44 SPORTOVCI BEZPP elektrikář Jeníkov
16 Zborníková Jaroslava 43 SPORTOVCI BEZPP TS Osek Osek
17 Fíla Milan 43 SPORTOVCI BEZPP dělník Krupka
18 Fílová Daniela 21 SPORTOVCI BEZPP dělnice Postoloprty
19 Král Miroslav 38 SPORTOVCI BEZPP ČD mechanik Proboštov
20 Králová Šárka 32 SPORTOVCI BEZPP v domácnosti Proboštov
21 Zechelová Martina 27 SPORTOVCI BEZPP uklízečka Krupka
22 Fíla Miroslav 44 SPORTOVCI BEZPP dělník - zedník Krupka
23 Povondra Pavel 63 SPORTOVCI BEZPP invalid. důchodce Krupka
24 Dančová Katuše 50 SPORTOVCI BEZPP telefonistka na call centru Ústí nad Labem
25 Husarová Zuzana 30 SPORTOVCI BEZPP telefonistka na call centru Hrob
26 Danč Marian 31 SPORTOVCI BEZPP nezaměstnaný Ústí nad Labem

 

Dělnická strana sociální spravedlnosti

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Vandas Tomáš Mgr. 48 DSSS DSSS předseda DSSS Velká Buková
2 Svoboda Jindřich 32 DSSS DSSS radní města Duchcov Duchcov
3 Doudová Marie 53 DSSS NÁR.SOC. starostka obce Kozly
4 Moravec Jiří 60 DSSS DSSS OSVČ Varnsdorf
5 Táborský Viktor 21 DSSS DSSS dělník Ústí nad Labem
6 Ekrt Tomáš 48 DSSS NÁR.SOC. starosta obce Libčeves
7 Bartáková Jiřina 55 DSSS DSSS administrativní pracovnice Most
8 Vrtiška Martin 47 DSSS NÁR.SOC. fotbalový trenér Ústí nad Labem
9 Kovářík Pavel 48 DSSS DSSS mechanik Most
10 Brabenec Oto 51 DSSS NÁR.SOC. podnikatel Ústí nad Labem
11 Vršovský Jakub Bc. 28 DSSS DSSS řidič Duchcov
12 Andrle Jakub 31 DSSS DSSS dělník Varnsdorf
13 Matouš Michal 25 DSSS NÁR.SOC. hasič Libčeves
14 Kröhanová Klára 41 DSSS DSSS na mateřské dovolené Ústí nad Labem
15 Mašková Jana 34 DSSS NÁR.SOC. podnikatelka Litoměřice
16 Kinzel Martin 43 DSSS DSSS dělník Most
17 Šabart Jiří 43 DSSS DSSS strojník Duchcov
18 Gutzer Zdeněk 50 DSSS DSSS živnostník Kryry
19 Štefan Miloš 62 DSSS DSSS dělník Varnsdorf
20 Bezouška František 42 DSSS DSSS zaměstnanec příspěvkové organizace Ústí nad Labem
21 Vozka Petr 51 DSSS DSSS elektromechanik Most
22 Žák Miroslav 37 DSSS DSSS řidič Ryjice
23 Kubíková Naďa 53 DSSS DSSS prodavačka Most
24 Hánl Milan 57 DSSS DSSS dělník Varnsdorf
25 Svobodová Helena 48 DSSS BEZPP ošetřovatelka Most
26 Netolický Luboš 50 DSSS BEZPP dělník Varnsdorf

 

Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Hyťhová Tereza 22 SPD SPD učitelka, zastupitelka Ústeckého kraje Krupka
2 Jarošová Monika 46 SPD SPD zdravotní sestra Bohušovice nad Ohří
3 Hanko Dominik Ing. Bc. 38 SPD SPD preventista městské policie, zastupitel Úst. kraje Litoměřice
4 Kříž Petr Ing. 59 SPD SPD zemědělský technik Chřibská
5 Hahnová Elvíra 40 SPD SPD ředitelka o.p.s. Chomutov
6 Budošová Eva 38 SPD SPD živnostník Most
7 Kolář Michal 46 SPD SPD technik distribuce Ústí nad Labem
8 Aulický Aleš 39 SPD SPD lodní kormidelník Malšovice
9 Mičánová Hana 42 SPD SPD operátorka ve výrobě Litoměřice
10 Varga Michal 53 SPD SPD živnostník Most
11 Fábryová Dana 57 SPD SPD vedoucí správy bytů Varnsdorf
12 Strnad Vladimír 55 SPD SPD živnostník Ústí nad Labem
13 Haldovský Petr 49 SPD SPD elektromechanik Chomutov
14 Beneš Zdeněk 50 SPD SPD kvalitář Most
15 Hošťálek Pavel Ing. 34 SPD SPD statistik v automobilovém průmyslu Ústí nad Labem
16 Sušický Jaroslav Ing. 61 SPD SPD ekonom, živnostník Louny
17 Nedvěd Jaroslav 57 SPD SPD logistik Varnsdorf
18 Franc David 31 SPD SPD lodní kormidelník Ústí nad Labem
19 Güntherová Ivana 50 SPD SPD kadeřnice, živnostník Litoměřice
20 Anýž Milan 47 SPD SPD technik měření emisí Ústí nad Labem
21 Mikulová Petra 39 SPD SPD administrativní pracovnice Litoměřice
22 Janošovský Milan 48 SPD SPD zedník Děčín
23 Doležal Tomáš 43 SPD SPD skladník Chřibská
24 Bystřický Jaroslav Ing. 48 SPD SPD živnostník Chomutov
25 Černý Michael 24 SPD SPD lodní kormidelník Verneřice
26 Lachman Pavel 55 SPD SPD živnostník Most

 

Strana Práv Občanů

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Šmíd Petr Mgr. 53 SPO SPO Náměstek hejtmana Ústeckého kraje pro oblast škol. Varnsdorf
2 Schwarz Bronislav Ing. 51 SPO S.cz Poslanec Parlamentu České republiky Lom
3 Blažková Jana 48 SPO SPO OSVČ Ústí nad Labem
4 Moravec Leoš PhDr. Mgr. 38 SPO SPO Ředitel dětského domova Rumburk
5 Pešek Zdeněk Ing. Mgr. MBA 58 SPO SPO Ředitel střední školy Bořislav
6 Fišer Jiří Ing. 46 SPO SPO Operátor v energetice, krajský zastupitel Ústí nad Labem
7 Vodička Jaroslav Ing. 69 SPO SPO Předseda SBZS, krajský zastupitel Krásný Dvůr
8 Stránská Kateřina Bc. 33 SPO SPO Konzultantka v oblasti ekologie Mašťov
9 Beneš Oldřich Ing. 67 SPO SPO Zemědělský konzultant Jirkov
10 Hrachovina Milan Ing. 54 SPO SPO Zástupce lesního správce Stráž nad Ohří
11 Rotek Jaroslav MUDr. 65 SPO SPO Lékař Žatec
12 Černá Milada 60 SPO SPO Pracovnice v sociálních službách Varnsdorf
13 Vodička Miloš MUDr. 54 SPO BEZPP Lékař Ústí nad Labem
14 Vaněk Antonín 62 SPO SPO Důchodce Žatec
15 Divín Pavel 34 SPO SPO Umělecký kovář Chomutov
16 Varga Josef Mgr. 37 SPO BEZPP Speciální pedagog Lipová
17 Mikeš Milan 52 SPO SPO Odborový funkcionář ČD Cargo Chlumec
18 Pikalová Marcela Mgr. et Bc. 49 SPO BEZPP Zástupkyně ředitele střední školy Bílina
19 Pešková Ivana 41 SPO BEZPP Administrativní pracovnice Teplice
20 Brabenec David 37 SPO SPO Pedagog Rumburk
21 Laudinová Liana 61 SPO BEZPP Pedagožka Postoloprty
22 Pizur Josef Ing. 59 SPO BEZPP OSVČ Varnsdorf
23 Kasl Pavel 55 SPO BEZPP OSVČ Krupka
24 Janková Eliška 21 SPO BEZPP Studentka Rtyně nad Bílinou
25 Dvořáková Naďa 61 SPO BEZPP Důchodkyně Litoměřice
26 Műllerová Jana 51 SPO BEZPP Pedagožka Teplice

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vystrčil (ODS): Naši poutníci ve věčném městě

12:03 Vystrčil (ODS): Naši poutníci ve věčném městě

Stál jsem, seděl jsem, chodil jsem, jezdil jsem a nechával se přitom unášet přátelskou atmosférou pl…