Karpíšek (ODS): Je nežádoucí, aby děti nemohly organizovaně sportovat

03.04.2021 13:56 | Zprávy

Senátní podvýbor pro sport podporuje iniciativu pracovní skupiny pro restart sportu dětí a mládeže. Cílem této iniciativy je postupné spuštění organizovaného venkovního sportu a pohybových aktivit dětí a mládeže v co nejbližším termínu.

Karpíšek (ODS): Je nežádoucí, aby děti nemohly organizovaně sportovat
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Senátor Pavel Karpíšek

„Na podvýboru pro sport jsme se již několikrát zabývali faktem, že je velice nebezpečné a nežádoucí, aby se děti, které jsou zavřené již rok doma, nemohly pohybovat a organizovaně sportovat. Proto podporujeme iniciativu pracovní skupiny pro restart sportu dětí a mládeže, která napříč sportovním segmentem připravila pravidla, která doplňují předložený návrh Národní sportovní agentury pro organizované sportování dětí. V rámci podvýboru 10 z 11 členů podpořilo tato pravidla a tuto iniciativu,“ říká předseda podvýboru pro sport a senátor ODS Pavel Karpíšek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Jan Lacina byl položen dotaz

Jak si vysvětlujete, že po tolika letech komunisté přichází se změnou názvu?

A myslíte, že jim to zajistí lepší výsledky, že je lidé budou volit i třeba za 10 let? Mě třeba udivuje, že je volí i dnes, po tolika letech, podle mě je tak musí volit i mladší generace. Jak si to vysvětlujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Soukromníci: V podzimních volbách podpoříme stranu Motoristé sobě

16:21 Soukromníci: V podzimních volbách podpoříme stranu Motoristé sobě

Prohlášení Strany soukromníků ČR k volbám do Poslanecké sněmovny