Kavij (KSČM): Fialova vláda nakoupila zakázaný bílý fosfor. Mainstream nic neřekne?

27.05.2024 4:31 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nákupu bílého fosforu, jehož použití ve válečných konfliktech je zakázáno

Kavij (KSČM): Fialova vláda nakoupila zakázaný bílý fosfor. Mainstream nic neřekne?
Foto: Repro KSČM
Popisek: Člen VV ÚV KSČM za Plzeňský kraj Miroslav Kavij

Fialova vláda nakoupila zakázaný bílý fosfor. Strašlivá zbraň jménem bílý fosfor způsobuje zkázu, kterou si lze jen těžkopředstavit.

Bílý fosfor je obávanou zbraní, která způsobuje strašlivá zranění. Proto bylo jeho použití ve válečných konfliktech zakázáno všude, kde může zasáhnout civilní obyvatelstvo. Použit byl například americkou armádou během války ve Vietnamu a první zprávy o jeho použití přichází i z Ukrajiny.

Co munice s bílým fosforem však ve skutečnosti s lidským tělem udělá, je mnohem horší, než si člověk dokáže představit. A o jeho nákupu a odevzdání se baví poslanci parlamentu a novináři mlčí?! Národ nic neví! Mainstream nic neřekne?!

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Zajímá mě, co si přeje ODS?

Protože vy na jednu stranu tvrdíte, že: ,,Zdá se, že si voliči nepřejí další federalizaci EU, bezbřehou migraci a ničení konkurenceschopnosti a životní úrovně radikální zelenou ideologií vtělenou do Green Dealu. To je nadějná zpráva." Jak ale vysvětlíte vaše spojení s Lidovci a TOPkou? Nemyslíte, že...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Hilšer: V Česku nefunguje dobře trh, tedy hospodářská soutěž

16:14 Senátor Hilšer: V Česku nefunguje dobře trh, tedy hospodářská soutěž

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k hospodářské soutěži.