Kavij (KSČM): Je naší povinností bránit české národní zájmy !

27.07.2021 6:27

Zaujal mne nedávno zveřejněný výborný rozhovor v Haló novinách s názvem USA mají Ukrajinu pod kontrolou.

Kavij (KSČM): Je naší povinností bránit české národní zájmy !
Foto: Repro KSČM
Popisek: Člen VV ÚV KSČM za Plzeňský kraj Miroslav Kavij

Přiznám se, že okamžitě po vzhlédnutí jeho titulku jsem si sám pro sebe dodal, STEJNĚ JAKO NÁS! Na rozdíl od Ukrajiny ale podstatně delší dobu!

Po převratu v 89. roce bylo jasné, že je pouze otázkou času, kdy se  náš stát  dostane plně  do podřízenosti Západu. Jednotlivé kroky k likvidaci suverénního, dnes již jen českého státu na sebe nenechaly dlouho čekat. Podpis Česko – německé deklarace z roku 1997, vstup  ČR bez referenda  do NATO, naše ukotvení v EU patří k milníkům cesty ke ztrátě suverenity našeho rozbitého státu.

Dnes naši občané  jen mlčky přihlížejí odstraňování pomníků našich skutečných osvoboditelů od fašismu ve 2. světové válce, vyhosťování ruských diplomatů, dozvídají se stále nové bajky z pera cizích zpravodajských služeb v kauze Vrbětice a dalších, které dostaly Česko – ruské vztahy na bod mrazu.

Jen mlčky můžeme závidět jiným státům (nemusí se jednat vždy o velmoci), kterak uskutečňují svou cílevědomou samostatnou politiku. Německo přes nátlak  USA  nakonec dokončí  plynovod Nordstream 2 pro přepravu ruského plynu do Evropy. Ticho po  pěšině zavládlo zdá se na Kubě, poté kdy nás veřejnoprávní televize dva dny nepřetržitě masírovala, kterak nevídané, nemající obdobu, nepokoje na Kubě zavládly. Podobným způsobem se události vymkly z rukou USA v otázce svrhnutí režimu v Bělorusku, ale i jiných státech. Maďarský premiér Orbán nenechává nikoho na pochybách, že o osudu Maďarska se bude rozhodovat zde a nikoliv v Bruselu!

Přestože nadvláda USA a jeho světové mocenské postavení končí, naše parlamentní   volby budou dalším pokusem zastavit  ekonomické koloniální postavení naší země a navrátit ji důstojnost v prosazování politiky suverénního státu bez podřízenosti k EU a USA. Životní úroveň občanů ČR stále pokulhává za sliby našich renomovaných ekonomů a nic nenasvědčuje k zásadní změně. Díky enormnímu zadlužování našeho státu nás čeká nejspíš další utahování opasků a znehodnocování financí.

Dokáže levice zabránit dokončení díla zkázy české pravice, nebo… chceme se skutečně  zbavit  České koruny a nahradit ji platidlem  Euro?  Není jen otázkou času, kdo z našich politických kolaborantů  oficiálně  nabídne spolku Sudetoněmeckého landsmanšaftu, hájící práva Němců možnost uspořádat na našem uzení jejich sjezd?  Nejsou   stále v ohrožení  majetky našeho státu, kterých se v rámci restitucí domáhá například rod Lichtenštejnů, které podporuje strana Moravané? Není ve hře trvale snaha o zneplatnění tzv. Benešových dekretů? Co tak si položit otázku,zda je  skutečně naše zahraniční politika vytvářena v Černínském paláci?

Převzato z profilu politika

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Miroslav Kavij

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Někteří šílenci říkají, že nemáme mít dětí, protože děti mají emise

18:30 Premiér Babiš: Někteří šílenci říkají, že nemáme mít dětí, protože děti mají emise

Přepis pravidelného 'Čau lidi', který pronesl premiér České republiky Andrej Babiš.