Kislingerová (ANO): Praha chce pomoct zraněným při pádu Trojské lávky pro pěší

05.12.2017 12:23 | Zprávy

Rada hlavního města Prahy na dnešním jednání schválila poskytnutí jednorázové finanční výpomoci čtyřem osobám zraněným při pádu lávky pro pěší v pražské Troji.

Kislingerová (ANO): Praha chce pomoct zraněným při pádu Trojské lávky pro pěší
Foto: Hans Štembera
Popisek: Eva Kislingerová

Rychlý dar ve výši 50 tis. Kč pro každou ze zraněných osob navrhl zastupitelský klub ANO 2011 a Rada jej dnes jednomyslně schválila.

„Jde o akt solidarity, která by nám měla být vlastní nejenom v tomto předvánočním čase,“ uvedla náměstkyně primátorky Eva Kislingerová. „V žádném případě se tedy nejedná o odškodění, protože to se samozřejmě bude řešit, až se celá věc prošetří,“ dodala náměstkyně.

„Praha se chce jednoznačně k pomoci poškozeným postavit čelem. Prvním důkazem je tento dar, jsme ale připraveni v případě potřeby pomoci i jinými způsoby," řekl náměstek primátorky pro dopravu, sport a volný čas Petr Dolínek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Bude vámi slibované referendum?

Dobrý den, zdá se, že se s ANO dohodnete na vládě. Platí nebo neplatí, že je vaší podmínkou, abyste se dohodli a vládu podpořili i referendum o setrvání v EU a NATO? Protože Babiš ho odmítá, tak nevím, dohodli jste se nějak nebo jste o to ani neusilovali a není to už pro vás priorita?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Udženija (ODS): Praha zahájila nové kolo elektronických aukcí městských bytů

23:08 Udženija (ODS): Praha zahájila nové kolo elektronických aukcí městských bytů

Po pilotním kole elektronických aukcí bylo zahájeno další kolo, ve kterém je k dispozici k pronájmu …