Klasnová: Gazdík je parodie na mužství, VV termín voleb neposunuly

11.08.2013 9:47

Babišova MF Dnes v sobotním vydání píše, že hlasování o rozpuštění sněmovny se přesouvá z pátku 16.8. na úterý 20.8. kvůli VV. Protože se prý někteří poslanci našeho klubu začínají cukat.

Klasnová: Gazdík je parodie na mužství, VV termín voleb neposunuly
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kateřina Klasnová
reklama

I když jsem se zařekla, že se kvůli "apolitickým a objektivním" článkům v médiích nebudu rozčilovat, v tomto případě mi nedá, abych nereagovala. Článek se opírá o výrok šéfa klubu TOP 09 Gazdíka, který ho včera navíc celý den lživě opakoval v médiích. Přiznávám se, že jako šéfka klubu VV komunikuji korektně se všemi předsedy poslaneckých klubů s vyjímkou této parodie na mužství v područí Miroslava Kalouska. O přesunutí jednání o rozpuštění Poslanecké sněmovny jsem se dozvěděla až včera z médií.

Stalo se tak právě na žádost TOP 09 a to proto, že mají naopak problém s vlastními poslanci - totiž ČSSD, Topka a komunisti mají i bez jediného poslance VV potřebnou ústavní většinu k rozpuštění naší "ctihodné" komory. Za VV platí to, že naši poslanci budou hlasovat tak, jako jsme již jednou narozdíl od Topky hlasovali - budeme hlasovat pro rozpuštění poslanecké sněmovny. To jsem potvrdila svým podpisem pod svolání mimořádné schůze za celý klub. Pěkný víkend všem:-)

Kateřina Klasnová

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vitbarta.cz
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kožušník (ODS): Zavedeme očkovací pasy?

6:38 Kožušník (ODS): Zavedeme očkovací pasy?

„Váš cestovní očkovací průkaz, prosím…“ I tak by se vás mohli ptát na státních hranicích. Očkovací c…