Klaus ml. (Trikolóra): Nechci se v metru rozhlížet a vyhodnocovat nebezpečí

04.08.2019 6:31 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k tragédii na nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem

Klaus ml. (Trikolóra): Nechci se v metru rozhlížet a vyhodnocovat nebezpečí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Slavnostní představení nové parlamentní strany Trikolora bývalého poslance ODS Václava Klause mladšího

V zemi hned za našimi hranicemi si máte údajně stoupat na nástupišti hodně daleko od vlaku.

Protože tam došlo opakovaně k tomu, že "nově přicházející" strčil "starousedlíka" pod vlak. Jen tak. Naposledy teď maminku s klukem (8). Kluk zemřel, maminka těžce zraněná.

Představte si, kdyby se to stalo před deseti lety. To by neslezlo z médií měsíc - jeden takhle hrůzný čin - vražda z rozmaru a z nenávisti k naší kultuře.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Školné

Jak to bylo s financováním vašeho školného na soukromé vysoké škole? Ševčík tvrdil v televizi na CNN v debatě s vámi něco o tom, že vám ho financovala snad obec. Je to tak? Překvapilo mě totiž, že jste se proti tomu vůbec neohradil, i když vám moderátorka dala prostor. Je to tedy pravda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Výborný (KDU-ČSL): Frackovitá drzost Petra Macinky nezná hranic

15:16 Výborný (KDU-ČSL): Frackovitá drzost Petra Macinky nezná hranic

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na vyjádření Petra Macinky ohledně sjezdu Sudetoněmecké…