Knot (TOP 09): Na několika společných tématech pracujeme s Kazachstánem

04.08.2017 12:43 | Zprávy

Představitelé Jihočeského kraje navštívili Kazachstán a Sverdlovskou oblast kvůli navázání hlubší spolupráce v oblasti smart technologií

Knot (TOP 09): Na několika společných tématech pracujeme s Kazachstánem
Foto: archiv J. Knota
Popisek: Josef Knot z TOP 09.

Jihočeský kraj a vládní instituce státu Kazachstán pracují na několika společných tématech a při řešení podobných projektů si mohou vzájemně pomoci. Vyplynulo to z pracovní cesty zástupců Jihočeského kraje vedené prvním náměstkem hejtmanky Josefem Knotem do Kazachstánu a Jekatěrinburgu ve Sverdlovské oblasti v Ruské federaci.

„V Kazachstánu spustili velmi intenzivní vládní program zaměřený na smart technologie, což je oblast, ve které si dokážeme vyměnit mnoho zkušeností. Kazachstánská strana také projevila zájem o informace týkající se zpracování odpadů,“ řekl Josef Knot po setkání s představiteli kazachstánské vlády na světové výstavě EXPO v hlavním městě Astaně, kde Jihočeský kraj jinak představoval především svou turistickou nabídku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): S velkou úctou si připomínáme 80 let od květnových událostí

22:01 Rozvoral (SPD): S velkou úctou si připomínáme 80 let od květnových událostí

Před osmdesáti lety se český národ postavil na odpor okupaci a bezpráví. V květnu 1945 propuklo Praž…