Kobza (SPD): O čem média mluví, o čem nemluví, o čem se fabuluje a o čem lže?

18.10.2020 9:25

Zatím se úspěšně podařilo hrstce protirouškových aktivistů rozdělit národ na rouškaře a protirouškaře, uvést národ do vášnivých diskuzí zda roušky ano či ne.

Kobza (SPD): O čem média mluví, o čem nemluví, o čem se fabuluje a o čem lže?
Foto: SPD
Popisek: Jiří Kobza, poslanec za politické hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Ve sněmovně je místopředsedou dvou výborů: pro evropské záležitosti a zahraničního. Člen stálé komise pro kontrolu činnosti Úřadu pro zahraniční styky a informace.

Česká televize nás zasypává dalšími informacemi o vývoji šíření infekce koronaviru. Ta infekce tady ale je, bez ohledu na to, co popírači vykřikují. Nejzábavnější na tom je, že demonstrace proti koronaviru právě úspěšně přispívají k jeho šíření. O tom se tedy v médiích mluví.

Naproti tomu, že Turecko vede čtyři agresivní války mimo své území, chystá se loupit řecký a kyperský plyn, porušuje zbraňová embarga vůči Libyi, o tom se nemluví. O porušování lidských práv v Turecku, kde Erdogan desetitisíce svých oponentů pozatýkal a uvěznil, nemalé počty jich „zmizely“ a další desetitisíce přišly o práci, tak o tom se také nemluví.

Anketa

Obáváte se dalšího vývoje situace kolem nemoci COVID-19? (Ptáme se od 15.10.2020)

74%
26%
hlasovalo: 21896 lidí

O tom, kolik peněz EU již zaplatila Turecku za zadržování migrantů (i když každému je jasné, že z toho Erdogan platí své válečné expedice), namísto toho, aby byly vyplaceny Řecku, Bulharsku a Rumunsku, jejichž armády by chránily své i EU hranice a peníze by zůstaly v EU, se nemluví.

O otravě Navalného nejstrašnějším jedem novičok, který tuto otravu zázračně přežil, stejně jako Skripal, tak toho jsou média plná.

O tom, jak úspěšně čeští aktivisté (stačí se podívat ZDE) rozeštvávají situaci v Bělorusku za peníze ministerstva zahraničních věcí a amerického kongresu, tak o tom se nemluví.
Zato se mluví o tom, jak nelidsky běloruská policie reaguje na provokace „demonstrantů“ hájících demokracii. Tak o tom se mluví stále.

V Itálii plynule pokračuje přísun desítek tisíců nelegálních imigrantů z Afriky, kteří si koronavirus také (i podle zběžných testů, které si samozřejmě neplatí) přivážejí jako spoluzavazadlo. O tom se nemluví.
Atd, atd.

(převzato z Profilu)

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Jiří Kobza

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Johnová (Praha sobě): Praha pokračuje v očkování lidí bez přístřeší

22:48 Johnová (Praha sobě): Praha pokračuje v očkování lidí bez přístřeší

V snaze zajistit co nejvyšší proočkovanost Pražanů organizuje hlavní město od poloviny července očko…