Kolář (TOP 09): Podařilo pro Prahu 6 získat alespoň nějaké prostředky

25.06.2018 18:29 | Zprávy

Ze skříně Prahy 6 konečně zmizí kostlivec jménem Viachem.

Kolář (TOP 09): Podařilo pro Prahu 6 získat alespoň nějaké prostředky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ondřej Kolář

Neúspěšná investice jednoho z předchozích vedení radnice, nechvalně známá také jako „kauza KEY INVESTMENTS“, konečně spěje do finále. Zastupitelstvo na svém 24. zasedání schválilo prodej akcií Spolku pro chemickou a hutní výrobu, a.s., kterých má MČ v držení 92 417 ks, za cenu 100 Kč/ks, přičemž znaleckým posudkem, zpracovaným Národohospodářskou fakultou VŠE, byla stanovená minimální cena 99,79 Kč/ks.

„Tehdejší nákupní hodnota akcií sice byla poloviční proti nominální, tedy 254 Kč/ks při nominální hodnotě 500kč/ks, ani této ceny už ovšem nemohlo být, vzhledem k vývoji a povaze těchto cenných papírů, nikdy dosaženo. Jsem rád, že se nám podařilo pro Prahu 6 získat alespoň nějaké prostředky,“ říká Ondřej Kolář (TOP 09), starosta Prahy 6.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Radek Koten byl položen dotaz

Ukrajinci

Často do vás slyšíme, jak chcete omezit příliv Ukrajinců, jak je chcete vracet zpět, sebrat jim dávky atd.. Budete na tom trvat i v rámci koaliční smlouvy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Schillerová (ANO): Cash only a práce načerno chodí ruku v ruce

12:06 Schillerová (ANO): Cash only a práce načerno chodí ruku v ruce

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k elektronické evidenci tržeb druhé generace