Kolář (TOP 09): Svobodu tady omezovala jen vláda Andreje Babiše

27.01.2023 12:33 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k volbě prezidenta.

Kolář (TOP 09): Svobodu tady omezovala jen vláda Andreje Babiše
Foto: Screen Prima CNN
Popisek: Ondřej Kolář na Prima CNN

Tenhle příspěvek píšu pro své odpůrce. Vím, že je vás tu dost, že mé příspěvky čtete a že je i komentujete. Vím, že se mnou nesouhlasíte a také vím, že velká spousta z vás má potřebu mi to pěkně od plic sdělit. Respektuji, že máte jiný názor. Sice se mi nelíbí styl, jakým svůj názor často prezentujete, ale to je vaše vizitika.

Můj favorit je Generál Pavel a nebudu vás přemlouvat, abyste jej volili. Respektuji, že to váš favorit není a svůj hlas mu dát nechcete. Chci vám jen připomenout několik věcí, kterými Andrej Babiš ukázal, jak to s námi se všemi myslí.

Vím, že většina z vás chce svobodu, obává se totality a má strach. Proto vás prosím, abyste si vzpomněli, co se v této zemi dělo v roce 2020. Jaká „svoboda“ tady za tehdejšího premiéra Babiše vládla.

Vzpomeňte si, kdo vám nařizoval nosit roušky a utrácel za ně miliardy, kdo vyhnal děti skoro na celý rok ze škol, kdo zavřel okresy a nechal vás hlídat ozbrojenými složkami, abyste nenavštěvovali své blízké a příbuzné. Zavzpomínejte, kdo zavřel restaurace, hospody a spoustu živnostníků nechal padnout na hubu. Byl to Andrej Babiš.

Myslete na to, až vám bude zase lhát, že bez něj hrozí totalita. Svobodu tady totiž omezovala jen vláda Andreje Babiše.

Jsou-li vám tedy vaše svobody opravdu tak svaté a nechcete totalitu a omezování, zůstaňte v pátek a v sobotu doma. Nedávejte hlas člověku, který vám už jednou dokonale ukázal, s jakým gustem a jakou lehkostí vás o vaše svobody připraví.

Na vás ostatní, kteří společně se mnou volíte Petra Pavla, mám jen jednu prosbu. Příspěvek prosím sdílejte, ať se dostane k co nejvíce adresátům mé zprávy. Děkuju!

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Huawei

Co máte proti této značce? Jestli je to jen tím, odkud pochází, nemyslíte, že i nadměrná propagace všeho amerického, jak často vidíme není dobrá? Přijde mi, jak kdybychom zapomínali na svou suverenitu. Jedni podporují Rusko, Čínu, druzí zas USA, Západ a na národní identitu se zapomíná, nemyslíte...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (SPD): Kombinace dopadů asociální politiky a manažerské neschopnosti

16:02 Fiala (SPD): Kombinace dopadů asociální politiky a manažerské neschopnosti

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k personálním problémům úřadů práce