Kolář (TOP 09): Trikolora hlásá, že existuje právo na šíření lží a chce trestat děti

22.04.2022 10:06 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k učitelce, která žákům při hodině slohu vysvětlovala válku na Ukrajin+ z pohledu Ruska.

Kolář (TOP 09): Trikolora hlásá, že existuje právo na šíření lží a chce trestat děti
Foto: Screen Prima CNN
Popisek: Ondřej Kolář na Prima CNN

Rozmohl se nám tady takový nešvar. Kéž by to bylo jenom neslušné slovíčko, jenže ono to je šíření proruských dezinformací ve škole a lhaní učitelky při výuce. Paní učitelka i se svými obhájci, ne náhodou z řad Trikolory a komunistů, teď hlásá, že snad existuje něco jako právo na šíření lží a horuje po potrestání žáků, kteří si její exhibici nenechali líbit. Sebereflexe nula. Lež není názor a právní záruky na šíření lží neexistují, svoboda slova neznamená anarchii.

Takže si to pojďme všichni společně zopakovat, příští hodinu si z toho zájemce vyzkouším.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Mgr. Richard Brabec byl položen dotaz

Proč jste proti vzniku NP Křivoklátsko?

V čem je problém? Podle mě, je dobře, že vznikají NP, přeci jen přírodu je třeba chránit, než si ji úplně zničíme - samozřejmě všeho s mírou. To zelené šílenství a ekoaktivisty (spíše ekoteroristy) neuznávám, ale proč bránit vzniku národního parku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Šlachta: Než něco zakazovat, pojďme je vychovávat

22:31 Senátor Šlachta: Než něco zakazovat, pojďme je vychovávat

Projev na 9. schůzi Senátu ČR 30. dubna 2025 k návrhu zákona, kterým se mění některé zákony v souvis…