Koller: Proč vás mohu úspěšně zastupovat

24.09.2016 15:40 | Zprávy

Pro úspěšné a efektivní prosazování zájmů voličů a občanské většiny v politice je třeba mimo vlastenectví a znalostního rozhledu rovněž praxe v mnoha oborech, protože v senátu se stejně jako ve sněmovně řeší mnoho různých problémů.

Koller: Proč vás mohu úspěšně zastupovat
Foto: Dotazník pro Martina Kollera
Popisek: Martin Koller

Absolvoval jsem Vysokou vojenskou velitelsko-technickou školu v Martině, obor výzbrojní služba, postgraduální studium oboru Informace pro vědecko-technický rozvoj na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy a jazykový kurz ve Velké Británii.

Pracoval jsem jako výzbrojář a pyrotechnik u útvaru, později rovněž jako logistik na Krajské vojenské správě, dále jako rozborový pracovník a analytik v Ústředním vědecko-informačním středisku a nakonec ve Vojenském historickém ústavu. Podílel se na založení Vojenského-technického muzea v Lešanech, Muzea na demarkační linii v Rokycanech a akce Bahna. Za Vojenský historický ústav jsem se podílel na organizování prvních a druhých Slavností svobody v Plzni, následně patřil mezi organizátory velkých oslav ukončení druhé světové války, které se konaly v Plzni a v Praze roku 1995.

Od roku 1993, po odchodu od armády v hodnosti podplukovníka letectva, jsem pracoval jako hlavní manažer v soukromé firmě, dále jako vrchní rada a poradce při kontrolní činnosti, tvorbě a posuzování zákonů v oboru mezinárodního obchodu se zbraněmi a municí na Licenční správě Ministerstva průmyslu a obchodu. Na Ministerstvu zahraničních věcí absolvoval zvláštní misi v Kuvajtu a Iráku a několik služebních cest do tamního regionu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

koalice

Jít do voleb s komunisty jste odmítl. Co ale jít s nimi případně do vlády? A šli byste do vlády s SPD a ANO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zálom (Svobodní): Neuvěřitelná rána pod pás a neodpustitelná hanebnost od Francie

14:12 Zálom (Svobodní): Neuvěřitelná rána pod pás a neodpustitelná hanebnost od Francie

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k příslibu Emmanuela Macrona, že Francie uzná Stát Pa…