Komárek (ANO): Mlátička Kalousek a „Husákem vycepovaný komunistický fízl“ Ondráček

26.09.2014 11:18 | Zprávy
autor: ANO

Kalousek se nechce omluvit Ondráčkovi, za to, že o něm řekl, že je komunistický fízl. Ondráček skutečně studoval na esenbáka a mlátil lidi při Palachově týdnu. Teď je řádně zvoleným poslancem. Urazil Kalousek Ondráčka? Nepochybně ano.

Komárek (ANO): Mlátička Kalousek a „Husákem vycepovaný komunistický fízl“ Ondráček
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec za hnutí ANO Martin Komárek

Kdyby řekl: „Spáchal jste ničemnost, když jste tloukl nevinné lidi za jejich názor. Ta ničemnost je tak do nebe volající, že ji ze sebe nikdy nesmyjete a já vámi pohrdám.“, bylo by to konstatování smutného faktu, ne urážka

Vezměme příklad, takovou nevěru, která není Kalouskovi neznáma (Podobně jako bití nevinných lidí za jejich názory, ale o tom až dále.) Když někomu řekneme: „Chováte se mizerně, když podvádíte svou ženu a už s vámi nikdy nepromluvím“. vyjadřujete jasně a ostře názor, ale nikoho neurážíte. Když však nevěrníku utrháte: „Ty prolhaný zpustlý děvkaři“, už to urážka je.

Jenže v debatě ve sněmovně nešlo o to, co je urážka. Kalousek je obratný demagog a zkušený parlamentní šíbr. Nemá nic než sněmovní „kecpult“ a tak ho užívá, aby získal titulky a dělal volební kampaň. Samozřejmě tento politický šachista věděl, co se stane, když s gustem opakoval svou předem vyšpekulovanou frázi o Husákem vycepovaném komunistickém fízlovi.

Čeho chtěl dosíci?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Závislost na Rusku

Když budeme závislí na Rusku, tak nejenže mu tím pomůžeme, ale v konečném důsledku, jak nám to prospěje? Možná se teď ropa a plyn zlevní, ale co do budoucna? Proč vy i ostatní neusilujete hlavně o to, abysme nebyli závislí na druhých?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Vojtěch: Počítáme s tím, že posílíme kompetence lékárníků

23:08 Ministr Vojtěch: Počítáme s tím, že posílíme kompetence lékárníků

Projev na 14. schůzi Poslanecké sněmovny dne 23. dubna 2026 - odpověď na interpelaci poslankyně Šrám…