Komenda (Piráti): Mostečtí Piráti zdarma dodávají ochranné štíty do zdravotnických a pečovatelských zařízení v Ústeckém kraji

12.04.2020 19:37 | Zprávy
autor: PV

Mostecká pirátská manufaktura na ochranné štíty pro boj proti koronaviru jede naplno.

Komenda (Piráti): Mostečtí Piráti zdarma dodávají ochranné štíty do zdravotnických a pečovatelských zařízení v Ústeckém kraji
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Pirátská vlajka

Po dodávce do mostecké nemocnice mostečtí a kadaňští Piráti vyrobili a darovali ochranné štíty dvěma mosteckým penzionům pro seniory v ulici Ke Koupališti, v ulici Komořanská a domovu pro seniory v Litvínově v ulici Křížatecká.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Jak vy osobně vlastně hodnotíte zpravodajství ČT?

Přijde vám nezávislé a vyvážené? Já když občas sleduji nějakou politickou debatu, tak mi přijde, že dávají větší prostor stranám bývalé vlády a ostatní politiky nenechají mnohdy ani domluvit nebo jim skáčou do řeči. Třeba na CNN se to neděje. Někdy si říkám, proč se debat na ČT vůbec účastníte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): EU opět mimo hru. O míru na Ukrajině se jedná bez Bruselu.

10:04 Vích (SPD): EU opět mimo hru. O míru na Ukrajině se jedná bez Bruselu.

Třídenní Mnichovská bezpečnostní konference přinesla tradiční přehlídku velkých slov, varování a pol…