Komínek (KSČM): Policisté přišli pro primátora našeho města. Už Stačilo!

08.08.2024 15:06 | Monitoring

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zásahu policie v Chomutově.

Komínek (KSČM): Policisté přišli pro primátora našeho města. Už Stačilo!
Foto: archiv J. Komínek
Popisek: Zastupitel Ústeckého kraje za KSČM Jaroslav Komínek

Během předvčerejška si policisté přišli pro primátora našeho města a hned několik zaměstnanců městských a krajských organizací. Rozbili tím údajnou kriminální chobotnici, která měla manipulovat veřejnými zakázkami.

Lidsky by mě mrzelo, že po období klidu a rozvoje za našeho vedení města i kraje by se vrátily zpět šílené praktiky, které až moc živě připomínají řádění kmotrů z ODS před dvaceti lety.

Mimochodem většina z nich dodnes není odsouzena. Doufám, že aktuální případ mají policisté a státní zástupci zvládnutý o dost lépe.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Uvažujete, že byste nahradil Fialu?

A jaký je váš názor na zachování koalice SPOLU? Jste pro nebo proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Netrénovat na minulé války - Armáda ČR musí sledovat trendy

9:15 Vích (SPD): Netrénovat na minulé války - Armáda ČR musí sledovat trendy

Válečný konflikt mezi Ruskem a Ukrajinou není jen tragédií pro zúčastněné, ale také nejrozsáhlejším …