Konvalinka (ANO): Lesní divadlo Skalka čekají stavební úpravy a připraven je bohatý kulturní program

06.06.2021 14:01 | Zprávy
autor: PV

Vedle svého kamenného divadla má Příbram také divadlo lesní, které se nachází v Novém Podlesí a herci s diváky se v něm setkávají již od roku 1946.

Konvalinka (ANO): Lesní divadlo Skalka čekají stavební úpravy a připraven je bohatý kulturní program
Foto: MÚ Příbram
Popisek: Jan Konvalinka, starosta Příbrami

Za 75 let existence lesního divadla se zde sehrálo množství představení amatérských i profesionálních souborů a uskutečnila řada koncertů. V současné době má divadlo ve správě město Příbram, potažmo Městské kulturní centrum, které na letošní rok připravilo ve spolupráci s Divadlem A. Dvořáka a dalšími organizacemi opravdu pestrý program.

„Lesní divadlo Skalka je skvělou alternativou na pořádání kulturních akcí. Pro zvýšení komfortu diváků i účinkujících jsou na letošní rok připraveny investice ve výši téměř 300 tisíc korun, které zahrnují úpravu stávající budovy občerstvení a toalet. Pro letošní rok máme připraven bohatý divadelní a koncertní program. Sezonu zahájí festival Kahan J. Balady, a to již 12. června,“ uvedl starosta Jan Konvalinka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Babiš a dotace

Proč řešíte, že Babiš nebude dostávat dotace od EU? Neměl byste být spíš rád jako jeho oponent? Navíc na nás občany to přeci nemá žádný vliv nebo snad jo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): Je zřejmé, že Andrej Babiš podvedl prezidenta republiky

19:11 Fiala (ODS): Je zřejmé, že Andrej Babiš podvedl prezidenta republiky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dotacím pro Agrofert.