Konzervativní strana: Doporučení k volbám do Evropského parlamentu

27.05.2024 6:23 | Tisková zpráva

Konzervativní strana vyzývá své členy a příznivce, aby v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu volili strany, potažmo kandidáty, jejichž program má nejblíže k politickému programu, který pro volby do EP předložily Konzervativní strana a Koruna česká, monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska v prosinci loňského roku.

Konzervativní strana: Doporučení k volbám do Evropského parlamentu
Foto: Redakce
Popisek: Logo Konzervativní strany

Zejména tedy strany a kandidáty, kteří trvají na tzv. právu veta členských zemí Evropské unie – obecně odmítají centralistické či federalistické tendence EU, jednoznačně podporují Ukrajinu v její obraně a snaze o obnovu územní celistvosti a Stát Izrael v jeho obraně proti terorismu, hodlají usilovat o minimalizaci kulturně nekompatibilní imigrace, prosazovat respekt k výlučné kompetenci členských států EU v morálně-kulturních otázkách (zejména pak těch souvisejících s rodinou), podporovat jadernou energetiku a revidovat tzv. New Green Deal, devastující ekonomiky a průmysl zemí EU.

Za Konzervativní stranu

Jan Kubalčík
předseda

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Zajímá mě, co si přeje ODS?

Protože vy na jednu stranu tvrdíte, že: ,,Zdá se, že si voliči nepřejí další federalizaci EU, bezbřehou migraci a ničení konkurenceschopnosti a životní úrovně radikální zelenou ideologií vtělenou do Green Dealu. To je nadějná zpráva." Jak ale vysvětlíte vaše spojení s Lidovci a TOPkou? Nemyslíte, že...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Hilšer: V Česku nefunguje dobře trh, tedy hospodářská soutěž

16:14 Senátor Hilšer: V Česku nefunguje dobře trh, tedy hospodářská soutěž

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k hospodářské soutěži.