Konzervativní strana: Společně postavíme kraj na nohy

26.08.2020 4:31 | Zprávy
autor: PV

Společné tiskové prohlášení politických subjektů Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska), Konzervativní strana a Klub angažovaných nestraníků ke společnému postupu ve volbách do zastupitelstva Středočeského kraje

Konzervativní strana: Společně postavíme kraj na nohy
Foto: Redakce
Popisek: Logo Konzervativní strany

Našetradičně spolupracující politické subjekty se v letošních krajských volbách rozhodly ve Středočeském kraji opět postupovat v duchu hesla:VIRIBUS UNITIS a společně vyjádřit veřejnou podporu ve volbách ve Středočeském kraji kandidátce Občanské demokratické strany.

Důvody společné podpory zúčastněných subjektů:

  1. Zúčastněné subjekty našly programovou shodu na politickém programu ODS pro Středočeský kraj, který je pod heslem: Společně postavíme kraj na nohy mj. zaměřen na zlepšení dostupnosti zdravotní péče, investice do silnic a kvalitnější veřejné dopravy, podporu zadržování vody krajině i zefektivnění a transparentnost fungování kraj. úřadu, podrobně ZDE;
  2. Zúčastněné subjekty oceňují, že kritériem pro pořadí kandidátky ODS nebyla primárně politická příslušnost, ale odbornost, což se projevilo mj. zařazením zástupců zúčastněných subjektů na kandidátku, konkrétně: p. Jaroslav Kolbek – starosta obce Pletený Újezd, č. 20, nominován za: Korunu Českou (monarchistickou stranu Čech, Moravy a Slezska), Bc. Marcel Miška – zastupitel obce Pchery, č. 30, nominován za Klub angažovaných nestraníků a p. Tomáš Müller – emeritní manažer letového provozu, č. 40, nominován za Konzervativní stranu;
  3. V návaznosti na shora uvedené a v rámci vyhodnocení politické situace se tak zúčastněné subjekty rozhodly ve volbách do zastupitelstva Středočeského kraje netříštit konzervativní pravicové síly a postupovat jednotně.

V Praze dne 21. srpna 2020

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Niedermayer (TOP 09): Motorista Macinka situaci vyhrotil

13:02 Niedermayer (TOP 09): Motorista Macinka situaci vyhrotil

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke sporu Hradu se Strakovkou.