Kopal (SPD): Uniády lithiových šejdířů

16.10.2017 13:13 | Zprávy
autor: PV

politické causy, lithium, šejdíři, potrefené husy, padni komu padni

Kopal (SPD): Uniády lithiových šejdířů
Foto: SPD
Popisek: SPD - Svoboda a Přímá Demokracie

Většina tuzemských politických caus má jednoho společného jmenovatele: Výsledky jejich šetření jdou do ztracena a nejsou označeni konkrétní viníci. O vyvození politické odpovědnosti v nejvyšších politických patrech ani nemluvě.

Lithiová causa je v tomto směru přímo ukázkovou. Opozice i koalice jsou v tomto směru zajedno, že oni za to nemohou. Koaliční partneři přehazují odpovědnost jeden na druhého a o to více křičí. Holt potrefené husy. Nepochybně čistí v této cause jsou jen SPD a KSČM, kteří se snaží o nestranné a nezávuslé prošetření této cause. Společně přišli také před úřad vlády podpořit starostu dotčené obce, který osobně předával svůj písemný protest procházejícím členům vlády.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Minčič (ODS): Od píky

17:38 Minčič (ODS): Od píky

Komentář člena ODS Liberec Jiřího Minčiče k aktuálnímu dění nejen ve straně, ale na politické pravic…