Koten (SPD): Načasování výsledku vyšetřování mě minimálně zaskočilo

18.04.2021 18:02 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k obvinění ruských tajných služeb z exploze ve Vrběticích

Koten (SPD): Načasování výsledku vyšetřování mě minimálně zaskočilo
Foto: Archiv Radka Kotena
Popisek: Radek Koten, poslanec SPD

Přípravy a provedení teroristického útoku členy GRU na areál muničních skladů ve Vrběticích je potřeba prověřit. Pokud se podezření potvrdí a budou k tomu patřičné důkazy, potom je potřeba tvrdě zakročit k obraně suverenity České republiky.

Ale proč na to přišli sedm let od Vrbětic, a navíc zrovna v době, kdy se stupňuje krize na východě Ukrajiny a navíc Hamáček reaguje okamžitým vyhoštěním 18 diplomatů? Je to na základě informací z časopisu Respekt? Budu v této věci iniciovat svolání výboru pro bezpečnost na první možný termín, tedy na úterý 20. 4. 2021, abychom si tam od tajných služeb a odpovědného ministra Hamáčka vyslechli podrobnosti na toto téma.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Vážený pane premiére

prezident Trupm přiznal, že Venezuelu nenapadl kvůli drogám, ale kvůli ropě se snaží svrhnout režim. Jadernou elektrárnu od agresivního Ruska mít nemůžeme, ale stíhačky F-35 od agresivních Spojených států chcete kupovat. Jak mi to vysvětlíte? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Půta: Chci veřejně ocenit člena SPD za cestu na Ukrajinu

22:31 Hejtman Půta: Chci veřejně ocenit člena SPD za cestu na Ukrajinu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k plánované cestě ministra Macinky na Ukrajinu.