Zničily zábavní parky, poškodily úrodu a nám nezbývá, než nad těmito živly kroutit nevěřícně hlavou a sčítat škody. Počasí člověk neporučí. Ale jsou věci, které bychom se měli snažit ovlivnit. V poslední době se diskutuje o přílivu uprchlíků do zemí EU, který nemine ani Českou republiku.
Čísla, která k počtu uprchlíků, jež má naše republika přijmout, sdělila vláda. Pravda, nejsou to nijak hrozivé počty, v podstatě kooperují s počty uprchlíků, kteří k nám přicházeli i v minulých letech. Jenže tehdy to byly v největším počtu běženci ze slovanských států. Ti, kteří mají přijít dnes, mají jiná náboženská vyznání, jinou mentalitu a budou se muset s prostředím naší republiky teprve seznámit.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV