Kovářová (STAN): Ne, už nemáme malý stan

05.09.2021 13:03 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k volebním preferencím

Kovářová (STAN): Ne, už nemáme malý stan
Foto: Archiv VK
Popisek: Věra Kovářová

Obrovsky si vážím důvěry svých kolegů ze Starostové a nezávislí, opět mě totiž zvolili svojí místopředsedkyní! A také gratuluji našemu předsedovi Vítu Rakušanovi, který na plné čáře obhájil svoji pozici.

Ve STAN jsem od jeho počátků. Vlastně od doby, kdy se všichni jeho členové do nějakého většího STAN s trochou nadsázky mohli docela pohodlně vejít. Ta doba je pryč, uběhla léta, rozrostli jsme se. Jsme úspěšní. Zasedáme v obecních a krajských zastupitelstvech, Poslanecké sněmovně, Senátu a v Evropském parlamentu. Vedeme obce a kraje. A hlavně je vedeme úspěšně!

Ne, už nemáme malý STAN. Naše samostatné preference překročily hranici deseti procent, což bylo svého času jen těžko představitelné.

A jak by se měl dále náš STAN rozvíjet?

Osobně považuji za jeden z nejlepších receptů to, že se i nadále budeme věnovat i těm pro některé zdánlivě malým tématům. Tématům, se kterými přicházejí starostové, naši příznivci. Nebo třeba naši spoluobčané. Žádné téma není tak malé, aby si nezasloužilo pozornost. Vím, o čem mluvím, těmto tématům se dlouhodobě věnuji. A mnohokrát jsem zažila, že se z těchto zdánlivě malých stávají témata velká. A velká témata se z nich stávají právě proto, že se dotýkají života všech občanů.

Za měsíc nás čekají volby do Poslanecké sněmovny. A já nejen kolegům ze STAN, ale i všem lidem z našeho Středočeského kraje zaručuji, že se budu věnovat řešení i těch zdánlivě „malých“ témat. Protože vidím, slyším a hlavně řeším!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): Mediální rady a mlácení prázdné slámy

15:45 Štěpánek (Trikolora): Mediální rady a mlácení prázdné slámy

Už se zase mlátí prázdná sláma na téma volby mediálních rad. Už čtvrt století je to pořád stejné. Te…