Krajča (KSČM): Vláda Petra Fialy patří k nejhorším v naší historii

24.12.2023 6:03 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výsledkům dvouletého působení pětikoaliční vlády

Krajča (KSČM): Vláda Petra Fialy patří k nejhorším v naší historii
Foto: kscm.cz
Popisek: Milan Krajča, člen Ústředního výboru KSČM

Dva roky existence současné vlády ODS, KDU-ČSL, TOP09, STAN a Pirátů bez jakýchkoliv pochyb prokázaly, že tato vláda patří k těm nejhorším v naší historii. Petr Fiala a další členové jeho kabinetu se stali zosobněním nejen asociálnosti, ale i neschopnosti a nekompetentnosti české vládnoucí třídy.

Stávající vláda tupých škrtů má na svém kontě drastické zdražování, pokles reálných mezd, energetickou krizi, rekordní inflaci, výrazný nárůst chudoby, úsilí o destrukci důchodového systému… V zahraniční politice se pak Fialova vláda projevila patolízalskými činy v zájmu Washingtonu a Bruselu, mezi které patří prosazení tzv. obranné smlouvy s USA, týkající se pobytu amerických vojsk na našem území, hanebná snaha o další prodlužování konfliktu na Ukrajině či podpora probíhajícího izraelského masakru v Gaze.

Také z těchto důvodů KSČM Fialovu vládu a její protilidovou politiku co nejrozhodněji odmítá. I proto se její členové pravidelně účastní protivládních protestů a demonstrací, jako byly například ty, které na konci minulého měsíce uspořádaly odbory. Komunisté jsou přesvědčeni, že je nutné udělat vše pro to, aby Fialova vláda co nejrychleji skončila!

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

pojištění

Nemyslíte, že by podnikatelům více než odložení plateb sociálního pojištění pomohlo, kdybyste zálohy tak rapidně nezvedli? Jak na takové navýšení ODS vůbec mohla přistoupit? Protože co si budeme povídat dříve nebo později ty zálohy budu stejně muset zaplatit, takže ta vaše pomoc je dost vratkavá, ne...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hašek (PRO): Jak moc kyselá a pro koho bude letos znojemská okurka?

11:17 Hašek (PRO): Jak moc kyselá a pro koho bude letos znojemská okurka?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke korupční kauze na znojemské radnici