Krása (Trikolora): Úroveň jednotlivých kandidátů je zoufalá

09.01.2023 10:01 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k superdebatě prezidentských kandidátů na ČT.

Krása (Trikolora): Úroveň jednotlivých kandidátů je zoufalá
Foto: archiv V. Krása
Popisek: Václav Krása

Na „superdebatu" na ČT jsem se vydržel dívat asi 25 minut a víc jsem nevydržel. Mám strach z volby nového prezidenta, protože úroveň jednotlivých kandidátů je zoufalá. Někteří si s chutí kopli do nepřítomného A. Babiše, ČT nastolila téma M. Zemana, a tak se na něm část kandidátů vyřádila. Pan Fišer by hnal M. Zemana před soud. Paní Nerudová a pan Hilšer by přestali obchodovat s totalitní Čínou. Nezmínili se, zda by přestali obchodovat s arabským světem, kde jsou pouze totalitní režimy. Když pan Diviš napadl paní Nerudovou za podvody, ona nereagovala s tím, že na invektivy nebude reagovat, protože mají všichni stejný cíl. Ani nechápe, že kandidáti nemají stejný cíl, protože spolu soutěží. Chce být empatická za každou cenu. Pan Bašta je mi sympatický názory, ale nedívá se přímo, kandidát musí být trochu empatický. Zkrátka bída. Je vidět, že část kandidátů o politice nic neví.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Regiony potřebují odvykačku, jsou závislé na dotacích

V tomto vašem článku píšete, že stát musí připravit plán na komplexní péči o řadu oblastí společnosti, počínaje výchovou a vzděláváním, sociální péčí (ale přísnou, neumožňující zneužívání), bydlením, bojem s dezinformacemi... Můžete mi vysvětlit, co mají dezinformace společného s tím, jak se některý...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Totální masakr aneb Ekonomická diskuze, která vás zvedne ze židle

20:07 Mašek (ANO): Totální masakr aneb Ekonomická diskuze, která vás zvedne ze židle

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na diskuzi ekonomky Markéty Šichtařové a poradce a prem…