Křenek (BOS): Vyzýváme zákonodárce, aby přistoupení ke „Globálnímu paktu OSN o migraci“ zamezili

05.11.2018 12:22 | Zprávy
autor: PV

Zpráva Ústřední rady politického hnutí BOS ke „Globálnímu paktu OSN o migraci“

Křenek (BOS): Vyzýváme zákonodárce, aby přistoupení ke „Globálnímu paktu OSN o migraci“ zamezili
Foto: plzen.cz
Popisek: Věstislav Křenek

Ústřední rada politického hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA (BOS) projednala a schválila Stanovisko ke „Globálnímu paktu OSN o migraci“.

Ústřední rada politického hnutí BOS podporuje záměr premiéra vlády ČR, aby naše země nepřistoupila ke „Globálnímu paktu OSN o migraci“ a vyzývá zákonodárce v Poslanecké sněmovně ČR, aby přistoupení k tomuto „Globálnímu paktu OSN o migraci“ zamezili.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Maďarsko

Tvrdíte, jak nás Maďarsko brání před rozpínavosti Bruselu. To jako jak konkrétně brání nás? A nemyslíte, že hlavním ohrožením je pro nás Rusko? A brání nás snad před jeho rozpínavostí? Podle mě je to přesně naopak. Není toto nebezpečné? A vám nevadí, že Maďarská vláda Rusku donáší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Baxa (ODS): K tak radikální změně není žádný důvod

4:29 Baxa (ODS): K tak radikální změně není žádný důvod

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke změně financování veřejnoprávních médií.