Krumer (SPO): Nazývejme věci pravými jmény

16. 9. 2017 8:36

Jedenáct procent lidí na světě trpí hladem a hrozí jim hladomor. Pomůže to řešit CETA? Mnohdy se politici v EU řídí pokyny, příkazy, vyhrožováním a zájmy těch, které nikdo nevolil.

Krumer (SPO): Nazývejme věci pravými jmény
Foto: stranaprav.cz
Popisek: Vladislav Krumer (SPO)

Nazývejme věci pravými jmény

Dnes uvedla a komentovala ČT skutečnost, že jedenáct procent lidí na světě trpí hladem a hrozí jim hladomor. K tomu se soucitně vyjadřují politici, celebrity pořádají sbírky, u nás sbíráme plastová víčka, zakládáme a dotujeme penězi daňových poplatníků „neziskovky“,…ale hlavní příčina se neřeší. To, že tomu tak je, je hlavně proto, že deset procent lidí vlastní a užívá si devadesáti procent světového bohatství. A jejich nadnárodní monopoly a banky chtějí ještě více, vymýšlejí smlouvy typu TTIP (zatím neschválena), ale nahrazena CETA aby činnost jimi ovládaných nadnárodních monopolů a bank s cílem ukousnout si další díl majetku a trhu Evropy, vypadala bez „horkých“ válek legálně. Některé bruselské instituce a země EU, i naše vláda a parlament až na výjimky bez odporu na tento hazard přistupují.

Pod heslem šíření demokracie západního typu se vedou války v zemích pro agresory strategicky a surovinově významných, které nechtějí jejich „demokracii“ a vojenské základny a chtějí si zachovat svoje tradice, suverenitu a samostatnost. I díky tomu v takto zničených a rozvrácených zemích vzniká anarchie, hlad a organizovaná migrace. Stejní lidé, kteří tyto hrůzy páchají, následně pod různými záminkami financují a vyzbrojují v těchto zemích jim nakloněnou opozici, zprostředkovávají a organizují migraci do zemí EU.  

Tato situace by se dala řešit, kdyby Evropské instituce a politici chtěli a řídili se názory a zájmy těch, kteří je volili. Ale mnohdy se politici v EU řídí pokyny, příkazy, vyhrožováním a zájmy těch, které nikdo nevolil. A tak těchto deset procent svými penězi světu vládne a skutečnost je taková, jako je níže vyjádřeno na obrázku. (Převzato z facebooku). Mysleme na to, když půjdeme k volbám.

 

    Fotka uživatele Klaudia Kruk.

Převzato z profilu.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Grois (ČSSD): Přijďte diskutovat o budoucnosti Zdravého města Znojma

20:28 Grois (ČSSD): Přijďte diskutovat o budoucnosti Zdravého města Znojma

Každý občan Znojma a jeho příměstských částí může svými názory a podněty ovlivnit cestu budoucího ro…