Kubisková (Přísaha): Postavil se supermarketu. Víc takových statečných farmářů

22.04.2024 8:04 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k farmě Luční dvůr v Bartošovicích.

Kubisková (Přísaha): Postavil se supermarketu. Víc takových statečných farmářů
Foto: Facebook
Popisek: Karolína Kubisková

Takhle se to má dělat! Můj velký respekt a podpora patří farmě Luční dvůr v Bartošovicích, která se odvážila postavit vyděračským praktikám nadnárodních korporací a troufla si pojmenovat věci pravými jmény.

Zatímco naší kvalitní českou a mnohem levnější cibuli řetězce odmítají, na pultech nám nutí mnohem dražší, dováženou ze zahraničí. To je celé špatně!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Jednání Evropy s Trumpem

Popisujete, jak by Evropa měla jednat s Trumpem. Otázkou je, proč to nedělá? A myslíte, že by pro nás hlavně s ohledem na bezpečnostní situaci bylo dobré si to rozházet s USA? Třetí dotaz, jak chcete jednat s někým, kdo o to evidentně nestojí, kouká na Vás z vrchu a jste mu vlastně ukradený?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Vyrazil jsem do Moravskoslezského kraje

22:33 Premiér Babiš: Vyrazil jsem do Moravskoslezského kraje

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě Moravskoslezského kraje.