To by se mělo zabývat zatím nijak nevysvětlenými a neodůvodněnými vysokými odměnami některým úředníkům Krajského úřadu Středočeského kraje.
„Na personální problémy na krajském úřadě upozorňujeme opakovaně prakticky po celé volební období. Proto jsme samozřejmě požádali o podrobnější informace ke zprávám o vysokých měsíčních odměnách vybraných úředníků zveřejněným před několika dny v médiích. Místo jasných odpovědí ale znovu narážíme na mlčení a vysvětlení ředitele krajského úřadu vypadalo spíš jako alibi, než jako přímá odpověď. Proto jsme se rozhodli spolu se zastupiteli za STAN vyvolat mimořádné jednání zastupitelstva, kde budeme v této věci požadovat jasné informace,“ komentuje návrh na svolání mimořádného jednání Martin Kupka, zastupitel a starosta Líbeznic.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV