Kupka (ODS): Tohle je prohra Tomia Okamury

09.05.2026 19:10 | Monitoring
autor: PV

Komentář předsedy ODS Martina Kupky k jednání Sněmovny o postoji ke sjezdu Sudetoněmeckého krajanského sdružení v Brně

Kupka (ODS): Tohle je prohra Tomia Okamury
Foto: ČT24
Popisek: Martin Kupka

Nejdřív si vyrobíte kulturní spor. Zabijete jím celý jednací den. A pak to ani nedotáhnete do konce. Po veškeré tupé a hulvátské rétorice.

A teď to nejlepší: Kdo tohle celé rozjel? Strana, jejíž lídr Tomio Okamura relativizoval koncentrační tábor v Letech. Strana, jejíž poslanci pravidelně produkují výroky, které nebezpečně připomínají rétoriku Německa třicátých let, od xenofobie přes otevřené flirty s fašistickými hesly. A právě tihle lidé budou národ školit o ‚sudetoněmeckém nebezpečí‘? Vážně?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Pan Kupka je hloupý člověk a ještě se tím chlubí!!, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseOdborář1 , 10.05.2026 7:16:08
Celá opozice ve své zaslepenosti nepochopila jednu Věc!!! Krásně a dobrovolně především nabila vládním stranám na další a další kampaně. Podporou lansmanšaftu, ze sebe udělali proněmecké kolaboranty a podporovatele pohrobků Henlainovy strany. Jestli odsoudí nebo neodsoudí sněmovna tenhle slet pohrobků Hitlerovy NSDAP pro nějaké obstrukce opozice v ČR není zase taková tragédie, ale pro opozici to bude další hnědý flek na pověsti!!!! Jejich fanatický boj za lansmanšaft, ale ve skutečnosti proti ANO a koalici jen ukázal jejich hloupost a malost. Tohle budou voličům dost těžko prodávat!!!! Kdykoliv a kdokoliv jim to v budoucnu omlátí o hlavu a oni to opravdu těžko budou vysvětlovat!!!!

|  11 |  0

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.