Lachnit: Pohádkový les pobaví děti v Zahradě Kinských v sobotu 6. listopadu 2021

03.11.2021 9:15 | Tisková zpráva

Je tady podzim a doba, kdy ze svých brlohů vylézají ježibaby, loupežníci, čerti, za stromy se schovávají zakleté princezny a mezi komíny starých domů se vynořují duchové, strašidla a bílé paní.

Lachnit: Pohádkový les pobaví děti v Zahradě Kinských v sobotu 6. listopadu 2021
Foto: mfcr.cz
Popisek: JUDr. Petr Lachnit, radní MČ Praha 5

Chcete se krásně bát a dobře pobavit? Městská část Praha 5 pro vás připravila na sobotu 6. listopadu 2021 od 10 do 16 hodin speciální Strašidelný pohádkový les. Na kilometrové trase pod Petřínem na vás i vaše děti budou číhat nejrůznější strašidla z pohádkové říše. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Komu se podaří vysvobodit z hadího zakletí krásnou princeznu? A kdo pomůže pirátovi najít ztracený poklad? Kdo zachrání lesního skřítka a kdo nasytí Ptáka Noha?

Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa pohádkového lesa začíná u Musaionu (vstup Myší dírou z ulice Holečkova) a vstup je zdarma. Záštitu nad akcí převzal radní městské části Praha 5 JUDr. Petr Lachnit.

Budeme dodržovat a hlídat hygienická opatření – všichni pracovníci pořadale jsou testováni a očkováni, na stanovištích bude připraven i bezkontaktní “muvící úkol” a samozřejmě dezinfekce.

Vzhledem k epidemiologické situaci je nutná POVINNÁ registrace ZDE - kapacita je omezena, proto prosíme, abyste opravdu registrovali jen reálný počet osob, a neblokovali tak vstup ostatním dětem, na které v registraci nezbude místo. Vstup je zdarma a akce se koná již tradičně pod záštitou radního městské části Praha 5 JUDr. Petra Lachnita.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

RNDr. Alexandr Vondra byl položen dotaz

spalovací motory

Kéž by se vám podařilo zrušit zákaz spalovacích motorů, ale upřímně, věříte tomu, že se vám to podaří? Jak toho chcete docílit? Zatím to nevypadá, že by EU chtěla zákaz zrušit. Nejsou to z vaší strany jen plané sliby před volbami?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Piráti: „Republika v pohybu“ - 20 cílů pro rozhýbání české ekonomiky a prosperity

20:07 Piráti: „Republika v pohybu“ - 20 cílů pro rozhýbání české ekonomiky a prosperity

Piráti představili spolu s experty plán Republika v pohybu. Jde o ekonomickou mapu, jak rozhýbat čes…