Lachnit: Pohádkový les pobaví děti v Zahradě Kinských v sobotu 6. listopadu 2021

03.11.2021 9:15 | Tisková zpráva

Je tady podzim a doba, kdy ze svých brlohů vylézají ježibaby, loupežníci, čerti, za stromy se schovávají zakleté princezny a mezi komíny starých domů se vynořují duchové, strašidla a bílé paní.

Lachnit: Pohádkový les pobaví děti v Zahradě Kinských v sobotu 6. listopadu 2021
Foto: mfcr.cz
Popisek: JUDr. Petr Lachnit, radní MČ Praha 5

Chcete se krásně bát a dobře pobavit? Městská část Praha 5 pro vás připravila na sobotu 6. listopadu 2021 od 10 do 16 hodin speciální Strašidelný pohádkový les. Na kilometrové trase pod Petřínem na vás i vaše děti budou číhat nejrůznější strašidla z pohádkové říše. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Komu se podaří vysvobodit z hadího zakletí krásnou princeznu? A kdo pomůže pirátovi najít ztracený poklad? Kdo zachrání lesního skřítka a kdo nasytí Ptáka Noha?

Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa pohádkového lesa začíná u Musaionu (vstup Myší dírou z ulice Holečkova) a vstup je zdarma. Záštitu nad akcí převzal radní městské části Praha 5 JUDr. Petr Lachnit.

Budeme dodržovat a hlídat hygienická opatření – všichni pracovníci pořadale jsou testováni a očkováni, na stanovištích bude připraven i bezkontaktní “muvící úkol” a samozřejmě dezinfekce.

Vzhledem k epidemiologické situaci je nutná POVINNÁ registrace ZDE - kapacita je omezena, proto prosíme, abyste opravdu registrovali jen reálný počet osob, a neblokovali tak vstup ostatním dětem, na které v registraci nezbude místo. Vstup je zdarma a akce se koná již tradičně pod záštitou radního městské části Praha 5 JUDr. Petra Lachnita.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Export a import

Dělám v logistice. Denně k nám chodí vagóny zboží ze zahraničí, ale od nás jich vyvážímě minimum a situce se stále zhoršuje. Děláte v této problematice něco? Jak se snažíte podporovat náš export? A je import v takové míře nezbytný? Proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Balík branné legislativy je tady. Oni nás prostě do té války zatáhnou!

18:02 Vích (SPD): Balík branné legislativy je tady. Oni nás prostě do té války zatáhnou!

Vláda se snaží prosadit zásadní změnu čtyř zákonů v oblasti obrany schválením Sněmovnou už v prvním …