Lachnit: Pohádkový les pobaví děti v Zahradě Kinských v sobotu 6. listopadu 2021

03.11.2021 9:15 | Tisková zpráva

Je tady podzim a doba, kdy ze svých brlohů vylézají ježibaby, loupežníci, čerti, za stromy se schovávají zakleté princezny a mezi komíny starých domů se vynořují duchové, strašidla a bílé paní.

Lachnit: Pohádkový les pobaví děti v Zahradě Kinských v sobotu 6. listopadu 2021
Foto: mfcr.cz
Popisek: JUDr. Petr Lachnit, radní MČ Praha 5

Chcete se krásně bát a dobře pobavit? Městská část Praha 5 pro vás připravila na sobotu 6. listopadu 2021 od 10 do 16 hodin speciální Strašidelný pohádkový les. Na kilometrové trase pod Petřínem na vás i vaše děti budou číhat nejrůznější strašidla z pohádkové říše. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Komu se podaří vysvobodit z hadího zakletí krásnou princeznu? A kdo pomůže pirátovi najít ztracený poklad? Kdo zachrání lesního skřítka a kdo nasytí Ptáka Noha?

Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa pohádkového lesa začíná u Musaionu (vstup Myší dírou z ulice Holečkova) a vstup je zdarma. Záštitu nad akcí převzal radní městské části Praha 5 JUDr. Petr Lachnit.

Budeme dodržovat a hlídat hygienická opatření – všichni pracovníci pořadale jsou testováni a očkováni, na stanovištích bude připraven i bezkontaktní “muvící úkol” a samozřejmě dezinfekce.

Vzhledem k epidemiologické situaci je nutná POVINNÁ registrace ZDE - kapacita je omezena, proto prosíme, abyste opravdu registrovali jen reálný počet osob, a neblokovali tak vstup ostatním dětem, na které v registraci nezbude místo. Vstup je zdarma a akce se koná již tradičně pod záštitou radního městské části Praha 5 JUDr. Petra Lachnita.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Síkela: Připravili jsme návod, který usnadní orientaci v pravidlech testování

10:57 Ministr Síkela: Připravili jsme návod, který usnadní orientaci v pravidlech testování

Od pondělí 17. ledna 2022 začíná povinné testování zaměstnanců. Týká se všech bez výjimky – tedy i t…