Lachnit: Praha 5 podpořila pro rok 2022 zvýhodněné plavání pro seniory na Barrandově

29.11.2021 8:36 | Tisková zpráva
autor: PV

Projekt zvýhodněného plavání pro seniory v Aquaparku Barrandov pokračuje i v roce 2022. Bohužel prudký nárůst cen energií donutil provozovatele aquaparku k zvýšení cen za plavání v příštím roce. Nárůst se tudíž odrazil i ve zvýšené ceně zvýhodněného plavání pro seniory z MČ Praha 5 v roce 2022.

Lachnit: Praha 5 podpořila pro rok 2022 zvýhodněné plavání pro seniory na Barrandově
Foto: Archiv Petra Lachnita
Popisek: Radní MČ Praha 5 JUDr. Petr Lachnit

V rámci projektu „Plavání pro seniory za zvýhodněné vstupné“, pořádaného pod záštitou radního MČ Praha 5 JUDr. Petra Lachnita, se naši spoluobčané starší 60 let s trvalým pobytem v městské části Praha 5 dočkají dalšího pokračování. I v roce 2022 každé úterý, středu, čtvrtek a pátek od 13 do 15 hodin v Aquaparku Barrandov zaplatí senioři od 1. ledna 2022 za 100 minut plavání 75 korun.

Přínosem tohoto pokračujícího projektu je podpora aktivního života seniorů, která jim umožňuje finančně dostupné sportovní aktivity a relaxaci. Účastníci tak rovněž navazují nové kontakty a přátelství s dalšími seniory, což může v některých případech vést k odstranění či snížení pocitu izolovanosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Agromamuti

Mohl byste zveřejnit komu přesně a jaké částky posílá tato vláda? Myslím v souvislosti s vaším tvrzením o zasílání miliard agromamutům. Netvrdím, že neříkáte pravdu, jen bych ocenil, kdybyste byl konkrétní. Děkuji.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Opravdu chceme dál tuhle propagandistickou skupinku platit z našich daní?

9:15 Rajchl (PRO): Opravdu chceme dál tuhle propagandistickou skupinku platit z našich daní?

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na odmítnutí účasti v pořadu Události, komentáře na tém…