Lacko (ANO): Konkurence je logicky nervózní

17.03.2016 11:16 | Zprávy
autor: PV

Tiskové prohlášení radního hl. m. Prahy Radka Lacka ke včerejším článkům v deníku Blesk:

Lacko (ANO): Konkurence je logicky nervózní
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radní za ANO Radek Lacko

„Hlavní město Praha ani já osobně se nebudeme nijak podílet na marketingové kampani přímého konkurenta Pražské plynárenské, a.s., vedené prostřednictvím deníku Blesk, se kterým je tento  majetkově propojen. Podle mých informací se Pražské plynárenské daří získávat nové zákazníky, z čehož je konkurence logicky nervózní, a proto se uchyluje k takovýmto metodám konkurenčního boje. Rád touto cestou vysvětlím např.  nepravdivé tvrzení, které deník Blesk na svých stránkách uvádí. Částka 81 milionů korun, které si mělo údajně vedení Pražské plynárenské rozdělit „na odměnách“, jsou celoroční mzdové náklady vynaložené nejen na ředitele, statutární orgány, a dozorčí radu, ale i na zaměstnance - a to včetně odstupného za ty zaměstnance, kteří v průběhu daného období odešli. Ohledně informací týkajících se  snížen cen  zemního plynu pro zákazníky Pražské plynárenské si dovoluji odkázat na vydanou tiskovou zprávu.

Rád bych také podotkl, že jsem byl v pondělí kontaktován redaktorem Richardem Veselým s několika otázkami, ovšem na kvalifikované odpovědi jsem nedostal potřebné množství času. Odpověděl  jsem tedy, jak bylo v mých silách, ovšem tento přístup mě vede k přesvědčení, že se vlastně moje odpověď ani nečekala, a že jde skutečně pouze o předem připravenou marketingovou kampaň konkurence Pražské plynárenské. Jak jsem již uvedl, na ní se nijak podílet nebudu.“                                                                                       

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Levice: Odmítáme šikanu ČT ze strany vlády

13:02 Levice: Odmítáme šikanu ČT ze strany vlády

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k debatě kolem ČT.