Lang (ANO): Rakušan měl po střelbě na FF UK vyvodit odpovědnost

08.02.2025 20:16 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k závěrečné zprávě Sněmovní vyšetřovací komise, jež byla zřízena ke střelbě na FF UK.

Lang (ANO): Rakušan měl po střelbě na FF UK vyvodit odpovědnost
Foto: ANO
Popisek: Hubert Lang

Dobré sobotní dopoledne přátelé,

ve středu odpoledne se opět budeme, jako poslanci na plénu PS, věnovat závěrečné zprávě Sněmovní vyšetřovací komise, jež byla zřízena ke střelbě na FF UK.

Tato nezměrná tragédie, jež poznamenala rodiny obětí a navždy jim převrátila život naruby, musí být řádně a objektivně vyšetřena.

To dlužíme pozůstalým!

Co si má člověk myslet, pokud po uzavření dlouhého vyšetřování, jak subjektů od PČR, Generální inspekce bezpečnostních sborů, Orgánů činných v trestním řízení a i Vyšetřovací komise PS, se stále objevují nová fakta. Fakta jež neměla komise k dispozici?????

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Chápu dobře, že teď kritizujete Trupma?

Cožpak ho ANO nepodporovalo? Nenosil snad Babiš na jeho počest červenou kšiltovku? A co si o něm teda upřímně myslíte? A co (kdo) myslíte, že přijde po něm?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Josef Skála, Richard Štěpán: Festival Dne vítězství. Oslavy bez bázně a hany. T-34 znovu na Staromáku

15:29 Josef Skála, Richard Štěpán: Festival Dne vítězství. Oslavy bez bázně a hany. T-34 znovu na Staromáku

Dnem vítězství je 9. květen. Svoboda přišla až toho rána. Do Prahy a nejen sem. Přinesla nám ji Rudá…