Laudát (KAN): Copak, copak, Václave?

25.10.2021 9:09 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k návštěvě exprezidenta Klause v nemocnici u Miloše Zemana

Laudát (KAN): Copak, copak, Václave?
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát

Když na jaře propukla aféra účast ruských agentů na explozích ve Vrběticích, spěchal Václav Klaus starší do Lán, aby věc projednal se Zemanem. Následně v Blesku naznačil Zemanův postoj a stalo se. Zeman posloužil ruským dezinformátorům na jedničku. Teď se zase ometá kolem chorého Zemana v nemocnici. Prý ze soucitu, aby se tam necítil tak sám, jak se údajně cítí. To je ovšem tvrzení ve zjevném rozporu s prohlášením Zemanové, jak svého manžela vroucně miluje. A pokud někdo někoho miluje, předpokládám, že ani jeden z nich není sám a opuštěný. Navíc si myslím, že hradní gang Zemanovi příliš soukromí nedopřeje.

A ještě něco mě zaujalo. Klaus nechápe tu nenávist, která se vůči Zemanovi zvedla. Tak

1. žádný prezident po roce 93 nebudoval svoji politickou kariéru na pomluvách, vulgaritě, lhaní a nenávisti, jako Zeman, a ono přece jen asi často platí, že kdo seje vítr, sklízí bouři.

2. jestli z někoho aktuálně vyhřeznul výron nenávisti, doporučoval bych Klausovi věnovat pozornost výroku svého syna směrem k předsedovi senátu Vystrčilovi.

Ing. František Laudát

  • Předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kozel (3PK): Investice do školství jsou investicemi do budoucích generací

12:12 Kozel (3PK): Investice do školství jsou investicemi do budoucích generací

Českou Třebovou navštívil krajský radní