Laudát (KAN): Doma budeš sedět!

17.04.2021 12:28 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k zrušené cestě ministra Hamáčka do Moskvy

Laudát (KAN): Doma budeš sedět!
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát

Jako kdysi kamenné patníky u státní silnice, tak by se dala metaforicky zobrazit ponížení, která absolvoval a absolvuje Hamáček na své cestě politikou posledních roků. Zcela rozumově vykolejil a chtěl letět se Slovákem Dankem do Moskvy. Nakonec mu to Slovák Babiš zatrhnul.

Těžko lze v posledních letech najít většího politického komika, než je současný předseda socialistů. Tak snad už jen zbývá, aby mu Babiš omezil pohyb mezi okresy. Osobně bych se za to přimlouval. Když je obecně situace tak tristní, tak ať je alespoň nějaká sranda.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Střelba na FF UK? Rakušan a vedení policie? Ti to celé přikryli

6:14 Mašek (ANO): Střelba na FF UK? Rakušan a vedení policie? Ti to celé přikryli

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vyšetření střelby na FF UK.