Laudát (KAN): Lepší jednou vidět, než stokrát plkat

31.12.2020 18:59 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k práci záchranářů

Laudát (KAN): Lepší jednou vidět, než stokrát plkat
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát

Včera po poledni jsem byl pracovně ve Všeobecné fakultní nemocnici. Na schůzku jsem šel s časovým předstihem, protože v areálu na Karláku jsem byl poprvé v životě a obával jsem se, že se můžu zdržet hledáním příslušného pavilonu. To se nestalo, tak jsem koukal, jak záchranka přivezla pacientku.

Nikde nikdo, jen záchranáři, lékaři a sestry, kteří pacientku přebírali. Bylo tam úplné ticho, nikdo další v okolí nebyl. Když jsem viděl, v čem musejí záchranáři i ostatní pracovat v době současné epidemie, tak to musí být peklo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Ministr

Jak si jako ministr připadáte? Podle mě nikdo na váš názor nehledí. Máte to zapotřebí ve funkci setrvávat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Herman (ANO): První oběť vraha na FF UK?

9:09 Herman (ANO): První oběť vraha na FF UK?

Po vraždě otce se 21. 12. 2023 David Kozák přesunul do budovy FF UK na Palackého nám., kde se ve 4. …