SPD "konečně" doplnila bizarní sestavu uchazečů o Hrad. Do zápolení vyslala Baštu. Při té příležitosti Okamura sdělil, že nadcházející volby budou referendem o vládě. Jedno referendum ale už více než týden běží. To referendum je o Okamurovi, Klausovi, Zemanovi a jeho kumpánech, o Babišovi a jeho kumpánech, o mnoha tisících našich spoluobčanů, kteří na písknutí z Moskvy pracují proti vlastní zemi.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Ukrajina (válka na Ukrajině)
Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.
Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.
autor: PV