Laudát: Pane kolego, jestli někdo dělá kšefty, tak je to vaše partaj, ne moje a ne já

29.04.2015 19:00 | Zprávy

Projev na 27. schůzi Poslanecké sněmovny dne 29. 4. 2015

Laudát: Pane kolego, jestli někdo dělá kšefty, tak je to vaše partaj, ne moje a ne já
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát

Jsem rád, děkuji za slovo, pane místopředsedo. Teď zcela vážně. Já se musím ohradit proti panu Kořenkovi a tomu, co tady říká. Já tady hájím nějaké principy. Jestli někdo dělá kšefty, tak je to vaše partaj, ne moje a ne já. Já nehájím nikoho.

A jestli budu bojovat proti majetkovým přiznáním, tak proto, že chráním občany, ne že se já osobně bojím.

Vyprosil bych si, aby tady někdo zkoušel tyto lumpárny na mě říkat, jo? Protože podsouvat veřejnosti, a dělají to ti nejhorší bloggeři na těch různých internetech, kteří potom posílají - vy jste proti pokladnám, tudíž vy podporujete zlodějny a podobně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PSP ČR

Ženíšek: Posuzování etiky jsem u umělé inteligence vynechal

Zajímá mě proč jste ji vynechal? Etika je přeci také důležitá. A druhá věc, jak je opatřeno, že o nás umělá inteligence nebude shromažďovat i osobní data, které pak může někdo zneužít? Děkuji za odpověď. Klára

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Scheinherr (Praha sobě): Nepotřebný Hřebík bude sloužit pěším a cyklistům

23:08 Scheinherr (Praha sobě): Nepotřebný Hřebík bude sloužit pěším a cyklistům

Informace na svém veřejném facebookovém profilu o využití železničního mostu přes Nádražní ulici na …