Lepší Sever: Je Greenpeace s LEPŠÍM SEVEREM na stejné lodi? Pozor, ironie!

04.09.2020 11:00

Tak už i Greenpeace pochopilo a opakuje stejné myšlenky, které se snaží prosadit hnutí LEPŠÍ SEVER. Ve včerejších Událostech na ČT řekl ve 40. minutě a 40. vteřině Jan Freidinger, senior campaigner a "aktivista na bagru” této organizace doslova: "Je třeba jednat rychle, dlouhá léta celá republika z tohohle regionu jenom brala, a teď je čas to severním Čechám vrátit.”

Lepší Sever: Je Greenpeace s LEPŠÍM SEVEREM na stejné lodi? Pozor, ironie!
Foto: LS
Popisek: LEPŠÍ SEVER

Toto je jeden z hlavních programových bodů hnutí LEPŠÍ SEVER. Požadujeme od české vlády, aby se podpora Ústeckého kraje stala absolutní celorepublikovou prioritou. Na rozdíl od Greenpeace si ale nemyslíme, že teprve teď je ten správný čas, ten nastal už před mnoha lety.

Přistupovat k našemu kraji stejně jako k bohatému kraji Jihomoravskému nebo Středočeskému je nejen s ohledem na minulá desetiletí nevděčné a nespravedlivé. Vytěžit, vysát a vykořistit Ústecký kraj, brát si z něj téměř zadarmo suroviny a energii a pak mu nic nevrátit? Ne! Tohle jednání připomíná nevychovaného spratka, co jen bere a nechá se živit od rodičů a nakonec je nechá dožít v bídě a místo důstojného hrobu je nechá rozptýlit někde v zavřeném dole.

Děkujeme Greenpeace, že konečně pomáhá šířit naše myšlenky!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Seďa (ČSSD): Dvojí metr

15:09 Seďa (ČSSD): Dvojí metr

Otázka priorit ve volebních programech je vždy ošidná. Nicméně jistě existují priority samotných obč…